Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pierwszy etap totalnej zmiany w życiu - dieta ciała i mózgu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3599 odpowiedzi w tym temacie

#81
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
echhhhhhhh mnie Mariusz do Warszawy to nie póści...no ale to nic jak co toWy się poumawiajcie ale focie ze spotkania poróbcie,żebym mogła se chociaż pooglądać ;-)



...



...



#82
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Ooo ja to ja nie wiedziałam o tym pomyśle..może mnie wtedy jeszcze nie było.A no może być i w Łodzi,jakoś sie tam doturlam w razie czego. :-)
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#83
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Iskierka ;-), hahahaha no to już wiesz:)

#84
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Anulka siostrunio jak miło że jesteś. :-) Oj dziś jakiś dzień prawdy..za dużo rzeczy sie dowiaduje od rana! :yikes:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#85
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

echhhhhhhh mnie Mariusz do Warszawy to nie póści...no ale to nic jak co toWy się poumawiajcie ale focie ze spotkania poróbcie,żebym mogła se chociaż pooglądać ;-)
_________________

a w życiu- nigdzie bez Ciebie nie jadę :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :evilmad: :evilmad: :evilmad: :evilmad: :evilmad: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
co za pomysł :roll:
:cry:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#86
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Widzę ze temacik zniowu powrócił słuchajcie to trzeba się jakoś konkretnie zgadać a nie że popiszemy sobie troche jak to by było fajnie sie spotkać a potem cisza .Ja pr,óbowałam ostatnio was zmobilizowac padło na Łódź czekałam na dalsze propozycje no a tam cisza :hmmm:
Dołączona grafika

#87
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
a co powiecie na morze? :grin:

plaża i takie tam^^
Dołączona grafika

#88
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
gufinka-przypominam Ci ;-) ,że to TWóJ blog,i wszyscy tu ślicznie u Ciebie piszą i się martwią -a Ciebie wywiało gdzieś , ;-) :lol: :lol: :lol: proszę szybko wracać i pisać ,jak sobie radzisz :thumbsup: :wave:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#89
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Mnie nie wywiało, walczę jak lew!! W weekend starałam się dogadać z mamą, nie było tak źle!!! Wczoraj byłam na grillu - moje menu:
2 kubki soku pomidorowego
ogórek kiszony
gruszka :icecream: pierwsza w sezonie :tongue:
no i wodaaaaaa
A tak na codzień:
rano Owsianeczka albo razowiec z serem żółtym, warzywa
obiad warzywa + ziemniaki albo mięso albo ryba albo soja
jogurt
kolacja mozzarella z pomidorkeim na przykład :icecream: :chef: :icecream: uwielbiam
Teraz lecę czytać co u was...
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#90
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
gufinka, dietkowo ładnie Ci idzie :clap2: :clap2: :clap2:

#91
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Tak jak założyłam sobie 1kg średnio tygodniowo. Tylko. że to tak wolno..... ale wiem wiem. Kiedyś szybciej chudłam za to teraz mam 20 kg do zrzucenia :blink: matko jedyna :yikes: :yikes: :yikes: Ale chwaliłam się wami rodzince i szczęśliwi są bardzo, że się tak zawzięłam. Mama stwierdziła, że może w końcu coś doprowadzę do końca :oops: :oops: :oops: i tak myślę, że jak mi się uda to mi skrzydła wyrosną!!! Tylko ile one ważą!!! :hmmm:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#92
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
gufinka, mam nadzieje ze osiagniesz cel i wszystkim udowodnisz że potrafisz :thumbsup:

#93
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
pewnie ze sie uda.. ja dopiero ja tutaj trafiłam to sie zmotywowałam i czuję ze dam rade :tongue:

Tobie na bank sie tez uda!!!! :grin:
Dołączona grafika

#94
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Dzięki dziewuszki!!!
Szczypcia, mamy mniej więcej tyle samo do zrzucenia, w razie czego będę
Cię gonić bo po takim "bankowym" tekście to ja się nie dam na bank :lol: :lol: :lovers:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#95
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
hehehe... spoko.. ja juz nie lece na łeb na szyje.. a kilogramki mi same spadają z reguły (opróćz paru ostatnich dni :tongue: )

fajnie by było razem dotrzec na metke.. ja sie juz nie moge doczekac konca mojej dietki.. zeby juz była za pól roku np^^
Dołączona grafika

#96
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Jeśli dobrze liczę to by było idealnie, mniej więcej 4 miesięcznie!!! Tyle, że to wychodzi w okolicach Świąt :yikes: hm... No ale myślę, że tym razem po takim czasie nawet ja się powstrzymam pamiętając trudne początki i koszmarne lata obfitych kształtów. Ale mam nadzieję że karpik mi ością w gardle nie stanie. Może sobie strzelę fileta :hmmm:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#97
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
ja mam takie załozenie.. w tym miesiacu bym chciała tak 6-8 kg jeszcze zgubic.. a kolejne to jzu mogą byc mniej.... bo zdaje sobie sprawe ze bedą zastoje... i momenty zwatpienia.. wiec daje sobei pół roku z mozliwoscią wyciągniecia do 9 miesięcy :tongue:
Dołączona grafika

#98
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Dobra dobra, ja już czytałam o tej Twojej siatkówce! Na plaży!!! I skomentowałam sfrustrowana maksymalnie :blink: :blink: :blink: Ja z moim siedzeniem na dupsku to nie mam szans. No i Ty 10 lat młodsza dziołcha jesteś!!! W Twoim wieku chudłam błyskawicznie ale za to jak wracałam do starych przyzwyczajeń :sick: to nadrabiałam jeszcze szybciej więc jak najbardziej popieram wolne a skuteczne i trwałe odchudzanko :tongue:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#99
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
i tam w miescie tysz mozna isc w kosza pograc.. czy w siate do parku :tongue:

jest milion rzeczy jak mozna aktywnie spedzac czas

ja ostatnio np po starych bunkrach chodziłam jest taka wielka góra i ruiny i se zrobiłam godzinny spacer.. zmachałam sie przy tym nieziemsko ale nigdy tam wczesniej nie bylam i fajowo było :grin:
Dołączona grafika

#100
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
No jasne tylko tak ODROBINKĘ mniej rześko tu mamy... Wczoraj jak się przeszłam po ryneczku to pogotowie chcieli wzywać na widok mojej rumianej gęby i braku oddechu :blink: :grin:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych