Skocz do zawartości

Zdjęcie

kontrola lekarza czy klub puszystych??---> start i 25 w d


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

#61
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Marla_C, a to ty obrzartusek jesteś :tongue: No jak chcesz się odchudzić to musisz zmienić nawyki no inaczej się nie da :tongue:



...



...



#62
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
aqua aerobik-to wspaniały pomysł! :clap2: + zmiana nawyków na pewno da efekty! :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#63
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
no co do ćwiczonek to ja też jak najbardziej jestem za :clap2: :clap2: :clap2:

#64
Marla_C

Marla_C

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 postów
:dumbells: czasami cięzko jest sie zmobilizować szczegolnie gdy sie nie ma kasy na areobik czy basen, a w domu wiadomo jak to zawsze jest coś ważniejszego nish cwiczenia, sprzątanie, obiad czy inne pierdolki.... staram sie cwiczyć kiedy nikogo nie ma w domu ale to tesh żadko sie zdarza, choć w moim przypadku głównie chodzi o brak kasy na cwiczenia.... czekam na podwyżke... heheheh
Dołączona grafika

LEBSZY RYDZ NISH NIC :D :D

#65
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
No z kasą to się zgadzam,ale jak nie ma kasy to można się mocno zmobilizować i poćwiczyć w domciu-ale wiem jak to jest samej ćwiczyć w domciu nie zawsze się chce ;-)

#66
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
u mnie odwrotnie ,kasa by się znalazła,basenu niet, :cry: ,a na aerobik to ja za stara jestem :mrgreen: ,by skakać jak koza
i muszę sama :-P :dumbells:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#67
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
shashua, ty mi tu nie gadaj,że za stara jesteś bo Cię normalnie kopsnę :evilmad: Byś musiała widzieć jakie kobietki ze mna na aero chodzą a ty mi tu takie rzeczy wypisujesz oj oj

#68
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
:mrgreen: ,a ja mam wrażenie , że niestety tak jest,może jeszcze w większych miastach inaczej,ale w mojej pipduwie ,to już różnie :whistle:
a kopsnij,co se będziesz żałować :mrgreen:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#69
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
shashua, przecież ja też w małym miasteczku mieszkam i co kobitki sie nie przejmuja a Ciebie kopać nie będe bo za kochana jesteś :lovers:

#70
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
a wiele razy w życiu bardzo potrzebny taki solidny kopniak w tyłek! no nie? ;-) :mrgreen:
i ktoś ,kto dla naszego dobra nie pożałuje...
Dołączona grafika Dołączona grafika

#71
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
oj mi też nieraz parę kopniaków w "tył" by się przydało ;-)

#72
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów

a wiele razy w życiu bardzo potrzebny taki solidny kopniak w tyłek! no nie?
i ktoś ,kto dla naszego dobra nie pożałuje...

święta prawda ja np wolę dostać porządnego kopsa niż udawaną dobrą rade ;-)

#73
k_asiaczek

k_asiaczek

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
a ja zamierzam schudnąć do końca marca 30 kg i od przyszłego tygodnia zaczynam pod czujnym okiem lekarza :grin: trzymajcie kciuki, bo wiem, że odpowiednia dieta to nie wszystko :cry: pozostaje solidne :strong: i przede wszystkim silna wola, upór i samozaparcie . Najważniejsze, że mam motywację

#74
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
k_asiaczek, no troszkę dużo chcesz schudnąć w tak krótkim okresie ale jak pod okiem lekarza,to nie będzie źle :tongue: Zaciskam mocno :thumbsup: za Ciebie i będę Ci mocno kibicowała :clap: :clap: :clap: Pisz nam jak najwięcej jak dietka u Ciebie przebiega....

#75
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
witaj Kasiaczek ,napisz nam coś bliżej o sobie,ile ważysz, mierzysz i o swoich problemach z nadwagą i o dietce,na jaką przechodzisz , na pewno będziemy Ci kibicować i wspierać -zapraszamy do nas :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#76
k_asiaczek

k_asiaczek

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów

aqua aerobik-to wspaniały pomysł! :clap2: + zmiana nawyków na pewno da efekty! :thumbsup:



#77
k_asiaczek

k_asiaczek

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Shashua potraktowałam Cię jak mojego "duchowego" przewodnika :grin: Wszystkie kobietki jesteście kochane i szczerze podziwiam ile dajecie z siebie, aby uzyskać wymarzoną figurę :-) Nie ukrywam, że moją mocną motywacją jest mężczyzna, dlatego tak bardzo chciałabym, aby i mnie też się udało. Od niedawna jestem na tym forum i nie wiem jeszcze jak zrobić tak piekny wykres przebiegu diety i gubienia kg, ale mam nadzieję, że ktoś mi podpowie :-) Pozdrawiam

#78
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
oj Kasiaczek :blush: ,dziękuję ,bardzo mi miło,że tak piszesz
jeszcze nigdy nie byłam czyimś "duchowym " przewodnikiem-ale czemu nie? :-D ( jeżeli chodzi o odchudzanie)
o odchudzaniu moim ,to najszybciej się dowiesz czytając moje opowiadanie konkursowe pt"gruba idzie" ,które znajdziesz na forum w dziale konkursy,a na wszystkie pytania bardzo chętnie odpowiem ,jak najszybciej będę mogła,bo teraz wyjeżdżam
i napisz więcej o sobie kasiaczek -oczywiście jak możesz, poznajmy się lepiej
a instrukcja ,jak zrobić suwaczek ,jest na stronie głównej-na samym początku w dziale: zanim zaczniesz korzystać forum-przeczytaj
pozdrawiam i trzymam kciukasy :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#79
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
dokładnie tutaj http://www.diety.pl/... ... -vt308.htm .
Kasiaczek trzymam :thumbsup:

#80
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
k_asiaczek, fajnie,że do nas dołączyłaś i mam nadzieję,że zostaniesz z nami na długo długo :tongue: Trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieję,że osiągniesz swój cel-będę bacznie obserwowała Twoje postępowania :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych