Skocz do zawartości

Zdjęcie

Moje -8 kg


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
97 odpowiedzi w tym temacie

#21
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
nina, kochana nikt Cię nie zostawi i masz to bankowo że my zawsze będziemy Cie wspierać-od tego jesteśmy :tongue:



...



...



#22
nina

nina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 postów
Menu na dzisiejszy dzień

Rano: 3 kruche ciasteczka do kawy :oops:
ok 11: bułka + dwa plasterki szynki i pół pojemniczka sałatki jarzynowej
ok 14 pozostałe pół pudełka sałatki
ok 18 1 plasterek rolady ziemniaczanej z mielonym + surówka

Nie potrafię policzyć kalorii może mi ktoś pomoże choć wątpię bo rolady nigdzie nie znalazłam.
Dołączona grafika

#23
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
no nie wiem czy te ciasteczka i bułka były potrzebne moze lepiej jedz wiecej owoców i warzyw w to miejsce :hmmm:

#24
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
:hmmm: ,te ciasteczka,bułka ,te białe pieczywo robi najwięcej szkód, może warto zamienić na ciemne ? np. pełnoziarniste ? batonik dietetyczny, jakieś serki light ,jogurciki? to luźne propozycje...

a co to jest ta rolada ziemniaczana? :hmmm:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#25
nina

nina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 postów
Rolada ziemniaczana czyli ugotowane ziemniaki, pieczone mięso mielone wszystko zwinięte w roladę na andrucie pokrojone w plastry zapieczone. Mniam Zjadłam wczoraj 2 plastry.

Jeśli chodzi o bułki to jem różne czasem grahamki czasem z ziarnem za czasem białe, ale tych bułek jem 1 dziennie więc to chyba nie jest dużo. Jeśli w domu nie jem obiadu wówczas jem 1 lub 2 kanapki z szynką. W piątki jem żółty ser (2 plasterki) Poza tym normalnie nie jem obiadów w domu, ale ostatnio coś nabrałam apetu. Jestem przerażona. Objadam się
Dołączona grafika

#26
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
witaj nina , ja również bedę cię wspierała i trzymam kciuki, wiem jak jest trudno , ja zawaliłam ostatnio moją dietę i przytyłam 4 kg :yikes: ale od wczoraj postanowilam wziąśc się za siebie , nie powiem jast cholernie trudno ale dzięki temu forum przychodzi wszystko o wiele łatwiej :-D

#27
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
a może te objadanie jest skutkiem jakichś problemów? z czymś sobie nie radzisz?
ja "zajadałam" swoje kłopoty ,wsuwałam aż furczało...
dobre są gumy do żucia, jakieś owoce,wszystko,co tylko pomoże się opanować...
Dołączona grafika Dołączona grafika

#28
nina

nina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 postów
Witaj Becia dziękuje za wsparcie

Jeśli chodzi o to moje objadanie mam wrażenie ze to przez to ze presja odchudzania sprawia iż myślę o jedzeniu, jeśli myślę o jedzeniu wówczas jem.
Takie błędne koło.

Ja kiedy się martwię czymś raczej nie jem, zazwyczaj jem kiedy mam na coś ochotę

Muszę się wam do czegoś przyznać wczoraj zjadłam kebaba, ale zjadłam go dlatego ze di późna byłam na mieście i byłam już taka głodna że stwierdziłam że muszę coś zjesć i zjadłam.
Poza kebabem zjadłam niewiele tego dnia bo surówkę jarzynową 400gr 1 bułkę i 2 plasterki szynki.
Dołączona grafika

#29
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
No to nie tak źle z wczorajszym dzionkiem:) Ja zawsze jak byłam głodna to zapychałam się owocami-a jabłka uwielbiam mniam :tongue:

#30
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Ja też kocham jabłka i dodam od siebie banany :-P

#31
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
winogrona- :icecream: -nawet 100g
to moje ukochane owoce,i na początku diety wsuwałam co dzień,teraz już rzadziej ,częściej grejfruty :-P
jabłka mi szkodzą,po nich waga zamiast spadać -u mnie rośnie
wielokrotnie to testowałam i jestem PEWNA ,ja po jabłkach nie chudnę ,chociaż lubię
Dołączona grafika Dołączona grafika

#32
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
shashua, no ja winogronka tez bardzo lubię :icecream: a tak wogóle to chyba nie ma owocu,ktorego bym nie lubila :icecream:

#33
nina

nina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 postów
Dobra ale czy są jakieś owoce które zamiast pomagać zaszkodzą mi (oczywiście mówię o diecie)??????????????//
Dołączona grafika

#34
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
myślę że owoce wszystkie ogólnie są zdrowe trzeba tylko również zachować umiar w ich jedzeniu bo też są kaloryczne jak np. banan albo winogrona

#35
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
barankosia ma rację , są owoce które maja mało kalorii np, arbuz a są takie co maja ich duzo wiecej , najlepiej sprawdz sobie kalorycznośc w tabelach , są tu na naszym forum

#36
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
oj to prawda z tymi owocami-jak ktoś jest na diecie to musi na wszystko zwracać uwagę :arrow: naewt na owoce

#37
nina

nina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 postów
Wiecie co dupa ze mnie i tyle

Nie daję rady :cry: im więcej myślę o odchudzaniu tym więcej jem :icecream:
To jest jakieś błędne koło
Nie wiem ile przytyłam
boję się stanąć na wadzę :-?
Dołączona grafika

#38
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
nina, no to nie myśl o tym tak bardzo intensywnie bo na głowę dostaniesz ;-) Głowa do góry :!: :!: :!:

#39
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Nina- mobilizacji ci potrzeba
a ostatecznie,to u ciebie nie ma tragedii,waga 63 kg to szczyt marzeń wielu z nas :mrgreen:
i pomalutku poradzisz sobie z tym zbędnym obciążeniem,tylko spokojnie :thumbsup:
może na początek ogranicz,albo całkowicie wyeliminuj z diety coś, (np.słodkie) ,czemu najczęściej nie potrafisz się oprzeć
zrób sobie na jakiś czas np.tydzień kategoryczny zakaz jedzenia tego,a potem zobaczysz,czy to daje jakiś skutek
spróbować można :hmmm:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#40
nina

nina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 postów
Dobra najpierw przyznaję się do wczorajszych grzechów

1 bułka z ziarnem
300 g sałatki z pora i selerem
zapiekankę
3 krakersy cebulowe

2 plasterki szynki
2 aktivie jabłkowe (ble niedobre)
no w sumie to wszystko


A teraz dzisiejszy dzień
1 precel - ok 200 kcal
2 banany - 280 kcal
ok 300 g sałatki greckiej - ok 350 kcal
bułka z ziarnem - 200 kcal

Co daje w sumie 1030 kcal

Jak na razie tylko tyle ale głodna jestem jak smok godz 13:20 do 16:00 nic nie zjem ale potem strach pomyśleć muszę coś wymyślić
Co robicie żeby nie być aż tak głodnym?????????

Zastanawia mnie fakt iż był taki czas gdy wystarczały mi 2 jabłka dziennie i np jakaś bułeczka

A i jeszcze jedno wg norm żywienia powinnam zjeść dziennie 2100 kcal czy jedząc p[rzez dłuższy czas 1000 kcal nie zaszkodzę swojemu organizmowi ( choć z moją silną wolą raczej mi to nie grozi)
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych