Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pierwszy etap totalnej zmiany w życiu - dieta ciała i mózgu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3599 odpowiedzi w tym temacie

#101
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
hehehehehe :grin:

trzeba sobie szukac rozrywek :tongue:
Dołączona grafika



...



...



#102
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
gufinka, na razie nie masz się co przejmować bo do świąt daleko a kawałek karpika na pewno nie zaszkodzi :tongue:

#103
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
gufinka, widzę,że dietkowo niezle dajesz sobie radę, :clap2:

i nie opowiadaj,że nie masz gdzie wyjśc, macie piekne zoo,spacery wzdłurz rzeki...dla chcącego nic trudnego :lol:

#104
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
jak ja bym chciała kiedyś w przyszłości zobaczyć Wrocław,to szok :yikes: a te wasze sylwestry :win: :win: :win: :win: :win: gufinka ,nie narzekaj,pomieszkałabys w mojej pipiduwie,w Polsce B-to dopiero byś miała na co narzekać :-/
Dołączona grafika Dołączona grafika

#105
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
O Shashua! Witam panią :-D i zapraszam do Wrocławia. Ja nie narzekam, wiem, że to fajne miasto tyle, że leży w dolinie i powietrze nie krąży a ja mam niskie ciśnienie. No i zawsze tu gorąco. Ale gdybym mogła kawałek za miastem sobie pomieszkiwać to nic do szczęścia by nie brakowało. Wiadomo - każdy kij ma dwa końce. Natomiast ryneczek mamy cudny i pare innych miejsc 8-)
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#106
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

Natomiast ryneczek mamy cudny i pare innych miejsc 8-)

tak sobie planowaliśmy pojechać kiedy na sylwka,aby to zobaczyć na własne oczy,bo uwielbiam te występy i zawsze oglądam właśnie z Wrocławia,,że macie wspaniałe miasto ,to bez 2 zdń i kiedyś zwiedzę ,bo jak jakieś pragnienie po mnie chodzi dośc długo-to się jakoś tak dzieje,że się spełnia :lol: :lol: więc jestem dobrej myśli :mrgreen: że się uda kiedyś zaliczyć ,praktycznie każde większe miasto mam zaliczone ,a wrocław mnie nieziemsko kusi 8-)
gufinka-a jak Twoje sprawy z synem? :hmmm:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#107
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów

gdybym mogła kawałek za miastem sobie pomieszkiwać

a może w Oleśnicy byś sobie pomieszkała :grin: tam gdzie ja :lol:
Dołączona grafika

#108
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Shashua - jesli chodzi o małego to jest nie za dobrze na razie. Póki co mieszka w tygodniu u rodziców ale to się kończy bo wraca babcia i trzeba się będzie nią zająć więc pewnie dziecko wróci i jakoś będziemy musieli się dogadać. Szkoła na finiszu więc przynajmniej odpada kwestia lekcji!! Na razie jakoś się porozumiałam z mamą, zobaczymy na jak długo. W każdym razie dieta w tym wszystkim to pikuś :-)

Mazia :grin: :grin: :grin: To my bliziutko mamy do siebie!!! Oleśnicę znam i lubię tak samo jak Świdnicę którą uwielbiam bo góry blisko. Z małymi miejscowościami wg mnie jest tylko problem z pracą. Spokój, cisza, sielanka :tongue: No ale ja we Wrocławiu od urodzenia więc mogę się mylić zresztą każdy lubi co innego :blink:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#109
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Gufinka widze że dietkowo super Ci idzie.. :clap2: :clap: Przykro mi tylko że z synem nie układa Ci sie tak jakbys tego chciała ale mam nadzieje że nadejdzie taki dzień i smutki pójdą w cień. :mrgreen: Będzie dobrze. ;-)
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#110
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Iskierka też mam taką nadzieję, pracuję nad optymizmem choć w tym upale nie jest łatwo, gdzie mają pójść smutki jak cienia nie ma :!: Potrzebuję chyba kopa na rozpęd bo nie wstanę z tego fotela :blink:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#111
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
gufinka, ja również mam nadzieje ze wszystko sie jakos ułozy i będzie tylko lepiej

#112
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Gufinka dla Twojego dobra śle Ci kopniaczka ale takiego lekkiego na motywacje. ;-)
W tym upale to nawet żyć sie nie chce..nooo :blush:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#113
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów

Gufinka dla Twojego dobra śle Ci kopniaczka ale takiego lekkiego na motywacje. ;-)
W tym upale to nawet żyć sie nie chce..nooo :blush:


:blink: dotarł!!!! Ide sobie tyłeczek masować!!! :cry:
...

no podziałało bo poleciałam do sklepu i zrobiłam zakupy aż miło:
2 piersiątka
soczek pomidorowy
sliwki kalifornijskie
kefir
woda
wsio...
ale nie naraz to pożrę, na 3 dni starczy ha ha. a mam jeszcze taką patelnię beztłuszczową fantastic to sobie wrzucę kurczaczka i będzie sobie skwierczał
:evil: :evil: :evil: :evil:
Życzę wszystkim trochę deszczyku i burzy, po waszych spacerkach, grilach i wszelkich plenerach rzecz jasna :lovers:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#114
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Gufinka ciesze sie że kopniaczek Cię zmotywował i polecam sie na przyszłość. :mrgreen:

Życzę wszystkim trochę deszczyku i burzy

Gufinka Ty może jakaś wróżka czy coś???Nad Zakopanem takie chmurzyska sie zwaliły że jak nie popada z nich to będzie istny cud..Chyba mnie nieźle zmoczy w drodze po autko. :grin: :tongue:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#115
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
No to żeś mi Iskierka podziałała na zmysły teraz!!!!!! Chmury nad Zakopanem :shock: :shock: :shock: Ale co z tego. Nawet jakbym teraz wyjechała to zanim dojadę będzie po burzy :cry: Ale tam musi być bosko teraz...
A wróżka fajny zawód, można w domku pracować :-)
A tak z innej beczki - Dziewczęta! Chciałam zakomunikować, że po raz pierwszy w życiu moim już nie krótkim zapomniałam ja dziś o obiedzie!!! I to nie z nadmiaru roboty czy cos ale siedząc w domu, na naszym forumku i chlejąc bez umiaru soczek pomidorowy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Rano była owsianka a teraz piersiątka na beztłuszczowej i herbatka sie parzy :tongue:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#116
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Gufinka może jeszcze zdążysz..chmurki sie kłębią ale zanim coś spadnie to jeszcze chwile to potrwa. :grin: Jak jutro będzie taki upał to chyba umre w autko bo jade do Krakowa na lotnisko po tatę psiapsiółek. :-) Najlepszy motyw taki że nie wiem jak go rozpoznam, najwyżej kogoś innego odbiorę i na chatę. Oj będzie sie działo. haha :grin: :fun: :tongue:
No widzisz jak Ty już o objadku zapominasz to nieźle sie w dietke wkręciłaś. :mrgreen:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#117
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Buhahahahahahha... :mrgreen: :lol: :-D to powieś sobie na szyi tabliczkę z jego nazwiskiem albo wybierz sobie jakiegoś przystojniaczka i się z nim gdzieś urwij :evil:
Ale do Zakopanego to pojadę na pierwszy lepszy urlop. Tylko wpierw robotę muszę znaleźć :blink: :blink
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#118
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Gufinka a nie przejadła Ci się jeszcze ta owsianka???????
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#119
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Anusiak :grin: ja ją codziennie inną robię - inne proporcje mleka z wodą, inna gęstość i codziennie mam inny smak!!! :thumbsup: Najgorszy potem garnek do mycia ale już się nie mogę jutrzejszego śniadanka doczekać :tongue:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#120
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
ło matko kochana ja to już bym po trzech dniach wysiadła.
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych