Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ten sam cel co wy - SCHUDNĄĆ na zawsze....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#1
Ileczka

Ileczka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
cześc kochani jestem tu nowa...chciałabym bardzo schudnac i juz na dzisiejszy dzien bylabym szczupla ale powstały inne okolicznosci i jest jak jest :( no wiec zaczne od poczatku zaczełam diete 27 grudnia i od tego wlasnie czasu dietka szła mi suuuuuper zadnych wpadek przez 3 mies tylko 1200 kcal i ja.... potem niestety nastapily komplikacje :( działo sie ze mna cos niedobrego pojechalam do szpitala 8 kweitnia zostawili mnie tam bo nie ustalili co mi jest....9 kwietnia okazalo sie ze jest to wyrostek i bede operowana ( zaznaczam ze nie jadlam tam w szpiatlu przez 3 dni nic kompletnie bylam slaba i wykonczona i do tego ten bol po operacji) po 4 dniach wrocilam do domu....w domu znow nic tylko herbatniki chrupki kukurydziane i takie lekkie rzeczy naglodzilam sie no i efektem tego zaczelam znow jesc...no i znow przytylam mam tylko nadzieje ze nie do wago poprzedniej z ktorej zaczynałam kochani teraz znow zaczelam diete to jak na razie 2 dzien chcialabym dac rade i prosze was o wsparcie i pomoc....błagam pomóżcie mi osiagfnac cel-schudnac ale na zawsze...



...



...



#2
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Ileczka, ile ważysz i ile masz wzrostu :?:

Z forum napewno uda Ci sie osiagnać swój cel

#3
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Ileczka witaj na forumku bardzo serdecznie. :-) Napisz nam coś o sobie,o wymiarach itd..
Możesz sobie założyć blogaska a my będziemy Cie wspierać i zaglądać do Ciebie,o i suwaczek..mnie bardzo motywuje może Ciebie też będzie! :-)
Od zaraz 3mam :thumbsup: i zycze powodzonka!
Na pewno sie uda..bo chcieć to móc i innej opcji nie ma. :mrgreen:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#4
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Witaj Ileczka :wave:
i bez błagań pomożemy Ci ,jak umiemy-i w dietce,i w ćwiczonkach,i będziemy wspierały,pisz z nami-zapraszam :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#5
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Ileczka, lepiej trafić nie mogłaś więc już jesteś do przodu :thumbsup: Czytaj, pisz i niczym się nie przejmuj :wave:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#6
Ileczka

Ileczka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
Na samym pocztaku chciałam podziekowac za odpisanie mi :) jestescie kochane :) pozdrawiam :-*

SABINA ile waze tego nie wiem bo w domku nie mam wagi ale jak sie dowiem kiedys to napsize bo na pewno po egipcie sie ebde wazyc....a mam 169 cm

ISKIERKA no ale np co byscie chcialy o mnie wiedzieć ? jak tylko sie zwaze to wam napisze wymiarki :) bo jak na razie boje sie mierzyc :(

SHASHUA dziekuje ze moge na was liczyc to bardzooooo miłe mam nadzieje ze dzieki wam cos osiągne ze osiagne swoj cel kochane ...;-*

GUFINKA nio mam nadzieje ze lepiej trafic nie moglam :P okik :)

#7
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
ja to bym chciała wiedziec ile wazysz... do jakiej wagi chcesz schudnąc .. ile masz wzrostu.. jaka dietke stosujesz.. albo jaką zamierzasz

a przede wszystkim to bym chciała przywitac w gronie dietowiczek-bojowniczek :tongue:
Dołączona grafika

#8
Ileczka

Ileczka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
SZCZYPTA CUKRU no wiec ile waze to nie wiem na razie sie nie wazylam bo nie mam wagi....ale jak wroce z egiptu 1 lipca top postaram sie jakos gdzies zwayz i wam podac wage... mam 17 lat koncze klase 1 technikum odchuzam sie na diecie w granicach 1200-1300 kcal mam 169 cm to chybbba n atyle :) mam nadziejen ze odp na wszytsko :P :lol:

#9
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Ileczka, witaj na forumku :-D wsoarcie i doping masz zapewnione :thumbsup:

nie wiem na razie sie nie wazylam bo nie mam wagi


pozaglądaj do aptek ,często już są takie wagi w aptekch ,gdzie kazdy może sie zważyc, po prosyu zapytaj :-D

#10
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Ileczka, Witaj na forumku.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#11
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Ileczka, witaj na forumku jak idzie dietkowanie?

#12
Ileczka

Ileczka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
Jestem na 1200-1300 kcal i jak na razie od 4 lub 5 fdni jest suuuuper :) a jak ty wy??:) :blush:

#13
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Ileczka, ja jestem na dietce 1000 kal. i też jestem z niej zadowolona

#14
Ileczka

Ileczka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
To suuuper kochane musze sie do cxegos przyznac wczorja zawalilam diete moj bilans wychodzi na : 2 nieudane i 4 udane z dniem dzisiejszym....pozdrawiam ...

#15
fiolka_1982

fiolka_1982

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
zeby schudnąc tak na zawse to...to chyba nierealne, niestety!!mozesz np. zawsze cwiczyc, biegac itp. aby waga sie utrzymywała, mozesz np. pic tez herbatki takie co ja pije,czyli vitax na odchudzanie:) takie małe wspomagacze, wiec jest szansa ze waga bedzie sie utrzymywac- trzeba próbowac rózne sposoby!! :mrgreen: :-D

#16
Ileczka

Ileczka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
Lassssssssssskki nie umiem byc na diecie chyba zrezygnuje....

#17
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Ileczka, chciałabym powiedzieć ci coś pocieszającego, ale chyba mam tn sam problem.. więc co bym ci nie napisała głupio zabrzmi...

Ale myslę, że dziewczyny, którym sie udało pomogą ci.

#18
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

Lassssssssssskki nie umiem byc na diecie chyba zrezygnuje...

nic się nie stało lileczka-jutro bedzie lepiej ,nie rezygnuj,wpadki ma kazda z nas-najważniejsze,to iśc dalej zawsze-zawsze i zawsze od nowa,potknęłaś się ,wstawaj na nogi i idziemy do celu-nie ma inaczej! :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#19
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Ileczka, łe a to dlaczego przecież wystarczy odrobina motywacji i dobrej woli-nie ma rzeczy niemożliwych :tongue:

#20
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Ileczka, nie szkoda Ci forumka? zobacz jak tu fajnie!!! A skąd Ty jesteś jesli można zapytać?
Dołączona grafika

Viva Italia!!!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych