Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kama i jej zmagania z pokusami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3598 odpowiedzi w tym temacie

#3521
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Sabina nie ma co zazdrościć tylko brać się do roboty chyba nie chcesz żeby Natala była jedynaczką :ruch: :mrgreen:

Trzymajcie dzisiaj kciuki(o ile ktoś tu jeszcze zaglada)mam wizytę i strasznie sie denerwuję :zdenerwowany: :zdenerwowany: :zdenerwowany: :zdenerwowany: :zdenerwowany:
Dołączona grafika



...



...



#3522
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Jak po wizycie? Myślę o Tobie:).

#3523
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Dziękuję Aguś
Niby wszystko dobrze dzidzia waży 555g szyjka zamknięta i długa.Martwią mnie tylko skurcza które mam już od dłuższego czasu ale jako że szyjka się nie skraca lekarz zalecił tylko doraźnie nospę i relanium i luteinę.Nie widzi potrzeby brania fenoterolu.Myślę sobie ,że te skurcza to pewnie moja psychika ciąglę się boję ,że coś pójdzie nie tak staram się nie mysleć ale nie wiele z tego wychodzi.

A teraz chciałam wam przedstawić Amelkę :mrgreen: w 19 tc.

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us
Dołączona grafika

#3524
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

Nie widzi potrzeby brania fenoterolu

to dobrze kochana to dobrze bo moja sister właśnie na fenoteroku jedzie i czymś tam jeszcze. Szyjkę ma skróconą i nisko łożysko, ale mój siostrzeniec rośnie rośnie. Styczeń to będzie miesiąc jego narodzin

Ps wybierasz się jakoś w śląskim kierunku teraz

ps. Amelka piękna jest
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3525
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Nie no, sie poryczałam . Amelka jest śliczniutka. Będzie córeczka:D. Nie no wspaniale.
Kochana jak sie szyjka nie skraca to na serio bądź spokojna. A nawet jak się skraca to uwierz, że dzieciatko da radę. Wiesz, ja od 12 tygodnia ciąży miałam szyjkę skróconą i rozwarta na półtora cm. I co? Tymoteusz się urodził w 41 tc:D. Przenosiłam chwile szkraba. Pisze to tak dla otuchy rzecz jasna i dla wiary, że wszystko gra i trąbi:)))))). Odpoczywaj, mów do córeczki.... od czasu do czasu pogłaszcz brzuszek od cioci forumowej:). Ciesze sie jak głupia, nooooo!

#3526
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Kamuś wszystko bedzie dobrze :thumbsup:
gratulacje jeszcze raz :clap2: :ciąża:

#3527
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
Kamuś, śliczna Amelka, no i imię takie bajeczne. cała rodzinkę ściskam goroąco
Dołączona grafika

#3528
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Na bogów jaka Amelcia jest śliczna nooooooo-w końcu udało Ci się mnie do łez doprowadzić-jest przecudnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ona na tym zdjęciu się do mnie uśmiecha i macha rączką(przecież to widzę noooooooo)
Piękna moja Księżniczka :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:

#3529
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Kamuś jak tam samopoczucie ?

#3530
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Dziękuję za wszystkie miłe słowa a u mnie raz lepiej raz gorzej 10 kilo na plusie :oops: ale cóż potem będę się martwić
Dołączona grafika

#3531
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]
:lovers: :lovers:
sama słodycz
Kama gratulacje jeszcze raz

10 kilo na plusie

e tam to nie ważne

#3532
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów

10 kilo na plusie

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: SUPERRRRRRRRRRRR :clap: :clap:

#3533
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Kamcia, nawet nie wiesz jak się cieszę, dosłownie. Swoją droga jak będziesz kiedyś na badaniu, zapraszam na herbatkę i plotuszki choć na chwlę. Dajesz czadu dziewczyno , oj dajesz. Maleństwo , to prawdziwy cud , móc oglądać Amelkę. Mam wrażenie że tatuś zeświruje dla drugiej córci jeszcze bardziej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale to pozytywne :lovers:
Kamuś faktycznie nie wychodzi nam , al nigdy nie mówię nigdy, jak wyskoczy wolne to na bank odzywam się :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#3534
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Kamilka , buziaki dla Ciebie i rodzinki. Nie ma od Ciebie wiadomości, ale na pewno wszystko jest ok. :love: :love: :love: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#3535
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Kamciu co u Was? Jak sie czujesz?:)

#3536
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Widzę ,że ruch na forum jak na dworcu :mrgreen:
Pewnie czekacie aby odchudzać się razem ze mną :mrgreen:

U nas w miarę ok..młody znowu zakochany :swir: :swir:

Amelka waży 1,2kg no i mam straszne skurcza wczoraj miałam ktg i lekarz był w szoku ale nic się nie dzieje szyjka zamknięta nie skrócona więc taka pewno moja uroda.Ja wpadłam już w szał zakupów bo chcę wszystko skompletować przed świętami bo potem to różnie a nie chcę zostawiać tego na ostatnią chwilę.

Mam nadzieje ,że forum w końcu się rozkręci bo będę potrzebować potężnego kopa w d..ę na zachętę :mrgreen: :mrgreen:
Ściskam was mocno kochani :lovers:
Dołączona grafika

#3537
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

Mam nadzieje ,że forum w końcu się rozkręci bo będę potrzebować potężnego kopa w d..ę na zachętę

Kamuś , póki co to zadbaj lepiej o nią , a nie nadstawiaj :smiech3: :smiech3: :smiech3: Nawet nie wiesz jak się cieszę że wszystko ok. Zadzwonie w tym tygodniu to poplotkujemy . Buziaczki dla całej super rodzinki :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#3538
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Kamuś , no i widzisz jak zadzwoniłem, ale teraz już niebawem sfinalizuję swoje obiecanki , końcówkę tygodnia miałem jak dzień wariata . Dobrze że tak sam nie skończyłem :mrgreen: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#3539
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
Kamuś Amelka przesliczna i imie śliczne , pozdrawiam serdecznie :lovers:
Dołączona grafika

#3540
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Kamuśka ja też chcę taką córeczkę nooooooooo :cry:
Wpadnij na forum i napisz co u Was słychać :lovers:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych