Skocz do zawartości

Zdjęcie

60 kg - to mój cel


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
573 odpowiedzi w tym temacie

#81
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
barankosia, gratuluje :clap: :clap2:



...



...



#82
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
Anja, napewno wkrótce obie będziemy chodzić z wielkimi brzuchami :mrgreen:

Sabinko dzięki :tongue:


Dzis zaczełam 3 etap herbatek slim figura - stabilizacja. trache bałam sie tego smaku, bo gdzieś wyczytałam,że ten trzeci etap jest najgorszy w smaku. Ale pozytywnie się rozczarowałam - dla mnie smakuje podobnie jak zwykła herbata z cytryną.

#83
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
a jak dietka dzisiejsza? co dobrego pałaszowałaś ?
mąż na mnie krzyczy ,że za mało jem ,i że nie mogę więcej chudnąć :cry:
zobaczę jak zrobię wyniki :hmmm: ,ale nie wiem ,czy dam radę ....
Dołączona grafika Dołączona grafika

#84
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
:chef: a więc moje dzisiejsze menu:
śniadanko: płatki czekoladowe na mleku 2%
II śniadanko: nektarynka i banan
obiad: parówka z żółtym serem z mikrofali, kromka ciemnego chleba z masłem
i przed 17:00 danie Knora makaron z sosem myśliwskim (takie w kubeczku, ma mało kal.)

shashua, jeśli masz jakieś wątpliwości co do swokjego zdrowia to koniecznie zrób te badania.

#85
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
mniam-parówa i serek :icecream:

ok .12 idę do lekarki rodzinnej po skierowania ,zrobię te badania ,bo i dla własnego spokoju,i rodzina na mnie krzyczy,nie pozwalają mi się już odchudzać ,może maja trochę racji ,bo niby ważę te 69 kg -ale jakby mi zabrać tą niepotrzebną skórę ,to było by ok 4 kg mniej ,lekko licząc ,więc ważyłabym coś 65 kg ,a tego przecież się nie pozbędę (bo jak ?),więc może na razie przystopuję do badań ,a potem zobaczę,co lekarka powie :hmmm:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#86
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
no kochana ty i tak poszłaś jak halny z odchudzaniem może daj troszkę odpocząć organizmowi... a wiesz twoi blizcy zawsze beda sie o Ciebie martwić :mrgreen:

#87
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
oj nie było mnie cały weekend w domku i strasznie za Wami i naszym kochanym forum tęskniłam :cry:

Byłam u rodziców a tam oczywiście gril, dałam się skusić na 2 kiełbaski, 3 ziemiaki pieczone i 3 chlebki czosnkowe :blush: :blush: :blush: Naszczęscie waga ja przyjechałam nie podskoczyła do góry ale kac moralny to juz swoją drogą.

Dziś raniutko popsułam sobie na wstępie całą niedziele - zrobiłam test ciążowy no i oczywiście negatywny, a okresu ciągle brak. Ale w piątek zapisałam się na wizyte do ginekologa na 3 września. Biorę się za siebie ostro :!:

#88
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
cześć barankosia ,to fajnie że wyjechaliście,mam nadzieję ,że pogoda dopisała
nie przejmuj sie tak bardzo ,skoro waga nie podskoczyła do góry, trudno,każdemu wpadki sie zdarzają ,dalej rób swoje jakby sie nic nie stało-nie odpuszczaj :strong:

dobrze że zapisałaś sie do lekarza, zobaczysz co ci powie i poradzi-będzie dobrze ,pomalutku

też sie stęskniłam ,bo jakoś nas tu mało było , Becia wpadła na chwilkę ,Sabinka wyjechała, Jasminka sie uczy
fajnie że jesteś :-D
Dołączona grafika Dołączona grafika

#89
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
pogoda dopisała, troszkę się pobyczyłam na leżaku opalając ciałko :mrgreen: wieczorem przy grilu nie dało się wysiedzieć - plaga komarów, nic nie pomagało. Musieliśmy się przenieść do domu a ochotnicy wychodzili do tej chmary komarów pilnować grila :mrgreen:

Napewno nie odpuszcze mojej dietce, za dobrze mi z nią - lubię taką kontrole nad sobą a jeszcze przyjemniejsze jest oglądanie efektów.

Już się nie mogę doczekać tej wizyty u lekarza, szkoda,że to tylko takie kosztowne (chodzę prywatnie bo mój "państwowy" lekarz ginekolog jest do niczego). Ale biorę się za siebie - dość tego balansowania.

#90
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
barankosia, no ja jestem po wizycie i czekam na wyniki :hmmm: ciekawe czy ze mna wszystko w porządku-lekarka mi powiedziala ze na pierwszy rzut oka nic poważnego mi ''chyba'' nie dolega ale ja sie na razie nie ciesze-poczekam na wyniki...
A tak poza tym fajnie,że sobie pogrillowałaś troszkę...

#91
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
Anja, mocno trzymam kciuki za wyniki badań.


Zaniedbałam ostatnio forum, ale już wracam :mrgreen:
Dziś waga pokazała 81 kg więc z radoscią zmieniłam mój suwaczek. :lol: :mrgreen: :lol:

#92
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
:clap2: :clap:
świetnie ci idzie -wspaniale !
za chwilę rozmienisz ósemkę , :clap:
normalnie jestem z ciebie dumna ,ale z pucharem poczekamy na te 7 z przodu ;-) :mrgreen:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#93
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
barankosia, no ty to idziesz tylko biegniesz w dół z tą wagą-gratuluje :thumbsup: trzymam mocno za Ciebie :mrgreen:

#94
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
dzięki anja , shashua, ja już nie mogę się doczekać tej 7 z przodu. Ale pomalutku, nie spiesze się.

Wkurza mnie tylko jedno,że tak mało osób zauważa że schudłam :cry: A przecież 7 kg to dużo. Widać różnicę, ja ją bardzo zauważam.

#95
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
cierpliwości ,cierpliwości, cierpliwości
zauważą ,jeszcze nie będziesz mogła normalnie przejść przez ulicę ,bo każdy się będzie zachwycał
wszystko wymaga czasu , powoli, co się odwlecze ....
ja jestem z ciebie b.dumna :clap2:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#96
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
dzięki shashua, już mi lepiej, najważniejsze,że ja widze różnicę po ubraniach.

#97
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
barankosia, nie przejmuj sie-najważniejsze ze ty sie super czujesz a całej reszcie pokupuj okulary :mrgreen:

#98
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
dzięki Anja :mrgreen:

#99
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
barankosia ogromne gratulacje :clap2: :thumbsup:

#100
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
dziewczyny bo sie rumienie :blush:

Ale dziś sobie troszke pofoglowałam - 2 kawałki ciasta :oops: Ale od jutra koniec z grzeszkami bo za dużo sobie pozwalam w ostatnich dniach. ;-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych