Skocz do zawartości

Zdjęcie

Blog książkowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
129 odpowiedzi w tym temacie

#41
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
:lol: :lol: :lol: pewnie,że je wszystkie znam ,i to bodajże w "Większym kawałku świata"Tereska z Okrętką spotykają Pawełka i Janeczkę ,to jest jedyny raz ,kiedy się spotykają
kontynuacją "Wszystkiego czerwonego" są " Kocie worki"-też ukichać się ze śmiechu można ,a wszelkie chyba rekordy w tej dziedzinie bije " Lesio"-jak mi za smutno biorę i wyję ze śmiechu :lol:
z tych nowszych dobra jest : " (Nie)boszczyk mąż"-sporo jest o odchudzaniu i też wątek zabójstwa ,"Depozyt" ,"Mnie zabić",
moje ukochane zaś to:
-wszystko czerwone
-Krowa niebiańska-beprzecznie rewelacyjna :win:
-Harpie :win:
-"najstarsza prawnuczka" i "przeklęta bariera",o czasach dawniejszych ze zbrodniami w tle :win:
romans wszechczasów-super :clap2:
dwie głowy i jedną nogę :win:

lubię też :
wielki diament ,tajemnicę,wszyscy jesteśmy podejrzani,drugi watek,dużą polkę,złotą muchę,pecha ,babski motyw ,bułgarski bloczek ,zapalniczkę i wiele innych (z Janeczką moją idolką na czele ,jej logika mnie dopinguje do mślenia :tongue: )


a do niewypałów ,gdzie dialogi biorą przytłaczający udział w kompozycji ,a treść taka sobie w/g mnie " trudny trup" ze starszych i "Krętka blada " z najnowszych :sick: fuj

zaś ostatnia czyli "Rzeź bezkręgowców jest już zdecydowanie na wyższym poziomie ,ale daleko do ideału ,boję się ,że ona najlepsze czasy ma już za sobą
czyham na wszelkie z Chmielewska wywiady ,ksiązki kupuję ,gdzie o niej piszą inni ,czytam jej oficjalną stronę i się zastanawiam ,czy ona teraz za bardzo nie tłucze na akord dla kasy
ale i tak ją kocham,zz łóżka sięgam ręką na półkę ,pomacam i już mam ,obojętnie co byle ona przed snem :lovers:
rozpisałam się jak :evil: uciekam :wave: :-D
Dołączona grafika Dołączona grafika



...



...



#42
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

" Lesio"-

kontynuacja lesia to dzikie bialko.Tekst z Lesia Kal basa-mocz tenora.Pamietasz to? to ten dunski student uczyl sie polskiego

"Krętka blada "

co nie,taka bezplciowa.

obojętnie co byle ona przed snem :lovers:

na lepsze samopoczucie-wez boczne drogi,ja zawsze kwicze jak one po Posce jezdza.

"Rzeź bezkręgowców

powiem szczerze ze chyba nie mam,moja siostra jest teraz w Polsce to musze powiedziec zeby mi przywiozla.
Ale masz racje czasem wychodza jej niewypaly,autobigrafia byla fajna.
Kobieta ma poczucie humoru.Fajnie ze tez ja lubisz,dawaj znac jak cos nowego wyjdzie,bo ja nawet o tym nie wiem.A w tym roku wyszla ta rzez bezkregowcow?

#43
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

Fajnie ze tez ja lubisz,dawaj znac jak cos nowego wyjdzie,

jasne ,że dam ,czyham na każdą nowośc ,

A w tym roku wyszla ta rzez bezkregowcow?

w 2007 ,zaraz jakoś po zapalniczce

Tekst z Lesia Kal basa-mocz tenora.Pamietasz to?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mnie rozwala Pawełek w Duchu tym swoim tekstem ,po wpadce na jajka:
KRZY.....krzy.... krzy..... krzywdę mi zrobił... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :fun:
mówiąc prawdę za bocznymi drogami przepadam tak sobie , ,już wolę walkę Lesia z gaśnicą na korytarzu :lol: :lol: :lol: :lol: :fun: ,albo scenę jak ona w farbę przez okno wlazła we wszystkim czerwonym i kupe innych
ale sobie odświeżę te drogi lada moment ,bo teraz do poduchy czytam ponownie ostatnią część Pottera ,bo mnie szybko usypia
moja córa jest potteromanką :lol: totalną ,Tolkiena lubię ,ale nie jakoś specjalnie ,lubię Cobena
:lol: ,Browna Dana ,nie opamiętam ile razy przewaliłam Anioły i demony ,-świetna książka ,jak chyba wszystkie jego ,ale ten Kod Leonarda przereklamowany ,Cyfrowa twierdza czy Zwodniczy punkt są dużo lepsze ,jak myslisz?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#44
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Browna czytalam tylko kod i anioly i demony.Przez kod nawet sie z moja mama poklocilam....az wstyd sie przyznac.Moja mama jest slepa katoliczka,wczesniej taka nie byla.Nie to za chodzi codziennie do kosciola,dewotka nie jest,ale stara szkola,no i ja zaczelam rozmowe na temat malzenstwa jezusa z maria Magdalena.Dyskusja trwala 2 godziny.Skonczyla sie moim wyjsciem z domu,bylam czerwona na twarzy,mialam kaca moralnego ze z mama tak sie pozarlam,ciezko bylo.2 dni ze mna nie rozmawiala,bylam akurat w domu na urlopie,moj maz uciekl do naszego pokoju juz na samym poczatku.Obciach..............
Pottera tez czytalam,przy ostatniej czesci naprawde mozna zasnac.
Ostatnio wrocilam do opowiesci z Narnii,juz nie pamietalam tyle lat temu to czytalam.
Kocham tez Mikolajka,znasz te opowiadania?

#45
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Dwie książeczki, które wypożyczyłam w bibliotece będą czekać na lepszy moment a ja przez dwa dni dziakowania pochłonęłam "Kwiat Śniegu i sekretny wachlarz". Książka cudna i jak się zacznie ją czytać to nie sposób się oderwać. Szczerze i gorąco polecam.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#46
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Anusiak jest tez "Malowany welon"pochlonelam ta ksiazke bardzo szybko."Wyznania gejszy" tez fajna.
O arabskiej ksiezniczce czytalam tez ksiazke,plakalam jak dziecko,ale za diabla nie moge sobie tytulu przypomniec.Polecam tez "Kwiat pustyni"

#47
Kluseczka

Kluseczka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
Widzę, że przed każdą wizytą w bibliotece będę zaglądać na ten wątek. A jak mogę wtrącić taką mini reklamę, to jakby ktoś czasem jakąś książeczkę chciał kupić, to na takich bardzo znanych forach kocim i psim są czasem bazarki książkowe. Można wyczaić fajny tytulik, a pieniążki idą na potrzeby biednych psiaków i kociaków. Przyjemne z pożytecznym.

#48
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Kluseczka, napisz mi więcej o tym na Pw :) Plise bom bardzo zaciekawiona:)

#49
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Kluseczko, jako administrator tego forum przeniosłam twój post do nowego tematu w dziale Hyde Park => Pomózmy innym
To dla niego lepsze miejsce i mam nadzieję, że sie nie gniewasz :lovers: :?:

Wszystkich zainteresowanych zapraszam:

http://www.diety.pl/...innym-vt915.htm

#50
Kluseczka

Kluseczka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
Jasne, że się nie pogniewam, pod warunkiem, że dziewczyny tam zajrzą.
Byłam wczoraj w bibliotece i wyporzyczyłam to co mieli z polecanych przez was, czyli Terrego Pratchetta cos tam. Przeczytałam jeden rozdział, bo padłam jak szmata, ale sie podobało :mrgreen: . U nas wiejska biblioteka, więc dużo rzeczy nie mają, ale jestem też zapisana niedaleko pracy TZta, więc damy radę.
Do listy ulubionych dodam jeszcze cykl o Jakubie Wędrowyczu oraz sagi Margit Sandemo, na czele z Sagą o ludziach Lodu. Jak się coś przypomni, to dopiszę. Miłego czytania.

#51
ponto

ponto

    Zaciążona :)

  • Members
  • 1 048 postów
Oddali biblioteke wirtualna :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

to ta:



Biore sie dzisiaj za Moby Dicka, czyli Bialego Wieloryba :mrgreen:

Maja tam mnostwo pozycji, glownie klasycznych. Opowiadania, powiesci, poezje.

Ale mi prezent zrobili, a to nie moje urodziny :mrgreen:

#52
Kluseczka

Kluseczka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
Fajnie, tylko ja wole jednak "obcować" z książką

#53
ponto

ponto

    Zaciążona :)

  • Members
  • 1 048 postów
Ja rowniez - ale jak sie nie ma tego, co sie lubi, to sie lubi, co sie ma :->

#54
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Moja mama wczoraj wzięła ode mnie książkę i przeczytała ją w 2 godziny. Jak się dorwie to musi przeczytać od deski do deski bez przerwy...
Mówię jej, żeby sobie czytała na raty, bo ją oczy bolą, to powiedziała, że woli wcale nie czytać,bo jak się dorwie to tak ma że musi.

#55
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
a ja wam polecam "śmierć frajerom" Mario Puzo
naprawde bardzo fajna książka i warta przeczytania :grin:

#56
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
No kochane ja teraz jestem na etapie Książki o Rysiu R. z zespołu Dżem jak któraś lubi to polecam Dołączona grafika

#57
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Rysia lubie,muzyke jego tez.Ogladalam film,ale ksiazki nie znam.Jak slysze -"kochana mamo pisze do ciebie......" to zawsze wyje. :cry: :cry: :cry:

#58
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
A jestem na etapie książek kucharskich :blink:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#59
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
gufinka, ty to masz pomysły :mrgreen:

Ja wypożyczyłam teraz : "Barbara Radziwiłłówna z Jaworzna - Szczakowej" Michała Witkowskiego. Zobaczymy. Potem wam napiszę co sądzę.

#60
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
No co :evilmad: Jeść nie mogę to sobie chociaż pokucharzę :chef: A z innych dziedzin zbliżonych to Kinga tłukę często :fun: :grin: :fun: :whistle:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych