Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kama i jej zmagania z pokusami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3598 odpowiedzi w tym temacie

#3541
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Hej kochani :lovers:

[shadow=darkred]Zdrowych spokojnych świąt.Miłego ucztowania w gronie rodzinnym.Wszystkiego co najlepsze dla Was[/shadow].
Dołączona grafika



...



...



#3542
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Ale tu ruch :nie wiem1: :nie wiem1:
Dołączona grafika

#3543
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Hej no i gdzie ci odchudzający się podziali????????????????????
Ja za chwilke wracam a tu wsparcia brak :placz: :placz: :placz: mam 20kilo na plusie :blush: :blush: :blush:
Pożarłam dziś dwie eklerki bo to w końcu mogą być już ostatnie.
Dołączona grafika

#3544
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Hej ludziska pisać mi tu na forum ,co to wszyscy już są szczupli :yikes: :yikes: i nie potrzebują wsparcia.

Ja już psychicznie nastawiam się na dietkę.I mam nadzieję ,że do tego czasu forum ruszy.
Gdzie stali bywalcy :nie wiem1: :nie wiem1:
Wracać mi tu bo jak nie to :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku:

U nas ok. przygotowania idą pełną parą Amelka waży już 3270g.Odliczam dni do spotkania z moją córeczką.Ale nikt tu nie zagląda to nie ma komu się pochwalić :-(
Dołączona grafika

#3545
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
Kamuśka :lovers: mysle o was często :love: .
faktycznie zaniedbałam sie ostatnio z forum :oops: :oops: :oops: i nie będe tez innych oceniać skoro sama też nie tego. Ale mam nadzieje że wróci dawny ruch na forumku :-)
Ale ja mam zamiar wrócić do stałego pisania .
Ciesze się razem z toba i trzymam już mocno kciuki za Was :thumbsup: .Pozdrawiam :lovers:
Dołączona grafika

#3546
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Kamuś chwal się chwal. Ja też wpadam , rzucam okiem i wypadam. Już 37tc. Jejcia, niedługo będziesz tulić swoja śliczną córeczkę. :lovers:

#3547
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

Ale nikt tu nie zagląda to nie ma komu się pochwalić :-(

8-) zaglądają :oczy2: :oczy2: zaglądają ,a jak tam sie ma :ciąża: ?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#3548
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
No kochani ja dzisiaj wieczorem mam się stawić w szpitalu.A jutro albo w środę cc.Boję się strasznie do tego różne głupie myśli.Trzymajcie za nas kciuki.
Dołączona grafika

#3549
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Rany Kamcia, trzymamy mocno - rodzinnie. Jesteśmy z Tobą ale wszystko będzie super dobrze. Wielkie usciski dla całej rodzinki. Już się cieszymy na Amelkę :lovers: :love: :love: :love:
Dołączona grafika

#3550
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
Kamuśka myślimy o Was :lovers: :lovers: :lovers:
trzymaj sie dzielnie i czekamy na Amelkę :love: .
:thumbsup: :lovers: :thumbsup: :lovers: :thumbsup: :lovers:
Dołączona grafika

#3551
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Jestem myślami z Wami :lovers:

#3552
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
:tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :clap: :clap: :clap: :clap: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :grin: :win: :love: :love: :love: :lovers: :lovers: :lovers: :love: :love: :love: niom!!!!!!!!!!
Dołączona grafika Dołączona grafika

#3553
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Witam kochani :lovers:
Dziękuję za wszystkie miłe słowa.
A więc tak od wczoraj jesteśmy w domu Amelka urodziła się 24.01.2012.waży 3550g. mierz 56 cm.Czujemy się dobrze.
Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us
Dołączona grafika

#3554
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Kama36, śliczności , wielkie śliczności , ściskamy mocno szczęśliwych rodziców i cudną Amelkę :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:

#3555
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Ślicznota mała!!!! Serdecznie gratuluję dumnym Rodzicom). Niech Wam się zdrowo i spokojnie chowa Maleństwo:) :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:

#3556
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
No ten tego to za zdrowko malutkiej :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo:

#3557
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]
Kama36, ogromniaste gratulacje dla rodziców
:lovers: niech Wam się zdrowo chowa dziecina
:love: proszę wymiziać Amelke :lovers: :zjem cie: :buziak:

#3558
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Kamulec ja już Ci gratulowałam ale zrobię to raz jeszcze a co. Amelka to śliczna dziewczyna i jak dorośnie to tabuny chłopaków będą w kolejkach pod drzwiami
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3559
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Kamuś :lovers: no to niespodzianka, wpadam na chwilke i czytam takie wspaniałe wieści :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
gratulacje kochana i zdrówka dla maleństwa :clap: :clap2: :clap2: :clap2: :lovers:
pozdrawiam :lovers:

#3560
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
Kamuśka :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: gratulacje ,Amelka przesliczna :lovers: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: i za zdrowie malutkiej też sie przyłaczam :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :grin:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych