Skocz do zawartości

Zdjęcie

jak rzucić palenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
161 odpowiedzi w tym temacie

#141
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Nadzwyczajna i tak 3maj czasem można byle nie za często,tak jak i ze słodyczami. ;-)
haha 8-) :roll:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)



...



...



#142
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

A bierne palenie to nic :?:

palarnie mamy w kuchni przy oknie -więc jakaś izolacja jest,bo poza tym mimo nałogu obojga-reszta mieszkania jest wolna od dymu :tongue: córka jak widzi-nie wchodzi,a pies to już na własną odpowiedzialnośc ,dorosły jest więc powinien wiedzieć co robi :tongue:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#143
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów

Ja nie wiem jak to jest, ale od lat tak mam, że palę tylko okazyjnie a tak to nie potrzebuję


Ja też! Przy meczu najczęściej żeby jak ciągnę na chwilę nie klnąć :evilmad:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#144
seeya84

seeya84

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 25 postów
ja nie paliłam 10 miesięcy,ale niestety znów się wciągnęłam :papieros:
jeżeli ktoś chciałby rzucić niech przeczyta książkę Allen Carr "Jak skutecznie rzucić palenie"(czy jakoś tak :-P ),kilku znajomych po przeczytaniu rzuciło :mrgreen:

#145
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
część znajomych przeżuca się na te papierosy elektroniczne ,próbowałam ale z zakupem się wstrzymuje bo nie wiem co to warte-zdania różne
Dołączona grafika Dołączona grafika

#146
seeya84

seeya84

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 25 postów
moim zdaniem albo się rzuca palenie,albo się pali.obojętnie czy to gumy,plastry czy papierosy elektroniczne,nałóg siedzi w głowie i produkty zastępcze sprawiają że wciąż o tym myślisz :hmmm:

#147
brunecia

brunecia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 151 postów
No cóż...ja nie paliłam 3 lata a potem sesja na uczelni, stres i znów zaczęłam, początkowo kilka dla towarzystwa a teraz juz normalnie! jestem zla na siebie baaa wsciekla i w dodatku musze kupowac fajki zamiast jakiegos wystrzalowego ciucha :bicz:

#148
chmurka

chmurka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 62 postów
Ja miałam tak, że paliłam sporo przez kilka miesięcy, ale mój organizm tego nie wytrzymał, głównie żołądek, i fatalnie się czułam fizycznie po kolejnych fajkach... Więc chyba nie byłam uzależniona, skoro mój organizm sam domagał się, żebym rzuciła...

#149
perissa

perissa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
tyle postów dotyczących rzucania palenia, a żadnej recepty jak rzucić...;)

#150
Mamcia1

Mamcia1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
Dziewczyny nie wiem co Wam doradzić. Ja sobie powiedziałam że ostatniego papierosa spalę dzień przed moim ślubem i też tak zrobiłam. Fakt ciągnęło na początku ale się nie dałam, tak robiłam żeby zając sobie czas aby nie mieć czasu na myślenie o paleniu i się udało :))
Tylko że ja jestem uparta i mam dość silną wolę i tak już nie palę 2 lata i 5 miesięcy :)

#151
Adam

Adam

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 20 postów
nie wiem jak rzucić palenie
twojadieta

#152
Adam

Adam

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 20 postów
czy ma ktoś jakiś pomysł?
twojadieta

#153
Adam

Adam

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 20 postów
może papieros elektroniczny?
twojadieta

#154
Przemko

Przemko

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 83 postów
Znajdź motywacje która ułatwi Ci rzucanie. Na przykład przekonanie że papierosy zmniejszają twoje efekty w budowaniu sylwetki albo w osiągnięciu jakiegoś własnego rekordu. Czemu chcesz rzucić ?
Darmowy MiniKurs. POZNAJ 10 BŁĘDÓW PRZEZ KTÓRE CHORUJESZ.http://humanhealth.com.pl/

#155
AvetPharmaSklep

AvetPharmaSklep

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 postów

nie wiem jak rzucić palenie


Polecam wizytę w Centrum Onkologii i rozmowę z pacjentem chorym na raka płuc lub raka pęcherza. Brutalne, ale skuteczne. Wielu pacjentów żałuje, że paliło.

#156
doradca

doradca

    Administrator

  • Moderators
  • 226 postów
@Avet bardzo dobry pomysł...choć drastyczny... napewno daje wiele do myślenia....

#157
Seller

Seller

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 17 postów
Elektroniczny papieros nie jest zbyt dobrym pomysłem. Jak go kupiłem to tylko więcej nikotyny zacząłem przyjmować. Paliłem pół paczki dziennie, a po zakupie efajki potrafiłem siedzieć przed komputerem i oddychać tym 2 godziny. I wcale nie chce mi się teraz mniej palić, trzeba chyba po prostu sobie powiedzieć "nie i koniec". Te wszystkie metody nie są dobre. Ale satysfakcja będzie ogromna:D
Eterna amistad...

#158
sabia

sabia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 141 postów
Jeśli akurat na coś odkładasz to może to być dla Ciebie motywacją. Pieniądze, które wydałbyś na papierosy możesz przeznaczyć na kupno czegoś co się interesuje bądź rozwijania swoich pasji co w międzyczasie będzie angażowało Twój czas i nie będziesz tak intensywnie odczuwał braku nikotyny w organizmie ;)

#159
szynszylek

szynszylek

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 61 postów
Trzeba się ostro nakręcić! Nakręcić na rzucenie palenia! Ja od miesiąca mówiłam sama do siebie, że jak rzucę to w końcu nie będę śmierdzieć, że będę mieć ładną cerę no i będzie więcej pieniążków w portfelu i stać mnie będzie na siłownię...

Tak gadałam i gadałam i w końcu miesiąc temu stwierdziłam: koniec gadania, czas zacząć działanie.

No i od miesiąca nie palę!
Moc Diety !

#160
Czarnula9

Czarnula9

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 69 postów
ja jestem w trakcie rzucania... biore tabletki Tabex i jakos papierosy mi nie smakuja jak dawniej i zaczyna cos pobolewac w klatce piersiowej, ale na ulotce jest napisane, ze moge palic do 5.dnia a dzis dopiero 4, ale juz sie boje znow tych bóli i odłozyłam fajki :-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych