Skocz do zawartości

Zdjęcie

Moje -8 kg


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
97 odpowiedzi w tym temacie

#61
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów
Witam :wave: będzie lepiej -ja mam do zrzucenia 10 kilosow .... :crazy:
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!



...



...



#62
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
nina fajnie,że się odezwałaś do nas U mnie też nic już po świętach nie zostało ani śladu...szkoda ale co zrobic...A jak tam sylwester u Ciebie :?:

#63
wafelek

wafelek

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
Hej! Witam Was wszystkie bardzo serdecznie. Tak sobie czytałam troszke i sie zastanawiałam i widze że to forum niektórym bardzo pomaga się z motywować. Bo mi akurat tej motywacji brakuje... a raczej wytrwałości... :mrgreen:
Miesiąc temu wazyłam 54 kg, a teraz...same widzicie... Mogłabym nie jeść nic, oprócz słodyczy...Także prosze Was dziewczyny o wparcie :blush: Bo ja sama nie dam chyba rady...
Co robić jak przyjdzie ochota na czekolade czy ciasteczko? Czym to zastapić?

#64
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Rzeczywiście forum to świetna motywacja.. :mrgreen: Polecam wszystkim :thumbsup:

Spróbuj jeść wiecej owoców, zamiast słodyczy. Jakieś sałatki owocowe na przykład. Pychotka :tongue:

#65
wafelek

wafelek

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
Najgorzej jest wieczorem, w ciągu dnia nie odczuwam potrzeby jedzenia czegokolwiek słodkiego, a po 18 to jest juz masakra... Faktycznie, owoce pomagaja, ale na krótko...
Zobaczymy jak minie dzisiejszy dzień :-D Jest ciasto...piernik... :-/

#66
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
wafelek, witaj na forum Moim zdaniem ty jesteś bardsziej psychicznie uzależniona od słodyczy niż fizycznie
Mysisz się odkodować i wklepać sobie do głowy,że nie potrzebujesz słodyczy ;-) Mocno ściskam :thumbsup: za Ciebie i wierzę,że dasz rade

#67
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
witaj wafelek :wave: ,faktycznie wiele odchudzających się osób ma wielki problem ze słodyczami, można ratować się owocami,chrupać surową marchewkę ,niektóre z nas łykają suplementy,aby trochę powstrzymać ten ciąg za słodkim
w ostateczności-są teraz w sprzedaży słodycze w wersji light,batoniki i lizaki,ja czasem sięgam po łyżeczkę nisko słodzonego dżemu,jak nie mogę się opanować,a to chyba wszystko przez te endorfiny...
i dobrze nasza Ponto napisała-że słodycze to narkotyki,tylko nikt o tym nie mówi
Dołączona grafika Dołączona grafika

#68
wafelek

wafelek

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
Dzięki, na razie daję rade, tzn od przedwczoraj:) Postawiłam cały dom na głowie - nikt nie kupuje słodyczy:) Unikam sklepów spożywczych, no i chodzę na spacery z pieskiem. Marchewki mówicie... a jak dużo można? Można je jeść cały czas bezkarnie? A jabłka? Nigdy się nie odchudzałam i nie mam pojęcia o tych "mało szkodliwych" produktach :) Trzymajcie kciuki, bedę pisała systematycznie jak mi idzie. Dzieki raz jeszcze. A bede się ważyć co tydzień, gdzieś czytałam że wtedy można zauważyć efekty i to jeszcze bardziej mobilizuje.

#69
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
wafelek, ja tam marchewe i jabłko wcinam bez opamiętania i jakoś mi waga nie skacze w góre

#70
wafelek

wafelek

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
Dobra, dzisiaj kupiłam kg marchewek wiec też bede wcinać:) Po tych 3 dniach bez słodyczy czuje sie lekka ale waga na razie stoi w miejscu, ubraniowo też bez zmian...zobaczymy w sobote, bede sie ważyć. Pozdroofka!

#71
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Brawo. Można sie przyzwyczaić do braku słodyczy.. :clap:

#72
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
witaj wafelek na forumku, Shas napisała o dżemie a anja o marchewce a ja jak mam ochote na coś slodkiego to pieczywko smaruje sobie miodem , pycha no i zdrowo :icecream:
Dołączona grafika

#73
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
wafelek, no to świetnie się trzymasz bez słodyczy-oby tak dalej :clap2: :clap2: :clap2:

#74
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów
Super wafelek się trzymasz, :clap: bo ja jak mnie chce się słodkości to jem 3 zelki ,ale tak długo trzymam w ustach ........ :mrgreen: :lol:
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!

#75
wafelek

wafelek

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
Pierwsze ważenie mnie samą zaskoczyło... tydzień bez słodyczy (no dobra - szczerze mówiąc zjadłam jednego paczka w czwartek) działa cuda. W spodniach luźniej i na wadze 1,5 kg mniej...No nieżle. Marchewki skutkują, łyżeczka powideł dziennie również - dzięki za rady. Przede mną jeszcze trochę wysiłku - ale chyba warto, nie? dla własnego dobrego samopoczucia, bo serio to czuję się super bez tych 1,5 kg, a co dopiero będzie jak stracę resztę...:))))))))))

#76
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
wafelek, no moim zdaniem będzie już tylko u Ciebie lepiej :clap: :clap2: :clap: Świetnie Ci idzie :tongue:

#77
19diablica20

19diablica20

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
ja nie mam motywacji :cry: stracilam 15 kilo a chce jeszcze 8 i nie potrafie

#78
natali94

natali94

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 288 postów
Diablica popatrz ile już osiągnełas! Zakladaj sobie u nas temacik i do roboty!

#79
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Diablica u nas na pewno motywację znajdziesz.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#80
libelle

libelle

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 112 postów
19diablica20, zakładaj własny wątek i do dzieła!
Dołączona grafika
.
.
.
Siedzę i zastanawiam się...co robi pozostałe 6 cudów świata :)
.
.
.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych