Skocz do zawartości

Zdjęcie

historie kuchenne Loany:)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
729 odpowiedzi w tym temacie

#661
Loana

Loana

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 672 postów
dzień dobry, za moment wrzucę jedno pokieleckie zdjęcie...a co ;-) taka będę ;-)

jedzeniowo dziś:
-owoce z płatkami (1/2 małego banana, 5 białych winogron, kiwi) i jogurtem
- jabłko
- dwie ziarenkowe z wędzoną mozzarellą
- nie mam jeszcze bladego pojęcia co :-)

weekendowe jedzenie pominę...hehehe...nie było może ekstremalnie, ale zaliczyłam ze trzy kawałki domowej szarlotki, ze dwa ciasta czekoladowego i trochę biogsu (z grzechów głównych). Z grzechów pobocznych...lody wczoraj i 4 ziarenkowe z mozzarellą wieczorem.

między tym były: jakaś sałatka grecka, pieczywo chrupkie i ciemne, miska rosołu z makaronem, wędlina drobiowa... no...ale nie zmienia to fakty, że przeholowałam i trzeba teraz się wziąć w garść po szaleństwach :-) to ja uciekam pracowo, ale wcześniej galeria ;-)
Dołączona grafika



...



...



#662
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Witam, witam poniedziałkowo. Kocham poniedziałki, kocham :blink:

A żarełko to tylko takie, że ślinka leci na samą myśl o ilościach nie mówię nic

Ps. Zdjątko piękne i przyjemne :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#663
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
No niestety weekendy zawsze zmuszą nas do jakiś grzeszków :crazy: Loana miłego poniedziałku :lovers:
Dołączona grafika

#664
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
witaj w klubie weekendowych grzeszników :icecream:

#665
Loana

Loana

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 672 postów
ale ja przyznam szczerze, że weekendowo zazwyczaj nie grzeszę (bardzo) :-) tym razem było to związane tylko i wyłącznie z gościną świętokrzyską :-) następny weekend będzie już normalny :-)
i tak jestem z siebie dumna, że nie zjadłam sernika z musem truskawkowym, który zazwyczaj zapodawany jest do kawuni ;-)
niemniej - czas wrócić do normy :-)

ps. witam Was wszystkie ciepło i słonecznie - wbrew padającej aurze :-)
Dołączona grafika

#666
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Dzien dobry LOanko.
Az glupio mi zostawiac dzisiaj u Ciebie zaledwie kilka słowek, ale sama rozumiesz po dlugiej nieobecnosci inaczej postapic nie moge :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: :uklony:
Buziaki poniedzialkowe :lovers:

#667
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Loana wpadłam si eprzywitać :lovers:
pogoda u nas faktycznie okropna ale chyab większość polski tka dzis jest :roll:

lece zdjęcia zobaczyć :biegnie:

#668
Loana

Loana

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 672 postów
hej, hej Agnieszko, witam Sabinko :-)
Agnieszko nie przepraszaj - szaleńcu! tylko nadrabiaj braki...miło mi, że zaglądnęłaś :-)

dziś nie lepiej pogodowo...szkoda, bo jutro patriotyczne imprezy, a zawsze to milej w słoneczku (w zeszłym roku było tak ciepło, że pomykałam w samej marynarce sztruksowej, a teraz - nauszniki, rękawiczki...brrrrrrr).

oj...ja wczoraj walczyłam z przewożeniem, wnoszeniem, skręcaniem, porządkowaniem. Na szczęście silna grupa pod wezwaniem pomogła, dzięki czemu szybko wszystko się wydarzyło - szybko, bo już o północy kartony z przeglądniętymi gratami były gotowe do wywalenia, półka i biurko stały, dało się przejść przez mieszkanie...dziś działań ciąg dalszy - podłogi, kurze, przenoszenie gratów do nowej półki i utylizacja regału jednego, albo nawet dwóch...się zobaczy... a do tego mam masę pracy ;-)
Dołączona grafika

#669
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
Loana, witam :wave: bezdeszczowej pogody na jutro życzę

#670
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Loana zycze ci dzis przyjemnego dnia. :lovers:

#671
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Loana a Ty gdzieś przepadła hę????
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#672
Loana

Loana

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 672 postów
dobry wieczór...a tak mnie nosi tu i tam...sporo zajęć i zaabsorbowanie na poziomie nieprzyzwoitym wręcz :-) stąd moja absencja między innymi :-)
no...zresztą oddalam się w niebyt, bo praca czeka i sama nie chce się zrobić :-)
ps. ale mi się grochowa dziś udała ;-)
Dołączona grafika

#673
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów

ps. ale mi się grochowa dziś udała


grochoaw mniam :slinka: :slinka:

#674
Loana

Loana

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 672 postów
no...chodziła za mną już dobre 3 tygodnie, nawet groch kupiłam, a dziś stwierdziłam, że koniec tego dobrego i czas zrobić. więc zrobiłam...taką ze swojską kiełbaską z domowej (sic!) wędzarni...no...mniam :-)

poza miską zupy były:
- owoce (banan i kilka winogron) z jogurtem i płatkami
- 3 gruszki
- 100 gram tuńczyka w sosie własnym i trzy dechy

kawa z mlekiem w zacnym towarzystwie :-)
Dołączona grafika

#675
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Ja uwielbiam grochówę :slinka: i lubię wrzucić na talerz kapuchę kiszoną ugotowanąi na to grochóweczka :slinka: :slinka: ale reszta domowników dziwnie się na mnie patrzy jak to robię :mrgreen:
Dołączona grafika

#676
Loana

Loana

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 672 postów
hmmm...mnie to nie dziwi odkąd jadłam świętokrzyski groch z kapustą. bardzo to dobre jest :-)
a po mojej grochówce już prawie wspomnienie, bo obdzieliłam sąsiadów i zostawiłam jedno porcyjkę dla (nie)spodziewanego gościa ;-)
Dołączona grafika

#677
Loana

Loana

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 672 postów
dobry wieczór :) u mnie szaleństwo zwykłe i niezwykłe...praca, zajęcia, działania remontowe, wszystko razem :) ale generalnie do przodu, bo jak może być inaczej?
zerkam od czasu do czasu co u Was, ale na pisarstwo brak tchu...
pozdrawiam :)

ps. w przyszłą sobotę piekę pierniki na święta...i już wiem czego będę słuchała - diany krall ze świątecznymi utworami :)
Dołączona grafika

#678
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

działania remontowe

chyba nasz Jazooo cię zaraził?

przyszłą sobotę piekę pierniki na święta

o rany, juz święta? :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes:
ja tez zawsze wcześniej piekę pierniki bo wtedy maja czas skruszeć, ale juz w listopadzie? O rany, wystawy świąteczne juz widziałam, ale u mnie jeszcze jakos świętami nie pachnie. :myśli1: :myśli1: :myśli1:
Loanka, pozdrawiam
Dołączona grafika

#679
Loana

Loana

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 672 postów
nie...mój kamienicznik postanowił wymienić okno w kuchni. nic, że listopad...on jak drogowcy ma najlepsze pomysły na zimę :)

no dziś rozmawiałam na ten temat i ponoć mam dostać przepis na pierniki, które potrzebują miesiąca (sic!) na dojście do siebie :) więc po wszelkich obliczeniach i zerkaniach w kalendarz wyszło, że następna sobota :)

także Cię pozdrawiam Iwonko :)
Dołączona grafika

#680
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
to koniecznie prosze o ten przepisik. Mam nadzieje, że wstawisz nam dla wszystkich w przepisach na forum. :grin:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych