Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakochana_owca do boju!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
446 odpowiedzi w tym temacie

#81
natali94

natali94

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 288 postów
Hehe ziomalka debeściara kozaczka i narazie mi nic nie przychodzi orginalniejszego do głowy :-) Shas jesteś super po prostu :-P
A co do skakanki ja wczoraj zorbiłam 500 z krótką przerwą co 100 i byłam wykończona :-P



...



...



#82
Zakochana_owca

Zakochana_owca

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 242 postów
No dobra, to sie przed wami obnazylam ;-). Nie ma co ;-)

#83
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
lecę oglądac :clap: :clap: :clap: :clap: :fun:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#84
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
ładnie dajesz sobie radę owieczko a za te ćwiczenia należą ci się :clap2: :clap2: :clap2:

#85
Zakochana_owca

Zakochana_owca

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 242 postów
Hej Dziewczynki!

No wiec zaczynamy 3 dzien dietki (ponownie trzeci niestety ;-), ale co tam ). Wczoraj jak obiecalam jeszcze 500 skakaneczek bylo, wiec mozecie byc ze mnie dumne, chociaz nie dorastam Shas do piet, ktora daje czadu i juz 1000 skacze, ale i ja nadrobie, wiec boj sie! :strong: Hyhy :evil:

Moje wazenie dzisiaj pokazuje, ze kreseczka wagi ladnie utrzymuje sie juz przy 67 tak wiec odwazylam sie przesunac moj suwaczek. Ufff. Jestem co prawda znow w punkcie wyjscia, ale zawsze to lepiej niz te paskudne 68, ktore mi sie nagle pojawilo. Dobrze sie stalo, ze w tym momencie sie zastopowalam, bo wole nie myslec co by bylo dalej ... :geek: To znaczy sama dobrze wiem co by bylo... Juz kiedys wazylam ponad 80 kilo i naprawde nigdy wiecej ... Wszystkie stawy az chrobotaly ... A ja mam i tak stawy jakie mam, wiec taka waga to tylko moglaby mnie do sztucznego biodra doprowadzic, co mi wtedy uswiadamiala moja mama, ktora swoja droga jest lekarzem, wiec jej wierze ... Zreszta zwykle wejscie po schodach na pierwsze pietro to byla katusza, zadyszka, a potem wiecznie tylko mnie nogi bolaly ... Wiec chocby z tego wzgledu nie chcialabym tego powtorzyc :oops: Az wstyd sie przyznac (jedno ze zdjec w albumie wlasnie wam pokazalam jak wygladala tuczna owca z tamtych czasow ... :oops: )

Ale zmienmy lepiej temat, co by sie nie dolowac ;-) Na dzisiejszy poranek mam w planie TBC i moze pare skakanek, bo wieczorem przychodzi Baranek a przy nim chyba wywijac skakanka sie nie odwaze :blush: Zwlaszcza ze wzgledow estetcznych powiedzmy hyhyhy ;-) Juz ja sobie wyobrazam te jego mine :yikes:

Caluje was goraco Kochane! I uciekam robic sniadanko! :lovers:

#86
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Zakochana_owca, no rewelka suwaczek leci w dół.No jak Baranek przychodzi wieczorkiem to zrób skakanki do południa :tongue: No i tak ogólnie super,że wróciłaś do dietki i lecę w galerię pooglądać

#87
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Owieczko-idzie dobrze, a najważniejsze ,że w dół :clap2: :clap2: :clap2:
masz racje z tą skakanką przy Baranku ,po co ma się dziwić,lepiej go pozytywnie zaskoczyć :grin:
ja daje czadu? wyobraź sobie skoczyć 1000 w seriach po 50 :yikes:
ja za karę -i juz mam serdecznie dosyć ,wrogowi nie życzyć
jak chciało się żreć-to trzeba cierpieć (sobota nieszczęsna :oops: )
Dołączona grafika Dołączona grafika

#88
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
shashua, zobaczysz tak się przyzwyczaisz do skakanek,że później nie będziesz mogła bez nich żyć :tongue:

#89
atena

atena

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 247 postów
Kurcze ja chyba bym nogi wyciagnęła -tyle podskoków :?:
Normalnie nie dajecie mi wyboru, bede musiała Was jakos dogonić :dumbells: :strong:
Jakbym nie zajrzała jutro na forum to znaczy że nie wstałam z łózka :mrgreen:
Dołączona grafika

#90
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
atena, jak nie będziesz mogła wstać z łóżka to sięjakoś doczołgaj i napisz tylko że żyjesz-ale na pewno nie będzie tak źle :tongue:

#91
Zakochana_owca

Zakochana_owca

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 242 postów
Hehehe, a ja wlasnie dalam czadu z TBC. Godzinka cwiczonek do przodu, ale szczerze mowiac to i ja musialam sie tu do was doczolgac hyhy :strong: wiec na skakanki to ja w tej chwili nie mam sily, chyba ze chcecie zebym wam od razu na zawal zeszla. Ale moze jeszcze jakos w międzyczasie sie uda, przy baranku to ja moge skakac :evil: ale w troche innej konfiguracji :clap:

#92
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
i o to chodzi-ten sport też wymaga wysiłku ;-) :lol: :fun: :lol:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#93
atena

atena

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 247 postów
I kalorie podobno nieźle lecą ;-)
Tak mi doradził kolega jak wspomniałam ze sie odchudzam :-D
A z tymi skakankami to mówie poważnie- do 500 nawet nie dotre a co mówic 1000
Ale jutro zdam relacje :fun:
Dołączona grafika

#94
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
hahahahaha no taki sport to ja też lubię uprawiać-no i ile przyjemności :mrgreen:

#95
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
uuuuuhhhhhhhmmmmmmmmmm-jak mi jakies zaprzyjaźnione chłopy narzekają że ich partnerkom głowy wieczorami bolą ,to odpowiadam,że z nich majstry do niczego,jak dobry majster-to kobietę głowa nie boli... ;-) :lol: :lol: :lol: :lol:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#96
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
shashua, hahahahahaha ale dobre-też tak będze mówić :clap2: :clap2: :clap2:

#97
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
i znów świntuszymy ;-) :mrgreen: ale troche trzeba :mrgreen:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#98
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Powiedzmy to otwarcie:
Zboczone z nas babki hahahahahahahaha

#99
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
atena nie przejmuj się mi też skakanie kiepsko idzie :strong: ale co tam po nitce do kłębka :lol:

#100
natali94

natali94

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 288 postów
atena zwikaszaj sobie codziennie a nawet nie poczujesz jak bedziesz robic po kilkaset :-D :strong:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych