Skocz do zawartości

Zdjęcie

60 kg - to mój cel


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
573 odpowiedzi w tym temacie

#61
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
Dzięki dziewczyny jesteście niesamowite, nie wiem co bym zrobiła bez was :lovers: .

shashua, wypijam trzy filizanki dziennie herbatki slim figura, teraz jestem na 2 etapie -oczyszczainie- . Do tego w ciągu dnia pije też owocowe i zwykłe herbatki. Popijam również wode niegazowaną, nie zawsze uda mi sie wypić całą butelke zazwyczaj pół.



...



...



#62
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
dzisiaj dzionek dietowy zleciał dobrze.

:chef: moje dzisiejsze menu:
sniadanko- standardzik czyli płatki czekoladowe na mleku 0%
II śniadanie: banan
obiad: talerz barszczu ukraińskiego

przegryski:: plasterek wędliny (suszonej krakowskiej) i 1/4 papryki surowej


Dziś usłyszałam komplement (od mojej mami :love: ), że bardzo ładnie wyglądam, bo byłam w bluzce, która jeszcze nie tak dawno hmmm jak by tu napisać była na mnie toszkę opięta. Czuje się fantastycznie i sama się sobie dziwe,że nie ciągnie mnie wcale do słodyczy, czipsów itd. W sklepie szerokim łukiem omijam jeszcze do niedawna moje ulubione półki. Widzę że twarz i zeszczuplała i spodnie już nie są takie ciasne, wręcz przeciwnie ciągle musze je podciągać :mrgreen: A to dopiero początek, ale ten początek dodaje mi niesamowitego kopa do dalszej walki.

Dziś rano waga pokazała 82,3 :thumbsup: kg a okresu ciągle brak. :-/ :hmmm:

#63
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
:clap2: :clap: :thumbsup: :win:

#64
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
wspaniale barankosia, efekty od razu widzisz,po ciuchach,w lustrze-prawda jakie to fantastyczne uczucie i jak mobilizuje? jak daje pałeru?

zuch dziewczyna :clap2: :clap: :win: :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#65
matkaizona

matkaizona

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
barankosia, z tym okresem to cięzka sprawa. Wiem, że pdoczas drastycznej diety mozna troche sobie pozmieniać niechcący w swoim organizmie. Jak byłam młoda to odchudzałam się okrutnie. Okresu nie było przez 3 miesiące. A teraz to juz mam 3 dzieci :clap2: Wszystkiego dobrego i trzymaj sie.


Ja tez walczę
matkaizonaDołączona grafika

#66
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
barankosia a może ty mamusią zostaniesz? :-D

#67
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
barankosia zycze Ci tego :thumbsup:

#68
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
aleby bylo fajnie maluszek mialby tyle internetowych cioteczek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#69
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
shashua, masz racje warto się odchudzać choćby z tego wzlędu,że można z czystym sumieniem rano uśmiechnąć się do lustra.

Bardzo bym chciała wkońcu zostać mamusią, ale nie nastawiam się na to. Zrobiłam juz w życiu tyle testów ciążowych,że chyba spokojnie bym mogła sobie nimi podłoge wyłożyć ;-) . Oczywiście zawsze były negatywne :cry: . Mój organizm co jaiś czas płata mi takie figle z okresem. Leżałam już w szpitalu na oddziale endokrynologicznym, miałam 2 razy wywoływany okres zastrzykami. Badania wyszły bardzo dobrze, okres wracał do normy na jakiś czas, no i teraz znów klops. Jeśli znów mnie czekają zastrzyki to się chyba potne szarym mydłem :cry: :cry: :cry:

Ale jestem optymistką i napewno będzie ok, nie ma co się nad sobą użalać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#70
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
barankosia, moja znajoma jest w podobnej sytuacji do twojej ale napewno wszystko będzie ok :thumbsup:

#71
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
u mnie kiedyś też było podobnie,okresy wywoływane zastrzykami,a potem po porodzie dałam sobie spokój,to musiało być coś z hormonami u mnie,potrafiłam nie mieć i pół roku okresu,i wcale za nim nie tęskniłam
teraz mam w miarę regularnie,zwłaszcza jak schudłam, 2 lata temu mialam zabieg niewielki na sprawy kobiece i jest dobrze,jak każda baba w tym wieku pilnuję sie,badam :cytologia,mammografia -wyniki dobre
pewnie że trzeba być optymistą,świat inaczej wygląda i jest o wiele lżej -bedzie dobrze ,prawda? :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#72
matkaizona

matkaizona

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
shashua, Pewnie, że będzie dobrze. Ja sobie cały czas to powtarzam patrząc na moejgo synka, który ma pół serduszka ( wrodzona wada serca HLHS). Pozdrawiam gorąco :-)
matkaizonaDołączona grafika

#73
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
jasne że będzie dobrze, musi być. :mrgreen:
Ja strasznie źle znosiłam te oliste zastrzyki, brrryyy. Ja najdłużej okresu nie miałam 5 miesięcy.

#74
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
matkaizona, musisz być bardzo dzielna .

#75
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
kurcze dziewczyny ja mam tez problem z zajsciem w ciążę... poczekam do konca roku i jak nie bede w ciazy to robimy oboje badania bo normalnie szlag mnie juz trafia :evilmad:
matkaizona, kurcze ale ty musisz byc dzielna dziewczyno-podziwiam

#76
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
w dzisiejszych beznadziejnych czasach zajscie w ciąze graniczy z cudem ale jeszcze trudniejsze jest donoszenia ciąży i urodzenie zdrowego dziecka (znam bardzo dużo kobiet nawet moja siostra)

#77
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
Anja napewno sie uda, nie możemy sie poddawać. Mój mąż robił badanie i wyszło bardzo dobrze. Ja teraz musze sie wybrać do mojej pani ginekolog. Sabinko masz racje ciężko zajśc w planowana ciąże.

#78
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
dziś dzionek dietowy zleciał ok. dziś waga rano pokazała 81,8 kg więc pozwoliłam zmienić sobie suwaczek na 82 kg. dziewczyny jaka ja jestem szczęśliwa,że wytrzymuje i nie głodze się a waga leci w dół :tongue:

#79
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
barankosia-super ! bardzo się cieszę ,to już hurtem leci w dół :lol: ,i tak niewiele do siódemeczki z przodu :clap2: :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#80
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
barankosia, no jasne,że nie mozemy sie poddawac :!: :!: :!: w koncu kiedyś bedziemy miały swoje upragnione pociechy :clap: a z wagą Ci gratuluje-normalnie lecisz w dół jak niewiem :win:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych