Skocz do zawartości

Zdjęcie

Największa przykrość


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
125 odpowiedzi w tym temacie

#101
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Kama36, zgadzam sie mimo iz nie jestem pobłażliwa względem Natalii i nie pozwalam jej na wszystko to wkurza mnei jak ktoś zwraca jej uwage :oops: :oops:



...



...



#102
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
wiecie co takie docinki z powodu tuszy mogą być dobrym bodźcem do zrobienia czegoś ze sobą,a osoby "komentujące" są bez kultury i to już jest powód aby czuć się od nich lepszym :tongue:
siostra mówi do mnie "ale ty jesteś gruba" ,a ja na to "mogę schudnąć,ale tobie odstające uszy pozostaną "
a tak a propo wyżalania to...pisałam kiedyś na pewnym czacie,oczywiście w "okienku głównym".po jakimś czasie "się otworzyłam" i niby ok,ale wyszłam z czata i weszłam ponownie tylko że pod innym nickiem.i były komentarze,które cholernie bolały...
podarowałam cząstkę siebie,a dostałam po dupie...

#103
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
slonko2544, nie pisz posta pod postem jeżeli chcesz cos dopisać to edytuj post

#104
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów

slonko2544, nie pisz posta pod postem jeżeli chcesz cos dopisać to edytuj post



sabina ok :blush:

#105
Enivr0

Enivr0

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 79 postów
Tak więc do wyżalenia to ... w szczególności bolały mnie 3 związki moje :( strasznie poważne...

z dwoma dziewczynami chodzilem po pół roku oby dwie mnie zdradziły :(
ostro pofurkotałem gościom twarzyczke :P
Byłem z jedna 3 lata strasznie ją kochałem myślałem że to jest tą osoba i tak cieszyłem się że ktoś mnie kocha strasznie kocha :( lecz straciłem ją 2007.04.26 :( Zmarła na białaczkę.

Przed śmiercią powiedziała mi żyj chwilą i reaguj na wszystko śmiechem :( I wtedy coś we mnie pękło i teraz staram się śmiać nie tylko z debilizmu ludzi ale śmiać się z całego życia ,bo tak wiele smutku jest w życiu na który śmiech jest jedynym lekarstwem...


No i zawsze przychodziłem obtłuczony do domu albo ani jednej ryski bo jak ktoś wspomniał o mojej wadze coś że jestem taki i owaki .... to w łep :)
Teraz troszkę wygladam lepiej :P bo też troszke na siłowni ćwiczyłem również ćwiczyłem
Brazylijskie Ju-Jitsu i Muai-Tai :P To teraz jak ide przez miasto to ludzie się rozstępują :P..

P.S nie wiem ja nie rozumiem ludzi..... Sprawi im to przyjemność że powiedzą do ciebie do mnie ty grubasie... POdnieca to ich... :P jeden kolo jak powiedział coś o mnie że jestem gruby :P i że moja stara jest gruba xD to ja do neigo ciekawe
"Ile twojej starej musieli wepchac do piz** śniegu że wyszedł taki bałwan"
gościu momentalnie burak i znikł xD
Dołączona grafika

#106
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
Enivr0, ostry chłopak jesteś :-P

#107
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
no wiesz ,to teraz wyobraziłam sobie niezłego osiłka i tylko mam nadzieję ,że nie wyglądasz jak jakiś dresiarz czy blokers :tongue: i nie mogę sie doczekać ,żeby Cię zobaczyć ( ale spoko ,mam córę w Twoim wieku więc czuj sie bezpiecznie ;-) :lol: :lol: )

a tak poważniej to bardzo Ci współczuje straty ,Twoja dziewczyna musia znaczyć dla Ciebie bardzo wiele ,bo jestes dojrzały raczej ponad swój wiek i jeżeli kogoś dotyka takie nieszczęście ,to pozostawia trwały ślad na całe życie :cry:

ale mam nadzieję ,że odnajdziesz jeszcze tą jedną ,jedyną ,i wiesz ,nawet jak gadają : gruby ,taski owaki ,nawet jak boli to wydaje mi się ( to tak na pocieszenie choc niewielkie) że chłopakom jednak zawsze jakby lepiej czy lżej -nawet z tuszą
to tskie moje przekonanie ,
trzymaj się młody ,bo fajny z Ciebie "kolo" (jak Ci się chce gadać z takimi ramolkami jak my ;-) ) :mrgreen:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#108
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

i nie mogę sie doczekać ,żeby Cię zobaczyć


a ja juz widziałam :lol:

#109
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów

i nie mogę sie doczekać ,żeby Cię zobaczyć


ja też widziałam :clap:

#110
Enivr0

Enivr0

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 79 postów

no wiesz ,to teraz wyobraziłam sobie niezłego osiłka i tylko mam nadzieję ,że nie wyglądasz jak jakiś dresiarz czy blokers :tongue: i nie mogę sie doczekać ,żeby Cię zobaczyć ( ale spoko ,mam córę w Twoim wieku więc czuj sie bezpiecznie ;-) :lol: :lol: )

a tak poważniej to bardzo Ci współczuje straty ,Twoja dziewczyna musia znaczyć dla Ciebie bardzo wiele ,bo jestes dojrzały raczej ponad swój wiek i jeżeli kogoś dotyka takie nieszczęście ,to pozostawia trwały ślad na całe życie :cry:

ale mam nadzieję ,że odnajdziesz jeszcze tą jedną ,jedyną ,i wiesz ,nawet jak gadają : gruby ,taski owaki ,nawet jak boli to wydaje mi się ( to tak na pocieszenie choc niewielkie) że chłopakom jednak zawsze jakby lepiej czy lżej -nawet z tuszą
to tskie moje przekonanie ,
trzymaj się młody ,bo fajny z Ciebie "kolo" (jak Ci się chce gadać z takimi ramolkami jak my ;-) ) :mrgreen:




jakie z was ramołki :P bardziej bym nazwał doświadczone kobiety :P i od was się trzeba uczyć :>
masz racje jak by nie patrząc ale w sumie każdy nie ma lekko :) przy tuszy :P
Dołączona grafika

#111
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
fajnie i milusio :grin: -tylko wiesz-nie pisz posta pod postem a EDYTUJ jak chcesz coś dopisać-w prawym górnym rogu masz tę funkcję , bo inaczej ,jako moderatorka spuszczę Ci łomot ! oj regulaminku i netykietki sie nie czytało :whistle:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#112
Enivr0

Enivr0

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 79 postów

fajnie i milusio :grin: -tylko wiesz-nie pisz posta pod postem a EDYTUJ jak chcesz coś dopisać-w prawym górnym rogu masz tę funkcję , bo inaczej ,jako moderatorka spuszczę Ci łomot ! oj regulaminku i netykietki sie nie czytało :whistle:


hehehe Ja się zaczynam bać xD poprostu nie kiedy chce coś szybko napisać i nie zwarzam na funkcje edit ;) pseplasam plose pani :) :blush:

Enivr0, ostry chłopak jesteś :-P


dlaczego ostry Słoneczko ??:P
Dołączona grafika

#113
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów

dlaczego ostry Słoneczko ??:P


Enivr0, bo jak ktoś głupi to Ty odrazu bach :yikes:

#114
Enivr0

Enivr0

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 79 postów

dlaczego ostry Słoneczko ??:P


Enivr0, bo jak ktoś głupi to Ty odrazu bach :yikes:


e tam Bach grał na organkach ,jak gościu głupi to zostanie głupi xD lać na niego i wszystkich jego podobnych ^^
Dołączona grafika

#115
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów

lać na niego i wszystkich jego podobnych ^^


Enivr0, święte słowa :clap2:

#116
Enivr0

Enivr0

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 79 postów
słoneczko a jaka choroba?
Dołączona grafika

#117
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów

słoneczko a jaka choroba?

Enivr0, bardzo,bardzo poważna,ale nie chcę o tym pisać...może kiedyś...

#118
Enivr0

Enivr0

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 79 postów

słoneczko a jaka choroba?

Enivr0, bardzo,bardzo poważna,ale nie chcę o tym pisać...może kiedyś...


OKI:)
Dołączona grafika

#119
noembra

noembra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 postów
Najgorsza i najbardziej żenującą rzecz, a właściwie zdarzenie które mi sie przytrafiło a związane z moja wagą..
To było jakiś czas temu. Wiadomo, że czasami ciężko jest znaleźć jakiś fajny ciuch jak się ma tu i ówdzie za dużo tego i tamtego. Ale ponieważ przestałam się mieścić w większość moich rzeczy, a spodnie zaczynały być tak opięte, że ciężko było oddychać postanowiłam kupić coś sobie. Ja na początku nie zdawałam sobie sprawy, że skoro tak przytyłam to będzie mi ciężko coś na siebie znaleźć. Każdy kolejny sklep coraz bardziej mnie dobijał psychicznie. Jak nawet coś przymierzałam, to z reguły było za małe, a odpowiedź była zawsze ta sama "niestety nie mamy większego rozmiaru". Miałam na prawdę dosyć. Ale ponieważ i tak musiałam chociażby spodnie kupić szukałam dalej. I wtedy w jednym sklepie, kiedy namiętnie oglądałam rozmiary spodni w poszukiwaniu czegoś w co sie zmieszczę (już nawet nie miałam ochoty pytać ekspedientek) sama ekspedientka do mnie podeszła i powiedziała:
-Nie ma pani co tutaj szukać, bo takich rozmiarów jak na panią to nie produkuje się!
Nic mnie już wtedy nie interesowało, co kto o mnie pomyśli itd. To było już dla mnie za wiele i tak jak stałam w tym sklepie tak się rozbeczałam, a potem po prostu wybiegłam. Czułam sie strasznie, jak jakś odmieniec....długo płakałam
Ta historia tak strasznie mnie dotknęła i pozostawiła jakiś uraz we mnie, że nadal nie cierpię chodzić na zakupy.

#120
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Wiesz, noembra. Miałam identyczne zdarzenie. Tak samo się rozbeczałam. Matko, jakie to było upokarzające.
Zawsze mam największy problem ze spodniami.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych