Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bardzo chcę mieć dzidziusia:)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
614 odpowiedzi w tym temacie

#21
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
ja tez chodziłąm do zwykłego gin, nie do specjalisty. Trzymam kciukasy i czekam na dobre wieści.Buziaki :lovers: :lovers: :lovers:



...



...



#22
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Dzięki i wiecie co dzwoniłam dzisiaj do tej moje gin i cytologia jest już w porządku a też się leczyłam więc chociaż jedna dobra wiadomość :tongue:
No i jeszcze mi powiedziała,że to złe samopoczucie też minie-no i ogólnie znowu mnie tak jakoś podniosła :tongue:

#23
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
Super Anja,że cytologia jest juz w porządku. No to teraz tylko staranka i bocian napewno przyleci.

#24
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
Anja kochana bedzie dobrze, Musi nam sie udać!! Ja postanowiłam przez dwa miesiące nie myśleć i zapomnieć o kalendarzu i zajme sie bardziej dietką. Oczywiście bedziemy sie starać ale na luzie .Do tej pory to było zbyt nerwowe.
Dołączona grafika

#25
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Mazia, no rewelacyjna decyzja-super,że tak postanowiłaś :tongue:
barankosia, nie pogratulowałam Ci pięknego nowego suwaczka :clap2: :clap2: :clap2: śliczny jest-jak było u lekarza?

#26
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
czekamy na wieści po badaniu kochana-a suwaczek-cudowny! :clap2: :clap2: :clap2:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#27
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
dziś byłam na usg, widziałam mojego bąbelka a raczej widzielismy bo maż był ze mna. Widok fantastyczny nie do opisania, najcudowniejsze było pulsujące serduszko. Odjeło mi mową a mężowi zaszkliły się oczy. Dzidzia jest jedna, umiejscowiona tam gdzie trzeba i ma aż 6,6 mm. Normalnie się zakochałam :fun:

Mazia , super decyzja, wiem,ze nie da się dac całkowicie na luz ale popuscić sobie mozna. Mnie tez strasznie wkurzało planowanie wieczorków z kalendarzem. Ale uda się Wa,m, wierze w to dziewczyny :lovers:

#28
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
barankosia, no już sobie Was wyobrarzam na tym usg echhhhhhhhhhhh fajniutko,że z maleństwem faszym wszystko ok :clap2: :clap2: :clap2:

#29
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
Barankosia przesliczny suwaczek, ciesze sie ze wszystko dobrze z dzidziusiem, oby sobie zdrowo rósł.
Dołączona grafika

#30
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Barankosia kochanie. Przyjmij gratulacje ode mnie - głupiej - dopiero teraz bo ja nie wiedziałam, że do was bociek przyleciał :clap2: :clap2: :clap2:

#31
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Mazia, a jak u ciebie nastawienie psychiczne-bo ja powiem Ci szczerze,że dałam sobie takiego luzika narazie,że niczym się nie martwie-będzie co ma być :tongue:

#32
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
Anja ja właśnie zrobiłam tak samo, jestem totalnie wyluzowana. Doszłam do porozumienia sama z sobą i postanowiłam ze co ma być to będzie. Ciesze się ze schudne do ewentualnej ciąży i nawet wmówiłam sobie ze może tak ma na razie być bo spłacimy więcej kredytu.
Miałam iść do lekarza po @, ale zebrałam o nim rózne opinie, no i na razie odpuściłam sobie. Tak na prawde to nigdy nie byłam spokojna i może to jest cały problem. Dlatego ten miesiac luzik, staranka na spokonie ale nie na siłe. Wiesz czasem to nawet do łóżka zaciagałam mezusia i wszystko było tak na siłe ze musi się udać.
Wiesz ostatnio dowiedziałam sie ze jeden lekarz odradza trzymanie nogi na nogę bo to podobno przeszkadza zajść w ciąze, i jeszcze odradza jeść ziemniaki, przeczytałam o nim w interku i ma opinie jakiegoś szamana. :yikes:
Dołączona grafika

#33
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Mazia, wow no nie w takie rzeczy to mi trudno uwierzyć-co ma piernik do wiatraka ;-) Co ma to tego jak się nogi trzyma albo czy się je ziemniaki czy nie :tongue: Jak znajdziesz link do tego artykółu to mi tu wklej też poczytam:) A swoją drogą to wiara takie głupotki nieraz wymyśla że aż mi ich żal hhahahahahaha

#34
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
mnie kiedys jedna krakała,że moge mieć kłopoty też,wiec po wszystkim powinnam leżeć na brzuchu(mam jakieś tyłozgięcie),poleżałam ;-) ,bo co mi szkodziło poleżeć, a czy pomoglo :?: -córę mam :hmmm: ,babcia ganiała,żebym nie podwijala nogi pod tyłek ,jak siedzę,i inne tego typu bzdurki 8-)
Dołączona grafika Dołączona grafika

#35
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
Anja dawniej jak szukałam lekarza to czytałam różne opinie na portalu nasz bocian. Ten lekarz który tak zaleca to dr Markuszewski z Wrocławia, i ma opinie i na tak i na nie. Ja po przeczytaniu róznych postów zrezygnowałam, a osoba która go polecała mówiła ze wielu parom pomógł. Ale ile ludzi tyle opinii.
Dołączona grafika

#36
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
shashua tez mam podobno tyłozgięcie :-?

#37
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Sabinka ,w sumie to aż tak nie przeszkadza ;-) rozumiesz? ;-) :grin:
nie mialaś problemów?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#38
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
nie w drugim miesiacu starań zaszłam w ciaze :grin:

#39
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Mazia, niom masz rację ile ludzi tyle opinii :mrgreen:
A tak z innej beczki już masz wystarczająco postów,żeby w galerii zdjątko wstawić-czekamy :clap: :clap: :clap:

#40
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
właśnie przeglądałam Wasze zdjęcia , Anja jaka ty szczuplutka jesteś, zaraz wychodze do pracy , ale wieczorkiem coś znajde i na pewno dodam zdjęcie.
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych