Skocz do zawartości

Zdjęcie

Blog książkowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
129 odpowiedzi w tym temacie

#61
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
No to ja teraz jestem na etapie
Dołączona grafika Dołączona grafika
nie wiem nic o tej książce ale słyszałam że fajna to poczytam :mrgreen:



...



...



#62
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Uwielbiam książki z wątkiem medycznym. Jak tylko dorwę tę książeczkę to ją przeczytam na bank.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#63
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Wcięło mi posta :crazy: a tyle się namęczyłam .Więc zacznę od nowa
Moja ulubiona książka to ,,NIEBIESKI ROWER,,Regine Deforges
Akcja zaczyna się pod koniec lata 39r. .Jedna z trzech córek państwa Delmas wyróżnia się wielką urodą oraz miłościa do ziemi i winnic w których sie wychowała.Pierwszego września bawi się jeszcze na przyjęciu u przyjaciół,ale powoli w jej zycie wdziera się wojna.Rodzina i przyjaciele walczą na froncie lub w podziemiu,niektórzy kolaborują z Niemcami.Lea ugina się pod ciężarem nowych obowiązków,utrzymuje łączność między bojownikami podziemia, ale bierze też udział w światowym życiu okupowanego Paryża i namiętnie się kocha,słowem:gwałtownie dorośleje.

nie lubię książek o wojnie ale ta ksiązka mnie zachwyciła zawsze zimą w długie wieczory wracam do niej czytałam ją już chyba z 10 razy :yikes:
Dołączona grafika

#64
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

Moja ulubiona książka to ,,NIEBIESKI ROWER,,Regine Deforges

Kocham tą książkę. Czytałam ją dość dawno ale chętnie jeszcze kiedyś do niej wrócę
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#65
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów
a mi sie wstyd przyznać :oops: :oops: , ale ostatnio to zaniedbuję czytanie
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!

#66
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
no ja jestem teraz na etapie ''Bez pożegnania'' harlana Cobena-fajnaaaaaaaaaaaa :evil:

#67
bernadetta

bernadetta

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 143 postów
Jedenaście minut i Weronika postanawia umrzeć, czytałam.
Wspaniałe książki, nakłaniają do głębszej refleksji.
Dołączona grafika

#68
Ruby

Ruby

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 677 postów
A ja ostatnio czytałam "Cokolwiek myślisz, pomyśl odwrotnie" Paula Ardena. Ciekawa książka, przyjemnie się ją czyta i bardzo szybko. Zawiera chyba więcej zdjęć niż tekstu, ale ciii. :blink: Zdjęcia są ładne i dobrze ilustrują tekst. ;p
Poza tym to teraz "Quo Vadis" muszę przeczytać. :geek:
Bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym... :usmiech5:

Dołączona grafika

#69
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
Polecam książkę "Oskar i Pani Róża".Może nie jest zbyt optymistyczna,ale warto przeczytać.

#70
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

Polecam książkę "Oskar i Pani Róża"

ogladalam film,splakalam sie mocno :cry: :cry: :cry:

#71
Enivr0

Enivr0

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 79 postów
Ja biore czytam właśnię :)

Aghate Christi
"Niemy Świadek"
Dołączona grafika

#72
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Traz zabrałam się za książeczkę Harlana Cobena "Bez skrupułów" - przeczytałam może z ięć rozdzialików i trudno było się oderwać. Książeczkę namierzyłam w neciku i sobie druknęłam a co :mrgreen:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#73
Zoska

Zoska

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
A ja się zaczytuję w Tolkienie:) to ten Pan od Władcy Pierścienia ;)

#74
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Aktualnie pochłaniam książkę Tess Gerritsen "Chirurg" - książka bardzo ciekawa i wciągająca. Zaczęłam wczoraj i już przeczytałam ponad połowę.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#75
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Czy któraś czytała "Dom nad rozlewiskiem" ??

Właśnie ją pożyczyłam od koleżanki i zamierzam przeczytać. Jest seria 3 książek, które tworzą wspólną całość.
Zapowiada się nieźle. Spostrzeżenia potem.

A przeczytałam ostatnio "Układy dwójkowe". Szybko się czyta. Zaskakująca książka.
Daje do myślenia nad życiem, związkami i naszymi osobistymi wyborami.


Oprócz tego "Poczekajka", książka, która zachwyca dopiero po przebrnięciu przez kilka pierwszych stron. Rewelacja :clap:

#76
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Ja polecam książkę "Tajemnica spowiedzi"Józefa Spillmanna brzmi troszkę jak moherowe berety ale to jest książka o wątku kryminalnym,wciągająca...
Dołączona grafika

#77
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

książka o wątku kryminalnym

Uwielbiam takie i na pewno przeczytam
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#78
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
To ja ze swojej strony dorzucę dwie (nad resztą pomyślę)

Mirosław Bujko "Złoty pociąg" oraz "Czerwony byk"

Powieść sensacyjno-polityczno-historyczna. Akcja zaczyna się w Rosji, tuż po rewolucji. Główny „bohater” to pociąg wyładowany carskim złotem, które bolszewicy usiłują wywieźć na wschód. O jego przejęciu marzą Biali, Brytyjczycy, Francuzi, Japończycy i Amerykanie. Wszystko – miłość, walka, nienawiść, zdrada i śmierć – rozgrywa się w trakcie dwuletniej podróży „wzdłuż 55 równoleżnika”, od Moskwy do Władywostoku. Obok postaci „pożyczonych” z historii: Lenina, Dzierżyńskiego, Kołczaka, Jarosława Haszka, występują tu postacie całkowicie fikcyjne – agentki i agenci obcych wywiadów.
To przygodowa powieść ze świetnie zrekonstruowanym tłem historycznym, napisana sprawnym językiem, skłaniająca do refleksji nad niszczącą żądzą władzy i złota.


Tyle z okładki - a ksiazki jego tak dobre, że pokłóciłam sie z Ojcem kto pierwszy czyta ;-)

#79
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Temacik dość mocno zasnuł się pajęczyną więc odkurzyłam i wstawię co przeczytać mi się udało w ostatnim czasie.

Danny Scheinmann "Niezwykłe akty prawdziwej miłości"

Dramatyczny obraz dwójki mężczyzn, których przy życiu trzyma wspomnienie miłości. Ta pełna głębokich emocji lektura to doskonały debiut niezwykle utalentowanego pisarza

Rok 1992. Leo Deakin budzi się w nieznanym mu szpitalu, gdzieś w Ameryce Południowej. Jego dziewczyna, Eleni, nie żyje, a on nie potrafi się z tym faktem pogodzić. Obarczając się bezustannie winą za wypadek, wpada w spiralę rozpaczy i beznadziei. Czy Leo ma jeszcze szansę odkryć coś, co na zawsze zmieni jego życie?

Rok 1917: Moritz Daniecki jest galicyjskim zbiegiem z syberyjskiego obozu jeńców wojennych. Od jego miasteczka i ukochanej dzieli go siedem tysięcy kilometrów. Może i Wielka Wojna dobiegła końca, ale Moritz musi jeszcze stawić czoła wycieńczającej wyprawie przez targany wojną domową kontynent. Czy kiedy w końcu dotrze w rodzinne strony, żeby prosić o rękę ukochanej, ona wciąż będzie na niego czekać?

Dwa mistrzowsko ze sobą splecione wątki, dwie fascynujące historie miłosne, dwie opowieści o bólu i stracie, jedna niezapomniana podróż w głąb ludzkich emocji.

Książka wciągająca bardzo
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#80
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
ja polecam 2 ksiązki James Patterson "listy pisane miłoscią" i "pamiętnik pisany miłością".obie te książki przeczytałam jednym tchem.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych