Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bo piękną chcę być...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1747 odpowiedzi w tym temacie

#1721
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Agnieszka25, :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: Nie fajne wiadomości zostawiasz, ale ja swoją drogą wierzę że wszystko się niebawem ułoży i unormuje, czego wam z całego serca życzę. Wcale nie dziwię Ci się że nie masz nastroju i ochoty na cokolwiek... rozumiem, tyle że czasem trzeba coś z siebie wyrzucić , ale wtedy to już wiesz jak to zrobić, prawda? :bawi: :bawi: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :love: :love:
Dołączona grafika



...



...



#1722
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]
Agula :bawi: :bawi:
dużo zdrówka Wam życzę
a Tobie dużo siły wewnętrznej
będzie dobrze
:kciuki: :kciuki:

#1723
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Ej no......... czas na dietę.
Wracam prawdopodobnie:P

#1724
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Hej Agus.widze ze u ciebie duzo sie dzieje.czytajac twoje posty doszlam do wniosku ze u Tymka w przeszkolu moze jest cos nie tak?pisalas ze juz nie jest takim wesolym dzieckiem.....moze czuje sie przez was odrzucony?rozmawialas z nim dlaczego idzie do przedszkola?wiesz do tej pory byl panem samego siebie a teraz musi robic wwszystko pod zegarek.w przedszkolu jest caly dzien zaplanowany.moze nie umie sie jeszcze przyzwyczaic.sa dzieci u ktorych to trwa dluzej.co do chorob to pierwszy rok przedszkolaka w przedszkolu jest zawsze ciezki,dzieci ktore prawie nigdy nie chorowaly sa ciagle chore.
Agus trzymam kciuki zeby lepiej bylo,co ja pisze...na pewno bedzie lepiej. :lovers:

#1725
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Dziękuję Aguś za to co napisałaś. Myślę, że własnie w tym tkwi problem- dostosowanie się. Bo o ile w przedszkolu Tymek to prawdziwy anioł, o tyle jak wraca do domu to jest masakra. A do tego dowiedziałam się wczoraj, że na jedno uszko Tymek od tych zapaleń nie słyszy i to też może być powód. Cały czas musi być skupiony, żeby wszystko słyszeć i to go męczy bardzo. Na szczęście to "niesłyszenie" ustąpi. Za około miesiąc mamy wizytę kontrolną. Na szczęście tak jakby przyzwyczajał sie do tego, że gorzej słyszy bo jest ciut spokojniej.
________________________________________________________________________

Od dzisiaj znowu zaczynam dietę. Nie wiem ile razy jeszcze przyjdzie mi zaczynać, ale jak fajnie byłoby kiedys zacząć i dociagnąć ją do końca:0). Suwak mogę przesunąć o jeden kg i się cieszę, że tak zaczynam:P

_________________________________________________________________________

Dopisek wieczorny: pierwszy dzień diety za mną. Nawet nieźle mi poszło i na nic zakazanego ochoty nie było. Jutro o 7 Rodzice Borysa przywożą mi go i odbieraja dopiero w czwartek wieczorem. Będę miała go dwa dni i jedną noc nonctop, więc czasu nie będę miała zajrzeć. Ale, w piatek jak tu wpadnę.... i jak mi pustki zaświecą to znajdę każdą jedną osobę stąd, i własnymi fizycznymi siłami przyciagnę przed monitor. Buziaki i do napisania:D

#1726
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Nie no, masakrycznie pusto.
Kochani jak sie rozkręci forumisko to ja proszę o cynk, a póki co biorę nogi za pas:).

#1727
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Byleś wróciła do lutego :mrgreen: :mrgreen:
Dołączona grafika

#1728
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Agnieszka25, kurcze naprawdę samych stresów Ci starcza żeby zgubić co nieco, ale dobrze ze wszystko ku lepszemu idzie. Stres siedzi w człowieku , czy mały czy dorosły i potrafi nieźle w głowie namieszać. Choróbska są , były i będą , ale my musimy nauczyć się nie popadać w skrajności walcząc z nimi. Ciesze się że Tymcio wraca do swojej dobrej formy, a i z Twojej formy też się zamierzam nacieszyć. :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
mam nadzieję odezwać się , bo taaaaak dawno nie rozmawialiśmy. :love:
Dołączona grafika

#1729
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Agnieszka25, Sto lat Sto lat Sto lat Sto lat Sto lat Sto lat Sto lat Sto lat Sto lat Sto lat Sto lat Sto lat Sto lat Sto lat Sto lat Sto lat dużo zdrówka ,słoneczka i mnóstwo uśmiechu kochana :lovers: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :spotkanie: :spotkanie: :spotkanie: :spotkanie: :tort: :tort: :tort: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent:

#1730
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

Agnieszka25, Sto lat Sto lat Sto lat Sto lat Sto lat Sto lat Sto lat Sto lat Sto lat Sto lat Sto lat Sto lat Sto lat Sto lat Sto lat Sto lat dużo zdrówka ,słoneczka i mnóstwo uśmiechu kochana :lovers: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :spotkanie: :spotkanie: :spotkanie: :spotkanie: :tort: :tort: :tort: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent:

:lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#1731
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Dziekuję :lovers: :love: :lovers: :love:

Mam dzisiaj kryzys straszliwy. Marcin poza domem, wróci dopiero jutro w nocy. teście wpadną "przy okazji" . Siostra w Gdańsku w 35tc, więc jej nie będzie. Brat od 1 listopada się nie odzywa... nie wiem czy schowa honor w kieszeń dzisiaj czy nie. Co roku mega szykowałam imprezę. A teraz? Jakaś czuję się porzucona i osamotniona :mrgreen: . Dobrze, że Tymciu mi towarzystwa dotrzymuje. Kurde chyba mam PMSa :->

#1732
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Agnieszka25, no i jeszcze masz nas kochana :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

#1733
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Dziękuję :tula:
Wiecie , Ci co mnie znają wiedzą, że jestem sfiksowana na punkcie rodziny, zarówno mojej jak i Marcina. Jednak strata taty, daje świadomość, jak łatwo kogoś stracić, jak ważna jest każda osoba... A teraz po pewnym bardzo przykrym zajściu z moim rodzeństwem. Po tym jak dziewczyna mojego brata Ada, tak nakręciła przeciwko mnie brata...zaczynam dochodzić , że z rodziną to na serio na zdjęciu najlepiej. Kocham ich bardzo. I chciałabym , żeby było dobrze, ale najwyraźniej moje chęci to za mało. Nic to, trzeba się przebudzić, zapisać się na jogę, żeby samemu sobie móc strzelic kopniaka w tyłek i żyć dalej.

#1734
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
:lovers: :urodziny: :skacze: :urodziny: :skacze: :urodziny: :skacze: :urodziny: :skacze: :urodziny: :skacze: Wszystkiego najlepszego i sto lat :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent:
Dołączona grafika

#1735
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

A macie sobie nas na weekend:))))

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us


Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

#1736
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Jejka jakie piękne zdjęcia-ślicznie oboje wyszliście :lovers:

#1737
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Aga super focie :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: Tymek jest w żywiole, a mamuśka ... hmmm tez nic sobiue nie musi wtykać. Co do rozłąki, wiem ze to cieżko, ale to dobrze świadczy o Tobie, o uczuciowości i życzliwości. To co mniej się nam podoba minie szybko - zostana tylko dobre chwile- zobaczysz. :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#1738
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Agnieszka25, gdzie jesteś???? :cry:

#1739
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
aga ale fajne foteczki :clap: :jupi: :clap: :jupi: :clap: :jupi: :clap: :jupi:
wracaj bo forum jak dawniej :lovers: , pozdrawiam :wave:
Dołączona grafika

#1740
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
No Tymoteuszowaty znowu chory. 2 dni w przedszkolu i znowu zalega ze mną w domu. Czekam na weekend, coby ktoś go chwile pobawił itd.itp:D. Kociokwik mnie ogarniaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :mrgreen:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych