Skocz do zawartości

Zdjęcie

Moja droga do celu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
366 odpowiedzi w tym temacie

#281
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
i co słychac?



...



...



#282
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Moni, taki elaborat walnęłaś ze ... hej :smiech3: :smiech3: :smiech3: ale zdaje sobie sprawę ze nie zawsze można , i nie zawsze chce się , więc zostawię póki co od siebie ... dla Ciebie :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: Wracaj jak tylko będziesz mogła. :love: :love: :love: :love:
Dołączona grafika

#283
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Wpadam na chwile przyjac buziaki ;-) :-P

#284
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
hop hop.......

#285
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Moni... jak by co to wiesz , czekamy :mrgreen: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#286
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
witam was moi kochani :wave: :wave: :wave: Bardzo tesknie za wami :wave: no ale czasu brak :placz:
Sesja juz dobiega końca jak narazie to dobrze mi idzie :tongue:
Praktyki mam załatwione na wrzesień w urzędzie gminy przez 4 tygodnie. Promotor wybrany a raczej promotorka bo wybrałam sobie nawet fajną babkę z którą miałam prawo na pierwszym roku. :grin: Temat pracy też juz wybrany i zatwierdzony przez nią. Nawet kazała mi przesłać plan na jaj meila do zatwiedzenia no ale ja nie mam pojęcia jak go napisac :myśli1: :myśli1:
przeglądam ksiązki i internet mniej wiecej wiem co napisać ale nie moge jakos posklejac tego w kupę :smiech3: :smiech3:
wagowo u mnie tak sobie to znaczy spadło od ostatniego razu pół kilo :-/ i stoi :blink:
pogoda u mnie piekna :geek:
ciekawa jestem co u was ale nawet nie mam czasu poczytać ale napewno to nadrobie.
Pozdrawiam was kochani i mocno ca,łuje :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#287
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
monika22, kochana moja pozałatwiaj wszystko dookoła siebie i później wracaj szybko do nas-my spokojnie poczekamy za Tobą ;-) Sciskam Cię mocno i czekam z utęsknieniem na Ciebie :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:

#288
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
No czekamy,. czekamy... czasem cierpliwie, czasem mniej cierpliwie...ale trwamy w oczekiwaniu. Więc oć tutaj :mrgreen: :lovers:

#289
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]
monika22, :kciuki: kciukasy zaciskam byś szybko załatwiła wszystko
i szybciutko do nas wróciła
pozdrawiam i miłego dnia zycze

#290
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Moniko, też Cię kochamy :lovers: :lovers: :lovers: ja poczekam osobiście , bo bez Ciebie , maszynka nie trybi jak powinna :mrgreen: :lovers:
Dołączona grafika

#291
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Znowu sie pojawiam na chwilke ale chociaz tyle :grin:
U mnie wszystko wporzadku waga narazie nie spada ale nie idzie w góre naszczeście :grin: :grin: :grin: i z tego powodu sie bardzo ciesze bo ostatnio nie mam wogóle czasu na cwiczenia gdyz mamy w domu nowa osobliwosc :smiech3: :smiech3: :smiech3: tzn. mam małego 3- miesiecznego czarnego kotka :tongue: jest taki kochany ale i rozbrykany pełny checi do zabawy.
Narazie trzymam go w domku i nie wypuszczam na pole bo by pewnie gdzies poleciał i nie wrócil. Mam go od przedwczoraj ale sie juz zadomowił je, pije, załatwia sie do kuwetki takze nie mam z nim wiekszego problemu pomijajac fakt ze nie spałam w pierwsza noc bo cały czas miał i miałłłłłłłl ale w ta noc przespał az 5 godzin :thumbsup:
Kupiłam mu szelki ze smycza i bede z nim wychodzic na spacery na podwórko zeby obczajał teren :grin: :cry: tylko ze te szelki sa jeszcze za duze troche na niego a kupiłam najmniejszy rozmiar :hmmm:
Gorszy problem mam z tym ze mam juz w domu duzego kotka i on nie jest zadowolony z nowego kolegi :hmmm: cały czas warczy na niego a ja nie wiem jak im pomóc sie zaprzyjaznić :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm: co wy o tym myslicie? mieliscie taki problem z kotkami????? :hmmm: :hmmm:
Buziakuje was serdecznie :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#292
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

Gorszy problem mam z tym ze mam juz w domu duzego kotka i on nie jest zadowolony z nowego kolegi :hmmm: cały czas warczy na niego a ja nie wiem jak im pomóc sie zaprzyjaznić

Moniko, super że jestes, myślę jesli chodzi o koty , muszą powoli oswajać się ze sobą, ten starszy kocurek pewnie czuje zagrożenie , bo to w końcu terytorialne zwierzęta, i długo potrwa zanim się oswoi z towarzystwem młodego, ale wydaje mi się że po jakimś czasie wszystko się ułoży :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#293
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]

waga narazie nie spada ale nie idzie w góre naszczeście

:clap2: :clap2:
dobrze że nie rośnie jak się trzyma to oki
chociaż ja mam nadzieje że zaraz zacznie powolutku spadać

mówisz nowego członka rodziny macie
taki maluch musi być słodki
pogłaskaj kociaka

pozdrawiam i miłego weekendu życzę

#294
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Nie znam sie na kotach, ale na forum nie radze o nic pisac.....t u wiecznie grilluja te male siersciuszki.

#295
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
to z głodu....wszystko grillują :mrgreen:

#296
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

to z głodu....wszystko grillują :mrgreen:

:smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: no i sie popłakałam ze śmiechu :smiech3: :smiech3: :smiech3:
milego weekendu :lovers:

#297
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
No prosze juz chcą zjeść mojego kotka :yikes:
Moi kochani wpadam znow na chwilke pochwalic sie moim malutkim sukcesem :grin: znowu kilo mniej :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
zaraz zmienie suwaczek :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
ale dzisiaj gorąco :-> zycze wam moi mili udanego weekendu :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#298
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

to z głodu....wszystko grillują

Narazie na topie są owieczki a z kota to ostatnio zupa chyba była u Gufinki jakieś dwa miesiące temu :hmmm: :hmmm: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#299
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
:chef: gotowa do grillowania....

#300
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]

Nie znam sie na kotach, ale na forum nie radze o nic pisac.....t u wiecznie grilluja te male siersciuszki.


to z głodu....wszystko grillują :mrgreen:


:smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
:smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

znowu kilo mniej

:clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
super
tak trzymaj




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych