Skocz do zawartości

Zdjęcie

Włosy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
122 odpowiedzi w tym temacie

#61
Magda 29

Magda 29

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 132 postów
Anja ,ja sledze twoje poczynania z olejkiem i mam nadzieje ze ta kuracja bedzie z czasem przynosic efekty :)
Magda 29Dołączona grafika



...



...



#62
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Ja tez sledze.. Tym bardziej, ze mam zamiar dodawac po kilka kropli do szamponu.. Hm, moze cos podziala?

Zapomnialam nakladac na rzesy i brwi.. taka jakas zapominalska ze mnie 8-)

#63
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
No dziewczyny bede Wam co tydzień pisać jak tam moje włoski ;-)

#64
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
robie maseczki na włosy z alg morskich,może to i trochę pomaga ,czy ja wiem ? :hmmm:
może i trochę mniej wypada,
dochodzę do wniosku,że moja szczotka jest do d...

a jakie macie zdanie na temat codziennego mycia włosów? słyszałam ,że to niezbyt dobre,ja myję co 2-góra 3 dni...
Dołączona grafika Dołączona grafika

#65
Magda 29

Magda 29

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 132 postów
Ja tez myje srednio co 2 do 3 dni :) Anja a co z twoja kuracja ??/stosujesz ja jeszcze??
Magda 29Dołączona grafika

#66
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Stosuje stosuje we wtorek wtarłam znowy we włosy olejek juz poraz 4 ale nie wiem co sie dzieje,bo przy myciu po prostu kępy włosów mi wypadaja i nie wiem czy to tak ma być :-/ Dziewczyny może mi poradzicie cos na ten temat bo normalnie po ostatnim myciu sie wystraszyłam :yikes:
A co do mycia włosów to ja tak myje co 3 dni bo ponoć nie powinno sie myć za często włosów

#67
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
też tak słyszałam ,że podobno częste mycie osłabia,a jeżeli już,to trzeba stosować szampony do codziennej pielęgnacji ,a nie te normalne
kupiłam sobie w avonie takie serum z jedwabiem na zniszczone końcówki,wiem że jest dobre,bo stosuję to,ładnie się wtedy rozczesują i nie puszą
Dołączona grafika Dołączona grafika

#68
Magda 29

Magda 29

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 132 postów
Shashua ,tez kupie sobie to serum,jak mowisz ze jest dobre to pewno takie jest ;-)
Anja ... ty faktycznie spytaj sie moze dermatologa czy to jest dobra kuracja,a przy okazji moze ci doradzi cos lepszego :hmmm:
Magda 29Dołączona grafika

#69
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
A ja z kolei slyszalam, ze to, ze nie wolno myc wlosow codziennie to stereotyp. Wiadomo, ze szampon powinien byc do codziennego mycia wlosow, po prostu jakis bardziej lagodny, ale ponoc jak ma sie "tluste" wlosy to powinno sie je myc.

Interesowalam sie tym swego czasu, poniewaz ja niestety musze myc codziennie wlosy i to nie jest moje widzimisie.. Po prostu tak szybko mi sie przetluszczaja :roll:

Ale mysle, ze ile ludzi tyle opini.. :blink:

#70
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
jasmine, no to troche udręka z tymi włoskami jak codziennie musisz myc :-? no ale chyba sie juz do tego przyzwyczaiłaś nie?

#71
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Przyzwyczailam.. ale wiecie co.. jak rano wstaje i mysle o tym, ze musze umyc.. to :yikes: :crazy: Serio...

A zima? :roll:

Tylko, ze ja zima i jesienia w sumie tez, myje wlosy wieczorem.. Tylko, ze wtedy mam swieze wlosy gdzies tak do 17, max 18 nastepnego dnia..

KATORGA.

#72
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
jasmine, echhh to Ci nie zazdroszcze tych przetłuszczajacych sie włoskow...

#73
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
a mi znowu zauwazyłam że coraz więcej włosów wypada , ale to chyba normalne jesienią, przynajmniej ja mam tak co roku , kupiłam silice i zaczęłam brać :lol:

#74
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
no ja kiedyś brałam silice ale mi nie pomogła-a dość długo ją brałam :cry:

#75
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Jesienią to mi włosy lecą garściami. I moja druga jesienna udręka - elektryzowanie się. Wtedy długie włosy są nie do wytrzymania :crazy: . Ale teraz są świetne odżywki i jakoś sobie radzę..

#76
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
no ja bym chciala zeby mi takie kepy wlosow wypadaly tylko jesienia-ja mam tak caly rok

#77
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
becia, mi silica na wlosy nie pomagala.. Paznokcie super.. ale wlosy bez zmian :-(

Kupilam ostatnio odzywke : PANTENE PRO-V restoratives, Time Renewal, Night renewal nourishing mist.

Jakas nowosc, kosztuje ok 20 zl, uzylam jej narazie tylko raz. Psika sie na umyte wlosy wieczorem, bo to odzywka bez splukiwania, w plynie na noc. Rano mialam pieknie blyszczace wlosy! :shock: Bylam w szoku! Skoncze moja stara odzywke - zostalo mi jej malutko i zaczne ta Pantene, dam znac jak rezultaty. Ten jeden raz co z ciekawosci uzylam bylam bardzo milo zaskoczona :-)

#78
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Kochane no ja zawiesiłam tą kurację z olejkiem rycynusowym,bo strasznie mi po niej włosy wypadały jak myłam :yikes: nie mogłam z nimi sobie poradzić i musiałąm przerwać :-(

#79
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
O Jezu,strasznie mi przykro ,a w cholerę z tą całą kuracją ,niech szlag trafi rycynę, lepiej widocznie tego nie stosować, :hmmm: :cry:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#80
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
shashua, wiesz co ja Ci powiem,że już sama nie wiem,może wina jest też tej mojej anemii i po prostu musiałam przerwać.Ale jest też taki mały ''+'' bo włosy mi sie stały takie bardziej grubsze i jakieś takie silniejsze wiec i tak uważam że moje starania nie poszły w las :tongue: Szkoda tylko,że nie mogę tego kontynuować




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych