Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pierwszy etap totalnej zmiany w życiu - dieta ciała i mózgu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3599 odpowiedzi w tym temacie

#121
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
nigdy w zyciu bym zadnej owsianki nie zjadła :evil:



...



...



#122
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Ja chyba też szybko bym się przejadła
Gufinko mam nadzieje że wszystko się dobrze poukłada :lovers:
Dołączona grafika

#123
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów

nigdy w zyciu bym zadnej owsianki nie zjadła :evil:


Oj Becia , moją byś zjadła :chef: Taka gęsta, słodziutka, pychotka!!! Wiecie jak jest. Każdy ma jakiegoś świra! Lepsza owsianka niż jaja na boczku no nie? :tongue:

Kama36 my się chyba jeszcze nie znamy? W każdym razie miło mi i zapraszam na owsiankę!!!
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#124
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Gufinka ja mam ostatnio takie tyły na forumku że gubię sie w tym kogo znam a kogo nie ;-) Ale wydawało mi się że chyba się przywitałam z tobą a może się myle jeżeli tak to miło mi Cię poznać i będę trzymać kciuki :thumbsup:
Dołączona grafika

#125
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

Oj Becia , moją byś zjadła


na sama mysl o mleku robi mi sie niedobrze :yikes: chyba,ze na samej wodzie to może nbym sie skusiła :-P

#126
Luśka

Luśka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 104 postów
Wiatm Cię Gufinko :-D Trzymam kciuki za powodzenie Twojej dietkowej misji :thumbsup: :thumbsup: Pozdrawiam synusia i oczywiście życzę szybkiego pognania smutków :-D, bo mimo wszystko życie jest piękne :-D
I etap rozpoczęty!

Dołączona grafika

#127
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
ja tam lubie zjeść owsianke raz na jakiś czas :icecream:
gufinka ja też mysle że wszystko będzie dobrze :-D
Dołączona grafika

#128
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

na sama mysl o mleku robi mi sie niedobrze

Becia,nie lubisz mleka? a przecież po jogurcikach dajesz jak zakręcona? :hmmm: szkoda ,mleczko u mnie rządzi w każdej postaci -uwielbiam :icecream: ale dziwnie masz :hmmm:
Anusiak-co słychać?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#129
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Kama36, im nas więcej tym lepiej!!! Tobie niewiele już zostało więc gratuluję ale mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłuuuuugo :grin:

becia szczerze Ci powiem, że chyba zrobię sobie przerwę po dzisiejszej owsiance bo chyba przegięłam i waga stoi przez nią właśnie :cry: No cóż będą rano owocki jakieś

Luśka witam i szczere dzięki za wsparcie :lovers: A tak jak napisałaś "synuś" to aż mi się za nim stęskniło tylko jakiegoś egzorcystę muszę mu sprowadzić!!! A ty tak ledwo się pojawiłaś a już 2 kiloski??? Idę szukać Twojego blogaska, może tam jakieś tajemnice :!:

Mazia[quote]ja tam lubie zjeść owsianke raz na jakiś czas [/quote]
Myślę, że to raz na jakiś czas wezmę sobie do serca!!!

shashua U mnie mleko powinno lać się z kranu. Moje dziecko pije jak smok. Siedząc przy kompie potrafi obalić literek a w ciągu dnia drugi :blink:

A w ogóle to bardzo się cieszę, że tak tłumnie mnie nawiedziłyście i mam nowe znajomości :!: :lovers: :lovers: :mrgreen: :lol: :-) [/quote][/b]
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#130
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
gufinka, nie przejmuj sie waga na pewno w końcu ruszy ja też jest w trakcie zatrzymania :crazy:

nie doczytałam o co z tym synuśiem dokładnie chodzi ale mam nadzieje że bedzie ok

#131
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
sabina ja się cieszę, że wolno bo chcę to utrzymać tym razem ale wiesz jak jest...chciałoby się szybciej jednak :whistle: A maloletni ma 13 lat więc możesz sobie wyobrazić co się dzieje :yikes: Sama niedawno tyle miałaś!!!!! :grin:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#132
atena

atena

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 247 postów
czesc gufinko,
zawsze chce sie zeby kg szybko uciekły w zapomnienie, zeby w rodzinie powiedzieli Ci jak swietnie wygladasz, miec ta satysfakcje ze sie wytrzymało :whistle:
Dołączona grafika

#133
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Ano, tym bardziej, że ja mam tzw. słomiany zapał do różnych spraw ale nie tym razem :!: :!: :!:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#134
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
gufinka, no ja w sumei to bardzo spokojna byłam rodzicie nie mieli ze mna problemów ale oczywiscie moge sie domyślać że bunt nastoletni sie właczył :grin:

#135
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
sabina no dokładnie tak, tym bardziej, że rozpieszczane to było szaleńczo, bo takie ładne i w końcu chłopak a u nas same baby w rodzinie niemal :grin:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#136
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
gufinka spogladam sobie na twój suwaczek i widze 2 kg mniej :evil: :grin: bardzo mi sie ta opcja podoba :tongue:
Dołączona grafika

#137
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Szczypcia dziękuję Ci uprzejmie :lovers: Chyba zrezygnuję z mojej ukochanej owsianki bo ona zbyt kaloryczna jednak jest :cry: Tym bardziej przy tych upałach. Strzelę sobie rano jakieś owocki. I w ogóle to mam szczęście że w takim okresie zaczynam bo ani się jeść specjalnie nie chce, a owoców i warzy opór :clap: :clap:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#138
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
zastąp otrebami.. bardzo dobrze działają na jelita i sie mozna przyzwyczaic (mi to zajeło dwa tygodnie ale coraz bardziej mi smakuja)

ja to czekam u ciebie na koljne kilogramki mniej... i z kazdego sie ebde cieszyc jak cholera....zreszta z kazdego kilogramka u was wszystkich dziołchy.. bo jestescie kochaniutki i trzymam za was kciukasy :tongue:
Dołączona grafika

#139
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
gufinka, no widzisz jak Ci ładnie idzie :clap2: :clap2: :clap2: szczyptunia masz rację z tymi otrębami spróbuj

#140
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów

zastąp otrebami.. bardzo dobrze działają na jelita i sie mozna przyzwyczaic (mi to zajeło dwa tygodnie ale coraz bardziej mi smakuja)


A oglądałam je sobie w sklepie ostatnio nawet :blush: i następnym razem zabiorę ze sobą fakt. Tyle, że tam ich mnóestwo całe było :roll: No a że przemiana materii się zwolniła to ból prawdziwy bo inaczej szybciej by szły te kilogramki :cry: Ale robię co mogę, żeby do suwaczka zaglądać. A może dorzucę sobie otręby do jogurciku??? :chef:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych