Skocz do zawartości

Zdjęcie

[porady] Błedy w odchudzaniu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21
szminka

szminka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Dziewczyny ale jak wyjść z nałogu codziennego ważenia się?



...



...



#22
Joanna

Joanna

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Uswiadom sobie szminka ze to jest poprostu blad i to moze spowodowac ze zaprzestaniesz diety, dieta zaczyna sie od glowy to tam musisz wszystko poukladac i przede wszystkim musisz dojrzec do decyzji ze to co jesz nie jest tylko na chwile .
Tzn ze nie jest to tylko na czas kiedy osiagniesz cel wagowy ale ze chcesz to robic do konca zycia ze chcesz byc zdrowa i zarazaj tym stylem zycia innych swoich domownikow. :-)
Ja juz nie waze sie to mnie nie interesuje az tak , ja chce miec mniejszy brzuch tzn wogole zeby spadl do normalnego wygladu :->
wiec zaczelam mierzyc cm . :-)
najlepiej schowaj wage do piwnicy i co 2 tygodnie sie waz i pamietaj o swoim okresie.
Ja go akurat nie mam wiec nie wiem jak to jest. Ale jak wiesz ze sie zbliza to sie nie waz :tongue:

#23
sabia

sabia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 141 postów

najlepiej schowaj wage do piwnicy i co 2 tygodnie sie waz i pamietaj o swoim okresie.
Ja go akurat nie mam wiec nie wiem jak to jest. Ale jak wiesz ze sie zbliza to sie nie waz :tongue:


tia dokładnie, ważenie się przed okresem to najgorszy moment ;) w organizmie kobiet magazynuje się wtedy nadmiar wody w organizmie i krwi co nie pozostawia zmiany w wadze naszego ciała ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych