Skocz do zawartości

Zdjęcie

musze schudnąć 8-10 kg!! kto ze mną??


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
47 odpowiedzi w tym temacie

#41
justa516

justa516

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 16 postów
Czyli że indeks jednak bedzie najbardziej skuteczny... Niestety mam az taki nalog... W kazdym razie obiecalam sobie ze do konca lipca strace "boczki" wiec musze sie ostro za siebie zabrac. Nawet kosztem wyrzeczen. A z tym niekupowaniem to jest jednak troche racji bo jak wiem ez mam cos slodkiego w poblizu to czesciej zaczynam o tym myslec i w koncu to zjem... :oops: Coz to chyba brak silnej woli...
Dołączona grafika



...



...



#42
załamana

załamana

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
eh.... a ja w ogole nie jem slodyczy... juz nie wiem jakie to dobre... ja mam silna wole bardzo! slodycze to najmniejszy problem tak jak i inne rzeczy tylko ze moje "niejedzenie" mi nic nie dalo :cry: :cry: :-(
dla mnie to zaden problem nie jest jeden dzien to blachostka, ja moge nie jesc 5 dni nawet i tak bylo, tylko sa efekty uboczne a nie ze schudlam, stoje w miejscu tylko psychika siada:(

#43
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów

tylko psychika siada:(

no z tym się zgadzam

#44
Myrthi

Myrthi

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 309 postów
Ja przyznam, też mnie jakoś nie ciągnie już do słodyczy. Może z nosem w indeksie nie siedzę, ale ograniczam wszelkie cukry , czasem owoc i jest dobrze :D
Kiedyś:- 76kg
08.2008- 68
Aktualnie:
Dołączona grafika157 cm wzrostu

#45
amilo

amilo

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
Mi udało sie schudnąc 5 kg w niecałe 2 tygodnie :) Jak?? To proste! Kolezanka poleciła mi ćwiczenia na Vacu Fit. Myslałam ze nie bedzie to zbyt ciekawa sprawa ale dałam sie namowic, spróbowałam i..... Spodobało mi sie :grin: Nie jestto tak ciezki wysiłek jak na siłowni i do tego szybko przyniósł mi oczekiwany efekt :grin: Polecam :thumbsup:

#46
justa516

justa516

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 16 postów
Amilo moglabys podac jakis link z tymi cwiczeniami?? Tez bym sprobowala... :strong: :strong:
Dołączona grafika

#47
amilo

amilo

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
Przykro mi ale nie znam linku.... Kolezanka mi poleciła i sprobowałam ale nie mam zadnej strony ktora mogłabys odwiedzic... :-( :-( Moze znajdziesz cos w necie :lol:

#48
xxxmajkaxxx91

xxxmajkaxxx91

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
HEJKA :* ja tez sie odchudzam =) chce do konca wakacji zrzucic z 7 kilo. mam 17 lat. 169 i 58 kg. MAM NADZIEJE ZE NAM SIE UDA. ja juz 2 dzien diety. zjadlam dzisiaj tylko mala miseczke zupy kapuscianej. I na rano kawe wypiłam... :( i nektarynke. nie jestem głodna :/ n może troche. ale damy rade musimy sie wszystkie wspierac i damy rade!!!!! :strong: :mrgreen:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych