Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bo piękną chcę być...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1747 odpowiedzi w tym temacie

#1661
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

Doklejam rozpiskę.
:jedzonko: mała ciemna z wędliną - 6 rano
:jedzonko: mała ciemna z wędliną - 9.30
:jedzonko: pałka+ryż+kalafior (wszystko gotowane)- 13
:jedzonko: brzoskwinia+ pół banana- 17
:jedzonko: pomidor+ jedna decha- około 19 jak będę głodna


O matko, jak to makabrycznie brzmi ... :yikes: :yikes: dziewczyno normalnie zagłodzisz się :oczy: :oczy: :oczy: :oczy:
a tak poważniej... imponująca - zwłaszcza mała ciemna- skojarzyła mi się z małą czarną , i to nie kawą...
Agula , trzymam kciuki i tak za Twoje powodzenia, choć pewno za wiele to Ty nie musisz walczyć bo rozrywana jesteś w każdym kierunku... :mrgreen:
Buziaki Aguś :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika



...



...



#1662
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów

No proszę, wchodzę a tu 4 wiadomości nowe u mnie.

no , musimy rozręcic to pisanie :grin: .
No to Agusia miłego weekendu :wave: :lovers:
Dołączona grafika

#1663
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów

rozrywana jesteś w każdym kierunku..


No tyle jest mnie, że jak rozerwana być może wyglądam nawet. Chwilami gdy zakładam np. spodnie czy coś innego, co mnie jakoś bardziej opina to dochodze to zaczynam poważnie zastanawiac się, czy ja przypadkiem nie mam więcej części ciała niż pozostali? No bo przecież gruba nie jestem, hyhyhyhyhyhh.
A tak w ogóle to powiem Wam, że ze mnie jest dziwny przypadek, bo jakos nie mam raczej dołow, czy też jakis tam rozterek w zwiazku z moją nadwagą :mrgreen: . Czasem jak spojrzę na siebie w lustrze i stoje tam taka nagusieńka, i tu mi zwisa, tam mi zwisa..... to nawet czasem się uśmiechnę :mrgreen: . No weźcie , jestem chodzącym zwisem :mrgreen: . Gdybym piersi dobrze nie pozawijała i nie poupychała w stanik to normalnie miałabym między nimi pępek, a to już nawet nie tragiczne, a dla mnie mega zabawne. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ( . ) ( . ) <- o takich marzyc będę :diabel:

no , musimy rozręcic to pisanie


nie ma wyjścia :mrgreen: .

Maziulku dla Ciebie i dla pozostałych forumowiczów szalonego weekendu :mrgreen:

#1664
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów

szalonego weekendu

Agus baw sie dobrze. :lovers:
Dołączona grafika

#1665
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Jeszcze chwila i po weekendzie. Wczoraj co prawda wzorowa nie byłam z jedzeniem i wpadło to i owo, ale dzisiaj od rana walczę. Wiem, że w niedzielę nie powinnam, ale żeby nie myślec o zawartości lodówki, rozmroziłam ją, zrobiłam pranie. Wysprzatałam w szafkach w kuchni, teraz ide łaźnię wyszorować... Oby do wieczora :mrgreen:

Rozpiska:
:jedzonko: 2 kromki z jajem i pomidorem
:jedzonko: arbuz+ kawa
:jedzonko: pulpet z indyka+ziemniak+sos pieczarkowy zabielony 2 łyżkamu jogurtu- wszystko łącznie z sosem z parowaru.
:jedzonko: sałatka 2 łyżki: jajo, kukurydza, pomidor, szczypior
:jedzonko: arbuz

#1666
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
Aga tak trzymać :clap2: :clap2: :clap2: codziennie będzie lepiej. Ja nie jem chleba i ziemniaków i chyba zołądek mi się skurczył bo nie odchuwam głodu i małe porcje mi wystarczają :mrgreen:
Dołączona grafika

#1667
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Agusia , powiem szczerze że aż nie wiem co napisać. Masz tyle zajęć z maluchami, z domem , z mężem ;-) i jeszcze masz czas podsycać ognisko forumowe... aż mi wstyd że nie pomagałem Ci jakoś... :oops: :oops: :oops: :oops:
Nie mniej i tak do ciebie odezwę się niebawem, tzn dzisiaj ... chyba:-) :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#1668
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Aga widzę ,że zajęta jesteś na maksa dietka idzie całkiem dobrze a niedziela to przecież dzień wolny więc nie bedziemy cie linczować za małe odstępstwo od dietki :lovers:
Dołączona grafika

#1669
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Dzięki za odwiedzinki. Ja tak na szybko.
Tymciak chory w sierpniu!!!!!!!!!!!!!!! No tego jeszcze nie było. Tak mnie z zaskoczenia złapał ten jego katar i gorączka, że od dwóch dni z szoku wyjść nie mogę. 2 nocki sobie nie śpimy bo sie młodzieniec przytyka i zatyka lekko. A do tego dzisiaj o 4 słysze jakieś takie jakby chlupanie. Myślałam, że to pies ma mega pragnienie i od godziny wodę sobie pije. Jak się okazało, to nie pies, a kuchnie nam zalało.... nad nami sąsiadowi coś poszło, a tego nie ma więc masakra po prostu. W szachcie było około wiadra wody. Zalana cała taka zabudowa z płyty gipsowej. WIęc szykuje nam się mały remont. 8 miesięcy tu mieszkamy i od nowa będzie trzebva malować, wywalac płyte i zabudowywać na nowo... Dobrze, że mieszkanie mamy ubezpieczone, to nam za to zwrócą. No, ale nie fajnie ogólnie jest. Wieczorkiem poodiwedzam, albo jutro. Dzisiaj muszę ochłonąć.
Dietetycznie tak średniawo.....:/

#1670
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Agnieszka25, co mam powiedzieć ? Trzymaj się , najważniejszy jest Tymcio, mieszkanie zrobicie , chopć wiem że ryczeć można jak się na taki stan popatrzy... :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: Trzymaj się mocno. :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#1671
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Dziękuję Krzysio :lovers:

Juz ochłonęliśmy. Tymcio mnie zaraził chyba., Gardło boli, gorączkę sobie mam i jakoś mi tak do pośladków. A świadomość, że jutro muszę sobie poradzić z Tymciowatym i Borysem zaczyna mnie lekko przerażać. Ledwo siedzę , no.
Dobranoc:) :lovers:

#1672
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Aguś zdrówka kochana pogoda ni to lato ni to jesień i dużo ludzi choruje.
No to nieźle sąsiad was urządił przytulam cię kochana :bawi: :bawi:
Dołączona grafika

#1673
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Jakiś wirus panuje bo i siostrę Marcina złapało, i teściową , Marcina cos powoli rozkłada, Tymcio i ja.... Całą noc miałam gorączkę i teraz też sobie mam. Na szczęście Tymcio już lepiej, to kamień z serducha. Chodzi i się bawi, a ja sobie siedze i dygoczę. Boryska nie dali dzisiaj bo w domu mamy szpital. Więc mogę sie rozklapic na kanapie:). Czekam na 15. M. wróci... troche przejmie młodzieńca, a później mama przyjdzie pobawić się z nim, a ja legnę:D

Kamuś dziękuję za przytulańce:D :lovers:

#1674
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów
Witam koleżanko. Widzę,że się pochorowaliście, oj niedobrze. Mam nadzieję, że szybko przejdzie.
Buziolam :lovers: :lovers: :lovers:

#1675
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
Aga i ja Wam zdrówka życze :lovers: :bawi: :lovers: :lovers: :lovers: miejmy nadzieje ze jutro całkiem dobrze już będzie :thumbsup:
A z tym zalaniem współczuje :lovers: :bawi: :lovers:
Dołączona grafika

#1676
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Aguś i ja zdróweczka życzę. Wisruchy latają bo i mnie też rozkłada i chyba nabyłam katar drogą kropelkową bo kupna na pewno nie :smiech3: :smiech3:

Uściski dla Tymciaka
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#1677
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Nawet mnie to nie dziwi. Pogoda kratkowana to i różniste latają w powietrzu. No i pewnie bezpośredni kontakt też ma znaczenie. Należy jednak liczyć że wszystko minie i będzie dobrze. Czego Tobie i innym członkom społeczności rodzinnej życzę . :mrgreen: :lovers:
Dołączona grafika

#1678
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Aguś , i jak u was? Tymciak pewnie już ok, ale Wy ? no i ten remont po zalaniu !!! ??? Życie jest piękne ..... :smiech3: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#1679
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Aga mam nadzieję ,że nie rozłożyło cię na dobre :hmmm:
Dołączona grafika

#1680
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
Agula co u Was :hmmm: :zdenerwowany: :lovers: nooooo :lovers:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych