Skocz do zawartości

Zdjęcie

10kg!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1777 odpowiedzi w tym temacie

#1741
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
tomsa, miłego dnia tobie również
a weekendu to sobie jutro pożyczymy :grin:



...



...



#1742
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
tomsa, no to życzę dalszej części dnia milutkiej :lovers:

#1743
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Tomsiak miłego :lovers: i pamiętaj żeś jest na dietce to z tej miłości nie żryj ;-) :-> :-> :-> :->
Dołączona grafika Dołączona grafika

#1744
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
No to pewnie teraz odbywa sie wielkie randkowanie... nie bede orzeszkadzac, tylko pozycze zadziornej nocki i wyspanego jutrzejszego poranku:) :bawi: :bawi:

#1745
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów

Tomsiak miłego i pamiętaj żeś jest na dietce to z tej miłości nie żryj

bo się zaryczę :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Tomsiaczku witam poniedziałkowo :lovers:

#1746
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
tomsa coś Ci sie ten weekend przedłużył :myśli1:

#1747
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Wpadam Tomsa na sekundę i pozdrawiam ciepło, miłego dnia Ci życzę. :win: :thumbsup: :wave:
Dołączona grafika

#1748
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Tomsa ja się tylko tak zapytam gdzie Ty się podziewasz hę??????????????? :lovers:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#1749
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
tomsiaczku czekamy na ciebie i na twoje sprawozdanie z dietki :lovers:

#1750
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Halo, halo???

#1751
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Tomsiak gdzie cie wcielo :cry: :cry: :cry: :cry: ja wiem ze masz teraz prace ,mniej czasu....ale skrobnij cos czasem bo mi teskno :cry:
no odezwij sie ze wszystko w porzadku :cry: :lovers:

#1752
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Czesc :wave:
Przepraszam, ze ostatnio w ogole nie zagladam- ale nie mam ostatnio czasu- naprawdę :-( Jakos leci, wszystko oprocz wagi oczywiscie- stanela jak zakleta na 64 i nic jej nie interesuje, ze ja pedałuję, odmawiam sobie wielu rzeczy itd. Chociaz jakiegos specjalnego rygoru nie ma :blush:
Młoda przezywa kryzys w przedszkolu- niewielki ale zawsze- i tak popołudnia spedzam z nią, bo praktycznie sie ode mnie nie odkleja, do tego nauka- niby nikt nie zmusza- ale ja wiem, ze to konieczne :roll:
Pozdrawiam Was mocno wszytkie, mam nadzieje, ze u Was wszystko dobrze - kurde nawet nie mam czasu poczytac- chałupke ide sprztac - od poniedzialku oprocz odkurzania i zmywania nie robiłam nic i mieszkanko w oplakanym stanie.

Do uslyszenia :lovers:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#1753
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
tomsa, fajnie ze zajrzalas do nas ,co do wagi to tak juz jest ze jak sie zatrzymie to cieszko zeby ruszyla w dol napewno nadejdzie szybko ten moment ze organizm zauwazy ze sie oidchudzasz i wtedy bedzie waga spadac.
pozdrawiam cie serdecznie i mam nadzieje ze opanujesz to wszystko i bedziesz miala wiecej czasu dla nas :lovers:

#1754
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Pozdrawiam cieplutko:)

#1755
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Tomsa fajnie że jesteś, już się martwiłem, nie nadążam, ale twój brak obecności zauważyłem. Pozdrawiam Cię serdecznie , miłego weekendu. :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#1756
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
tomsa, fajnei ze sie odezwałaś
mam nadzieje ze kryzys młodej szybko minie :tula:

#1757
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Oj, mam nadzieje, ze coreczka polubi na nowo przedszkole.
Trzymajcie sie cieplutko :lovers:

#1758
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Tomsiak mam nadzieje ze ten kryzys malej szybko minie,moze jakas przykrosc ja w przedszkolu spotkala :hmmm:
a ty wredna babo moglabys sie czesciej odzywac,chociaz na chwilke skrobnac ze zyjecie :cry:
buziolam bardzo mocno,milego weekendu :lovers: :lovers: :lovers:

#1759
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

Młoda przezywa kryzys w przedszkolu

Moja siostrzenica też kryzys miała i nawet się pytała czy może przedszkole zmienić a jak jej mamusia powiedziała, że nie to się dzecko zapytało czy chociaż na urlop może iść :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: i teraz od poniedziałku będzie chodzić do przedszkola pięć dni i dwa dni urlopu

Tomsiaczku miłego weekendu
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#1760
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
tomsa, :lovers: :lovers: :lovers: stęskniłam sie za Tobą :lovers: :lovers: :lovers: Może Ci sie uda wszystko poukladac i pogodzic z czasem to bedzie Cie wiecej.Ja tez jakos ostatnio jak juz byłam w domu to jedynie po to zeby pasc na pychol.Czasami pogadalam z rodzina i przyjaciółka na skype i tyle mnie było w swiecie wirtualnym.Musze przyznac ze w tym roku było ekstra lato :tanczy: :tanczy: :tanczy: wykorzystałam je na maxa :grin:
Całuski dla Ciebie i mam nadzieje że coreczka szybko wyjdzie z kryzysu ;-) Ja jak bylam mała to uciekalam przez płot :smiech3: :smiech3: :smiech3: i nic nie pomagalo :grin: Nawet w tylek dostalam ale i tak ucieklam ponownie i mowilam ze brama byla otwarta a ja sobie tylko wyszlam Mialam 5 lat to niby mialam byc juz rozsadniejsza :smiech3:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych