Skocz do zawartości

Zdjęcie

Największa przykrość


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
125 odpowiedzi w tym temacie

#81
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
libelle, nie przejmuj się takimi kretynami :evilmad:



...



...



#82
Magdziołek

Magdziołek

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 56 postów
Też miałam głupie spojrzenia i pytania. Rzuciłam palenie poszło 10 kg w górę później ciąża. Mało kto to rozumiał....jak mówiłam , że nie palę i po ciąży zostało.
Ale się z ciebie babsko zrobiła.......
Ale się poprawiłaś.........
To teraz im pokażę........ będę szczupła laska a specjalnie dla tych ktorzy mi docinali będę zakładać bluzki z dekoldem do samego pępka i nóżki pokażę....

Nie przejmójcie się docinkami, złośliwość ludzka nie zna granic.
Pozdrowionka
Magdziołek
Dołączona grafika

#83
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Ludzie są wredni :evilmad: :evilmad: :evilmad: :evilmad:

#84
libelle

libelle

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 112 postów
Są. I nie chodzi tylko o "grubasy". Ludzie paplają różne rzeczy, czy to w żartach czy też złośliwie i nawet nie wiedzą jaką robią komuś krzywdę. Moja koleżanka ma problem odwrotny- jest bardzo szczupła i chciałaby przytyć, ale nie może. I równie wielkie jak my ma załamki gdy ktoś powie jej "o rany jaka jesteś chuda" albo "masz anoreksję". Tylko że wychowani ludzie wiedzą że nie wypada mówić "ty grubasie", śmiać sie z okularników i piegowatych rudzielców, ale już wyzywanie od chudzielców czy głośne komentowanie wysokiego wzrostu jest dla wszystkich jak najbardziej ok. Nikt nie wpadnie na to, że ktoś może mieć na tym punkcie kompleksy :blink:
Dołączona grafika
.
.
.
Siedzę i zastanawiam się...co robi pozostałe 6 cudów świata :)
.
.
.

#85
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów

Tylko że wychowani ludzie wiedzą że nie wypada mówić "ty grubasie", śmiać sie z okularników i piegowatych rudzielców, ale już wyzywanie od chudzielców czy głośne komentowanie wysokiego wzrostu jest dla wszystkich jak najbardziej ok.


Tak, to właśnie dobre wychowanie świadczy o ludziach.

#86
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

Tylko że wychowani ludzie wiedzą że nie wypada mówić "ty grubasie", śmiać sie z okularników

DoSwiadczyłam i jednego i drugiego. Pulchna byłam od zawsze a okulary też już noszę ponad dwadziecia lat (od 4 roku życia). Szczególnie w szkole podstawowej się to zdażało i pół szkoły miało mnie na językach i "gruba okularnica" to były teksty na porządku dziennym.

Teraz jeśli coś takiego się zdaży staram się tym nie przejmować choć jak wiadomo nie zawsze to wychodzi.

A z nadzwyczajną absolutnie i całkowicie się zgadzam
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#87
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
anusiak ja bylam w podstawowce krowa dojna.Tak mnie koledzy z klasy nazywali.Bylam zawsze chuda,dopiero jak miesiaczka przyszla utylam(mialam 12 lat).Biust mi urosl szybko i mialam dwa dlugie warkocze-wiec ciagneli mnie za nie i nazywali krowa dojna z mleczarnia(biust).dzieciaki sa bezlitosne.

#88
libelle

libelle

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 112 postów

dzieciaki sa bezlitosne.



dokładnie.


BTW, ochrzańcie mnie, ale nie znoszę dzieci.
Dołączona grafika
.
.
.
Siedzę i zastanawiam się...co robi pozostałe 6 cudów świata :)
.
.
.

#89
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Sytuacja z przed kilku dni..spotkałam przypadkowo moje kumpele podczas szwendania się i zaczęłyśmy gadać stojąc na Krupówkach,hmmm na ulicy z tym że ona jest praktycznie nie przejezdna a co dopiero o jakichś większych prędkościach..Jedna kumpela stała na środku drogi a my z boku bardziej,a tu jakaś terenówa zapiernicza,odsunełysmy się a facet staje i zaczyna do nas mięsem rzucać..co wy sobie ku... myslicie tak stoicie na drodze,ruszać dupy na chodnik itp itd..ja go olałam i dupa stałam do niego a on mi na to "grubasie do Ciebie też mówię,może ruszyłabyś dupę"...a ja na maksa zdziwiona,nawet mnie nie wkurzył tylko rozbawił,spojrzałam na niego a tu taki tłuścioch za ta kierownicą siedzi że ledwo za kierownicą się mieścił.. haha On wściekły, rzuca mięsem dalej,kumpele wkurzone ze złością coś mu odpowiadają a ja ściągłam okulary przeciw słoneczne i ze spokojem,ironią i usmiechem na ustach mu na to "spieeeerdalaj..."Słuchajcie facet poczerwieniał tak ze złości że myślałam ze pienic sie zaraz zacznie tak go wkurzyl ten spokoj w moim głosie.Zaznacze może że facet był grubo po 50,czujecie bluesa? haha Ubaw po pachy!! :grin: :fun: :mrgreen:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#90
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Iskiereczko cieszę się bardzo, że jakiś tam wygodnicki facio w terenówie nie zdołał Cię zdenerwować. Za to tylko i wyłącznie należą Ci się brawa. :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#91
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Iskierka ;-), :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win:
Jesteś boska :clap: :clap: :clap: :clap:

#92
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Heh :fun: Jak facet który był kilka razy tłuściejszy ode mnie mógłby mi zrobić przykrość :?: Rozbawił mnie koleś na maksa.Tylko niech później starsi nie wymagają szacunku od młodych skoro sami sie nie umieją zachować. :tongue:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#93
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Ech dziewczynki, jak byłam w ciąży to pracowałam na kursach angielskiego dla dzieci. I kiedys po pracy stoję i czekam az maz po mnie podjedzie. A tu nagle zatrzymuje sie furgonetka z logo firmy wedliniarskiej i gosciu z dziwnym wąsem ( takim jak ma Daniel Day-Lewis w "Gangach Nowego Jorku" :sick: ) i woła do mnie "Ej blondyna kto Cie tak kur.. nadmuchał". Wkurzylam sie strasznie, bo i tak w ciazy ze swoim nowym wygladem czułam sie kijowo. Ale nic to, nic nie powiedzialam tak mnie zatkało. Gosciu wszedł do szkoły, a tu moj B. podjezdza. Wkurzona powiedzialam co sie stalo...yyy..niepotrzebnie bo wpadl w taki szał i stanal kolo zoltej furgonetki i postanowil poczekac na "pana wygadanego". A tu nagle ten kretyn wychodzi ze szkoły z moim uczniem za reke...No co mialam zrobic, dac mezowi przywalic ojcu mojego ucznia? Byłyby kłopoty. Mysle ze temu gamoniowi 157cm w kapeluszu juz wystarczylo, ze stoimy kolo jego samochodu..

Ale nie zgodze sie z Libelle, ze to dzieci nie dadz sie lubic i sa okrutne. Dzieci nie rodza sie zle ani dobre. Tabula Rasa - zalezy wszystko od srodowiska gdzie sa chowane. Jak masz ojca debila i skretyniała matke to nie masz szans od poczatku.Nie wspominam o patologiach. Dzieci ucza sie od nas, a nie odwrotnie przeciez.

Pozdrawiam, i ZABRANIAM oszołomami sie przejmowac! :lovers:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#94
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Tomsa dobrze wybrnęłaś z sytuacji czasem lepiej wcale sie nie odezwać niż zniżać się do poziomu takich idiotów..bo i po co. :evilmad: A mężulek prawdziwy bohater..dla ukochanej sklepał by kolesia na kwaśne jabłko. :mrgreen: Tylko gratulowac takiego faceta. ;-)
Masz rację jeśli chodzi o dzieci..w końcu schemat swojej rodziny naśladują w życiu, w końcu dziecko najwięcej z domu wynosi..a później dziwić się naszemu społeczeństwu.. :yikes:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#95
libelle

libelle

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 112 postów

Ale nie zgodze sie z Libelle, ze to dzieci nie dadz sie lubic i sa okrutne. Dzieci nie rodza sie zle ani dobre. Tabula Rasa - zalezy wszystko od srodowiska gdzie sa chowane. Jak masz ojca debila i skretyniała matke to nie masz szans od poczatku.Nie wspominam o patologiach. Dzieci ucza sie od nas, a nie odwrotnie przeciez.


Masz rację Tomsa, dzieci uczą się od rodziców. Dlatego przeraża mnie fakt że mimo iż nie każdy nadaje się do wychowywania dzieci, to KAŻDY, dosłownie każdy może sobie takie dziecko "zrobić".

A dzieci dodatkowo mówią prosto z mostu co myślą, wyśmieją bez zawahania. Do dziś pamiętam jak moje najlepsze koleżanki szyderczo wyśmiały mnie że jestem szczerbata bo wypadły mi mleczaki z przodu. A tak naprawdę mleczne jedynki wypadały każdemu, ale wyśmiać kogoś trzeba było obowiązkowo :tongue: taki of topic :tongue:

Dziewczyny, cholernie żałuję że w takich momentach mnie zatka, że nie umiem odpowiedzieć jakąś celną ripostą. Zawsze dopiero po fakcie przychodzą mi do głowy trafne odpowiedzi i potwornie żałuję że już nie mogę ich użyć. Frustrujące....
Dołączona grafika
.
.
.
Siedzę i zastanawiam się...co robi pozostałe 6 cudów świata :)
.
.
.

#96
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów

Dzieci ucza sie od nas, a nie odwrotnie przeciez.


Dokładnie tak. Wszystkie zachowania, poglądy, sposoby myślenia i reagowania wynosimy z domu rodzinnego. Dlatego tak ważne jest wychowanie dziecka. Nikt nie rodzi sie z gruntu zły. I to nie dzieci są winne że są niegrzeczne, nieposłuszne itd. To wina źle wychowujących rodziców.

Zawsze dopiero po fakcie przychodzą mi do głowy trafne odpowiedzi i potwornie żałuję że już nie mogę ich użyć. Frustrujące....


Mnie też się często zdarza, że po fakcie mam super pomysły na ripostę. :crazy:

#97
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

Dziewczyny, cholernie żałuję że w takich momentach mnie zatka, że nie umiem odpowiedzieć jakąś celną ripostą.

Libelle, podejrzewam, ze wiekszosc tego typu osob, ktore tak potrafia dykciarska gadka innym humor popsuc, nawet gdyby wspiela sie na wyzyny swojego intelektu, to riposty by nie zrozumiala, zwlaszcza gdybys tam szczypte ironii dodala. Takze trzeba w myslach srodkowym palcem pozdrowic, i dalej z usmiechem do przodu :grin:

A mężulek prawdziwy bohater..dla ukochanej sklepał by kolesia na kwaśne jabłko.

No, no a mnie by za jego bohaterstwo z pracy wyrzucili hahaha :clap: :clap:

To wina źle wychowujących rodziców.

Kurde, ich tez ktos zle wychował, i takie bledne koło, dopoki ludzie nie zaczna myslec, niewiele ma sie sanse zmienic :-(
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#98
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów

Kurde, ich tez ktos zle wychował, i takie bledne koło, dopoki ludzie nie zaczna myslec, niewiele ma sie sanse zmienic


To prawda. Jak świat światem zawsze będą źle wychowujący rodzice i źle wychowane dzieci.
Śmiem twierdzić, że każdy rodzic w którymś momencie popełnia jakiś wychowawczy błąd. Nie mniej jednak chyba nie jest najgorzej na tym świecie.

#99
garsteczka

garsteczka

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 656 postów

Jak świat światem zawsze będą źle wychowujący rodzice i źle wychowane dzieci.
Śmiem twierdzić, że każdy rodzic w którymś momencie popełnia jakiś wychowawczy błąd.



A najgorsze to zwrocic uwage rodzicowi ktorego dziecko cos przeskrobie....
Kilka miesiecy temu goscila u nas siostra mojego chlopaka z 4-letnia corka.
Mala zachowywala sie tragicznie, robila co chciala, a mama oczywiscie jej na wszystko pozwalala. Kiedy wychodzilismy na zakupy albo do parku to czesto pokazywala swoj charakterek, rzucajac sie z piesciami na matke, a raz zaatakowala mnie, uderzyla mnie kilka razy w brzuch, a jej mama tylko tyle ze ja odciagnela, zapytalam sie czy nie zasluzyla jednak na jakas kare, a 'dumna' mama: a cos sie stalo?
no coz, nie odpowiedzialam. Dodam ze to bylo tuz przed moim porodem.

Obiecalam sobie wtedy ze nie dopuszcze nigdy aby moje dziecko wyroslo na takiego urwisa, i chetnie poslucham kryrtyki innych, bo nie chce byc tylko matka zapatrzona w swoje dziecko ale chce byc madra matka, a najlepiej uczyc sie na czyichs bledach.
Dołączona grafika

#100
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Garsteczka zgadzam się z Tobą w 100% tylko nie da się ukryć ze każda uwaga na temet Swojego dziecka bardzo boli my matki kochamy tak trochę chyba slepą miłością niestety :hmmm:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych