Skocz do zawartości

Zdjęcie

historie kuchenne Loany:)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
729 odpowiedzi w tym temacie

#681
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
U mnie nigdy pierników się nie piekło i nawet nie mam żadnego przepisu na nie. Muszę pogrzebać w interku i coś poszukać.

on jak drogowcy ma najlepsze pomysły na zimę :)

taaaaa rozgrzebią wszystko całościowo a robią tylko kawałeczek albo wcale.

Loana witam Cię wtorkowo
Dołączona grafika

Dołączona grafika



...



...



#682
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Loana, czy ja się mogę wprosić do Ciebie na te pierniczki :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka:
Boże uwielbiam :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka:
Loana dzięki za ślinotok pospolity :slinka: :slinka: :slinka:
A tak wogóle to co dzisiaj u Ciebie słychać???

#683
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

ślinotok pospolity :slinka: :slinka: :slinka:

:smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: taaaa ślinotok pospolity to choroba dotykająca tylko i wyłącznie użytkowników forum diety.pl
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#684
Loana

Loana

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 672 postów

U mnie nigdy pierników się nie piekło i nawet nie mam żadnego przepisu na nie. Muszę pogrzebać w interku i coś poszukać.

w moim domu rodzinnym też się nie piekło... ale za to siostra mojego ojca robiła zawsze w ilościach hurtowych. I raz - jako dzieciak - pojechałam do niej na weekend i razem z nią się pierniczyłam. Bardzo ciepło i miło to wspominam... i potem to malowanie i dekorowanie - ekstra :) Nie wspomnę o zapachu genialnym!!!

Dlatego przy okazji niedzielnych rozmów w klimacie okołoświatecznym stwierdziłam - dlaczego nie? fajna zabawa - bo będziemy je piec kolektywnie i wiem już, że potem popakujemy je w papierowe pudełka i torebki i rozdamy sporą część :) chodzi o wspólne robienie czegoś miłego :)
nawet jeśli będą twarde jak kamień, to zawsze mogą zawisnąć na choince ;)

Loana, czy ja się mogę wprosić do Ciebie na te pierniczki :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka:
Boże uwielbiam :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka:
Loana dzięki za ślinotok pospolity :slinka: :slinka: :slinka:

hahaha...no ba :) zapraszam :) i nie ma za co - w fundowaniu ślinotoku jestem specjalistą ;) to dodam, że dziś będę robiła urodzinowo i na szybko ciasto czekoladowe, czyli klasyczne brownie (pycha - tyle Wam powiem, mega czekoladowe i bardzo wilgotne :) )

u mnie? masa pracy...w skrócie :) dziś oddałam jedno zlecenie, ale drugie już wisi nade mną, a właściwie powinnam brać do domu coś etatowego, bo mam tu zawał :)
poza tym...okno wymienione w kuchni, wiec kroi się malowanie kuchni i przy okazji pokoju jednego...no i etap kulinarny i myślenie o świętach :)
Dołączona grafika

#685
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Ja uwielbiam pierniczki :slinka: :slinka: :slinka: ale niestety upiekłąm raz i nawet do wielkanocy nie skruszały :blush: więc się zniechęciłam :blush:
Dołączona grafika

#686
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

upiekłąm raz i nawet do wielkanocy nie skruszały :blush: więc się zniechęciłam

nie ma złego co by na dobre nie wyszło, przynajmniej domownicy skruszeli :grin:
Loano witaj , w środę , pora deszczowa, bez okna ( :fun: ) nieźle wymiata w waszych stronach.... :mrgreen: ale przypominam Ci że zgodnie z prawami Murphiego , zawsze może być gorzej :smiech3: :smiech3: :smiech3: Pozdrawiam Cie cieplutko i spokojnego dnia życzę.. :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#687
Loana

Loana

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 672 postów
witam Was na półmetku tygodnia :-) na moment, by pomachać i pożyczyć miłego czwartku wszystkim...a teraz biegnę na wieczór przy audiobooku z sapkowskim (polecam, rewelacja :-) )
czas odpocząć po aktywnościach środowych i szaleństwach kulinarnych :-)
Dołączona grafika

#688
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

biegnę na wieczór przy audiobooku z sapkowskim

, szczęściara :mrgreen: może i mnie kiedyś się uda posłuchać... mam kilka audiobooków i nie mam absolutnie czasu i możliwości... Dobrze że Ty masz mozliwość - raz na kwartał :fun: załapać się ... miłej lektury i relaksu ... Pozdrawiam .... :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#689
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Loana, gdzies przepadła? mamy prawie grudzień i ja się martwię o Ciebie..... :bawi:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#690
Loana

Loana

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 672 postów
witam, witam...zaiste mamy prawie grudzień (za pasem). nic się nie dzieje złego, jednak za troskę dziękuję :) pracy trochę, trochę biegania po świecie... muszę się wziąć w garść, bo dietowo sobie poluzowałam i mnie to drażni. czasami zaglądam, by zobaczyć co w trawie piszczy i biegnę dalej...bo mamy prawie grudzień, a ja mam wrażenie, że jetem w głębokim lesie ze zbyt wieloma sprawami :)
Dołączona grafika

#691
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Loana to mi jakimis początkami jesiennej deprechy zalatuje :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: gdzieś się Twój wyjątkowy humorek zagubił i cos nie tego...trzymaj sie ,nie dawaj i nie znikaj -czekamy na Ciebie :lovers:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#692
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Loano, normalnie opadają mi wszystkie końcówki .... gdzieś Ty :?: :oczy2: :oczy2: :lovers:
Dołączona grafika

#693
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Loano co tak zniknęłaś ?
Co się dzieje?

#694
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Puk, puk jest tu kto? :hmmm: halo gdzie jestes Loano? :hmmm: :hmmm:
Dołączona grafika

#695
Loana

Loana

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 672 postów
hej,hej...nic się nie dzieje (złego) :) jestem na etapie - muszę się kopnąć i wrócić do diety,bo motywacja mnie opuściła...trochę pracy, biegam na testy alergologiczne, kupuję prezenty...zmagam się z remontem kuchni (który za moment)...życie ;) jednak najważniejsze, ze muszę się kopnąć dietowo, muszę się kopnąć dietowo... jak mantrę powtarzam i dupa zbita ;)
Dołączona grafika

#696
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

jak mantrę powtarzam i dupa zbita

powoli, powoli Loano , zakręciłaś się jak diaski, ale nie daj się zwariować , bo na Ciebie będą wołali bąk a nie Loana . ... ...
Fajnie Cię widzieć :mrgreen: Zwolnij z lekka i pomyśl o świętach , o nastroju.... :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#697
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Jak remont ?? Pozdrawiam cieplutko i nie przeszkadzam :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#698
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Loana gdzie jesteśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśś :lovers: :cry:

#699
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
:oczy2: :oczy2: :oczy2: tak sobie pomyslalam ze My rzut kamieniem a tu kicha :myśli1: :myśli1: :myśli1: zanikła na amen :hmmm: :hmmm: :hmmm:

#700
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Loana, wiem ze święta i wszystko, ale nic się nie stanie złego jak zostawisz uśmiech dla nas... :grin: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych