Skocz do zawartości

Zdjęcie

musze schudnąć 8-10 kg!! kto ze mną??


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
47 odpowiedzi w tym temacie

#1
inka62

inka62

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
hey wszystkim,ktorzy maja podobny problem :-( mam 17 lat,160cm wzrostu i ok 57 kg :cry: przez dwa miesiace musze schudnac te conajmniej 8 kg.chce pokazac wszystkim,ze ja tez potrafie i moge byc super laską! dziewczyny wierze,ze razem damy rade :!: bede jadla mało,zapisze sie na aerobic, nie wiem co jeszcze,ale wiem ze musze cos ze sobą zrobic.kto podejmuje sie ze mna tego zadania :?: prosze pomozcie :!: pzdr ;-)



...



...



#2
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Witaj ;-)

Oczywiscie, ze wszystkie jestesmy z Toba i bedziemy trzymac kciuki.

8kg w dwa tygodnie to rzecz absolutnie do zrobienia --> 1kg/tygodniowo :mrgreen:

Na pewno Ci sie uda! Trzymam kciuki :-)

#3
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
witaj inka , chcesz schudnąć 8 kg, w 2 m-ce? Myślę żę to realne , mi się udało w tym czasie zgubić ok, 9 kg, , będę trzymała kciuki , pisz jak ci idzie :->

#4
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
inka ))))))))) ja dołaczam sie do kolezanek 8 kg jest do zrobienia jak najbardziej - tylko rozsadnie , napisz nam jaki masz plan a my pomozemy Ci go ew. skorygowac .. ok ?

do boju ! 8-)
Dołączona grafika
[/url]

#5
inka62

inka62

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
no wlasnie...mam zamiar ograniczyc jedzenie,tzn na sniadanie jesc 2 malutkie kromki chleba razowego,na 2 sniadanie jakis sok,na obiad musli z jogurtem naturalnym, a na kolacje jakies owoce...no oczywiscie bede zamianiala skladniki...a na cwiczenia nie mam za bardzo czasu ale mam daleko do szkoly, no i chce sie zapisac na aerobic 2 razy w tyg, a poza tym jakies brzuszki itp.

#6
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Ze śniadaniem się zgadzam , sok najlepiej warzywny ew, owocowy bez cukru chociaz ja bym zmieniła na wodę , ale co do reszty to mam wątpliwości ze to troche za mało ,

#7
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
A ja sie nie zgadzam.. Uwazam, ze za malo.

Ten obiad, ktory podalas powinnas jesc rano. Pamietaj, ze to co zjesz na sniadanie na pewno w ciagu dnia spalisz. Nie warto na nim oszczedzac kalorii, bo lepiej rano rozbudzic metabolizm, poza tym jedzac wartosciowe snmiadanie dostarczasz organizmowi energii. A przede wszystkim bedzie dluzej syta i dluzej nie bedziesz odczuwac glodu.

W ciagu dnia jesz zdecydowanie za malo. Zamiast 2 sniadania proponuje jesc owoce/warzywa, ewentualnie ten sok, na obiad - no tutaj powinno byc cos czym sie nasycisz no i lepiej zeby to byl posilek na cieplo mimo wszystko, a co do kolacji strzal w 10, owoce, warzywa i nic wiecej.

Pamietaj, ze w ciagu dnia warto pic duzo wody, oczyszczac organizm z toksyn.

Oczywiscie zrobisz jak zechcesz, ale uwierz mi, ze warto rozsadnie chudnac ;-)

Trzymam kciuki i pozdrawiam 8-)

#8
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
popieram dziewczyny ..... na sniadanie dołożyc a na obiad mimo wszystko zjesc cos gotowanego : kurczak bez skóry , ryba pieczona, warzywa
przemysl sprawę ))) z czegoś przecież trzeba mieć siłę :strong:
Dołączona grafika
[/url]

#9
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
jaśmine ja zgadzam się ze śniadaniem tylko a co do reszty piszę żę raczej za mało

#10
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

jaśmine ja zgadzam się ze śniadaniem tylko a co do reszty piszę żę raczej za mało


I masz racje :mrgreen: Ale na to sniadanie takie tyci tyci kromki to moim zdaniem za malo i z tym sie wlasnie nie zgadzam - napisalam jak powinno wygladac sniadanko i dlaczego. 8-)

#11
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
w takim razie ja odżywiam się żle , bo na śniadanie zjadam mały jogurt naturalny i ok, 12 godz, jabłko
i tu cieszę się że mamy temat co dzisiaj jadłam , przynajmniej dowiem się co robię żle w mojej diecie :->

#12
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Kazdy robi to co uznaje za dobre dla siebie.. Moim zdaniem bledem jest ograniczanie sniadania do minimum, bo sniadanie jest najwazniejszym posilkiem w ciagu calego dnia. Prawda jest taka, ze im pozniej jemy sniadanie, tym pozniej zaczniemy spalac intensywnie kalorie. Im mniej go zjemy - tym mniej energii mamy na pozostala czesc dnia.

Zeby dobrze funkcjonowac (w ogole) trzeba dostarczac organizmowi roznych wartosci odzywczych, niestety czesto sa to wartosci kaloryczne, dlatego warto inwestowac w wieksze sniadanie a skromniejszy obiad, bo sniadanie na 100% zdazymy spalic w ciagu calego dnia. I nie namawiam do wcinania schabowego na sniadanie :mrgreen: Po prostu w przeciagu miliona diet nauczylam sie jednego - sniadanie to podstawa.

Poza tym, im bardziej sie najemy na sniadanie tym dluzej nie dopadnie nas glod..

Wszystko trzeba trzymac w granicach rozsadku.

Ale tak jak napisalam na poczatku Beciu, nie bierz tego do siebie - kazdy robi to co uwaza za dobre dla siebie i na pewno nie mam zamiaru nikomu niczego narzucac - ot wyrazam swoje zdanie.

8-)

#13
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Jasmine w 100% masz rację :-> , zgadzam się z Tobą i to jest wtedy zdrowe odchudzanie , ja natomiast mam problem taki że jak tylko coś zjem z rana , chodzi mi o śniadanie , wtedy cały dzień bym coś jadła , nie potrafię przestać :oops: , dlatego na diecie moim pierwszym śniadaniem jest jogurt , później jabłko , ok. 15 coś bardziej treściwego i kolacja grejpfrut ew, jogurt .
Właśnie przy niedzieli pozwalam sobie z rodzinką na śniadanko , i tak jak np., dzisiaj choodze i otwieram lodówkę :-(

#14
inka62

inka62

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
ja tez tak mam jak zaczne cos jesc, to nie moge przestac :cry: boje sie ze nic nie schudne bo nie mam silnej woli,ale postaram sie :-| a wy duzo schudlyscie :?:

#15
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
popatrz sobie na nasze suwaczki to będziesz widziała ile która schudła :-D
pozdrawiam :->

#16
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Becia - rozumiem, tez tak kiedys mialam. Nie moglam ani ciut poczuc sie najedzona, bo zaraz cos we mnie wstepowalo i nie moglam sie powstrzymac zeby czegos nie skubac..

Na szczescie teraz tak nie mam :-)

inka62 - popatrz na suwaki 8-)

#17
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
O, widze, ze mnie becia uprzedzila ze zlota rada o suwaku :mrgreen:

Sorry :lol:

#18
Justi

Justi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
Jestem z Tobą:D

#19
85_aga

85_aga

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
8-10 kg to też jest mój plan. W 2 mies jest to zupełnie do zrobienia. Jedynie potrzebne są do tego chęci. Napewno Ci sie uda. Pozdr :win:

#20
YoungD

YoungD

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
ja jestem z toba, tez jestem nastolatka i tez chce zgubic te 10 kg...dlatego trzymam kciuki za nas obie :mrgreen: powodzenia




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych