Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy ze stratą kilogramów spełniają się marzenia ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
126 odpowiedzi w tym temacie

#61
sunny rose

sunny rose

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 67 postów
Ah dziękuje kochane za te spóźnione ale dla mnie ważne życzonka :)


nie wchodze tu bo mi wstyd... :( nic sie waga nie cofnęła...kilogramki stracone w podróży wróciły:(
eh nie jem dużo jak wpracy ale niezbyt ekonomicznie , co zrobić moja silna wola gdzieś śpi ;) ale ją w sobie znajde :)

teraz porządnie sie rozchorowałam po tych wojażach, w piątek miałam wyjechać na stancję ale jak zajechałam okazało sie że ni widu ni słychu ani kibelka ani łazienki!!!! i czmychnęłam spowrotem do domciu :(

i obiecuje poprawę :*
buziaki koffaniutkie
bo uśmiech jest słońcem co dnia

Dołączona grafika



...



...



#62
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

nie wchodze tu bo mi wstyd... :( nic sie waga nie cofnęła...kilogramki stracone w podróży wróciły:(


ale to nie powód,żeby tu nie zaglądać, tymbardziej powinnaś odwiedzać forum, czytać, pisać i zobaczysz,że mobilizacja wróci, najgorsze co może być to nie zaglądac bo sie nie dietkuje , ja póki co od dłuższego czasu też nie jestem na diecie konkretnej a pomimo to zaglądam codziennie, czytam , pisze i poowiem ci,że dzieki temu chociaż staram sie patrzec na to co i ile jem , niezawsze to wychodzi ale robisz błąd unikając forumka , przekonaj się o tym sama :-D

teraz porządnie sie rozchorowałam po tych wojażach


no to duzo zdrówka bo tu prawie każda forumke jakies przeziębienie chwyciło :-/

#63
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów

nie wchodze tu bo mi wstyd... :( nic sie waga nie cofnęła...kilogramki stracone w podróży wróciły:(

Becia ma pewnie rację,ale sama nie wiem jak ja bym zareagowała.Trochę cię rozumiem.
No ale teraz już się przyznałaś,więc nie możesz nas tak zostawić.

#64
sunny rose

sunny rose

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 67 postów
Macie rację, wstyd mi.... :*
bo uśmiech jest słońcem co dnia

Dołączona grafika

#65
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów

Macie rację, wstyd mi.... :*

Dziewczyno,zamiast spać to ty po forum buszujesz?
Mam nadzieję,że to nie dlatego,że Ci wstyd i że w ciągu dnia też do nas zajrzysz :?: :!: :hmmm:

#66
sunny rose

sunny rose

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 67 postów
hahah Anetko :) no nie.... urodzinki odprawiałam, pogoniłam gości i dopiero miałam czas dla was...:)

wczoraj zjadłam dwie kanapki z czarnym chlebkiem masełkiem i serkiem, delicję dwa pieguski i dwa cukierki....:) chyba jak na urodzinkowe menu da się przeżyć, no dobra nalewki i drinka nie licze :D

a dziś kupowałam paltko na jesień, i się wbiłam w 34 bo pani sie uparła żebym ten fason przymierzyła,haha no tylko na cycach dopiąć nie mogłam :)

z tamtego roku miałam ładne, z Ryłko zaszalałam i kupiłam......42 :( a nosze 38 albo 40 ze względu na to że jestem szeroka w ramionach ;/ , tylko człowiek zawsze myśli że trzeba będzie pod spód wkładać i potem kwiatki w kwocie kilku setek wiszą w szafie... oj jaka ja czasami głupiutka jestem...wróciłam na stancje a moja jedna współlokatorka z nitki sie włosem zrobiła, a druga też prawie anoreksja...tylko siąść i się załamać... i znów motywacja do odchudzania wróciła....a cała szuflada słodyczy.... ;/

buziaki...dopijam kawke i lecę podkręcać druty na zębach...aua... :*****
bo uśmiech jest słońcem co dnia

Dołączona grafika

#67
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów

a dziś kupowałam paltko na jesień, i się wbiłam w 34

:clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:
Tylko pogratulować.

#68
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

a dziś kupowałam paltko na jesień, i się wbiłam w 34 bo pani sie uparła żebym ten fason przymierzyła,haha no tylko na cycach dopiąć nie mogłam :)

Gartulacje :clap: :clap: :clap: ( wiem ,ze to brzydko, ale zazdroszcze :oops: :grin:)
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#69
sunny rose

sunny rose

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 67 postów
dziękuje :blush: popadlam w samozdziwienie ;)
ale za to u ortodontki dowiedziałam sie że mam przebarwienie... przez ten aparacik nie moge sie dostac tu i tam żeby zabki wymyć...i mi kurde wypadną ;/

buziaki ide pozwiedzać wasze blogaski ;)
bo uśmiech jest słońcem co dnia

Dołączona grafika

#70
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
a masz i górny i dolny??? swoją młodą ganiam do tego mycia jak wariatka jakaś ,az mnie ma całkowicie dosyć :tongue: gratuluje paltka w dziecinnym rozmarze ;-) :lol: :lol: :clap2:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#71
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
sunny gratuluję fajowego rozmiareczku/.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#72
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

gratuluje paltka w dziecinnym rozmarze

Shas dobre :clap2: :grin:
Dołączona grafika

#73
sunny rose

sunny rose

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 67 postów

a masz i górny i dolny??? swoją młodą ganiam do tego mycia jak wariatka jakaś ,az mnie ma całkowicie dosyć :tongue: gratuluje paltka w dziecinnym rozmarze ;-) :lol: :lol: :clap2:



hejka :) no mam tylko górę, dołu nie potrzebuje, zamiast niego będe powiększać ząbki dwójki, ze względu na 11 h tryb pracy na wakacje nie miałam szans zadbać o swoje ząbki więc masz racje ganiając córę:)

a z rozmiarem to powiem wam, że oni strasznie oszukują z nimi i tyle, błędna zaniżona rozmiarówka, żeby połechtać kobiecą próżność
a ja dziś nagrzeszyłam, 5 kostek czekolady plus reeds.... pójde do piekła :* buziulki
bo uśmiech jest słońcem co dnia

Dołączona grafika

#74
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

a ja dziś nagrzeszyłam, 5 kostek czekolady plus reeds.... pójde do piekła

eeee tam za takie grzeszki nie idzie sie do piekla :grin:

a z rozmiarem to powiem wam, że oni strasznie oszukują z nimi i tyle, błędna zaniżona rozmiarówka, żeby połechtać kobiecą próżność

Ja musialabym sobie metke przeszyc z innego ciucha ,zeby miec taki rozmiar :hmmm:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#75
sunny rose

sunny rose

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 67 postów
Ah dziewczynki 61 61 61!!!:) sie zważyłam

wiem że entuzjazm zbyt wielki, bo rano człowiek waży najmniej ale mnie to cieszy, w sumie zyje teraz na 5 kanpakch z żytnim chlebem dziennie ;D ale zawsze jakiś alkochol ,poczatek roku akademickiego> tylko wiadomo że ruchu jest dużo i się spala ;D

buziaki wam dziewczynki :)
bo uśmiech jest słońcem co dnia

Dołączona grafika

#76
garsteczka

garsteczka

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 656 postów

Ah dziewczynki 61 61 61!!!:) sie zważyłam



gratulacje, wlasnie rano waga jest najbardziej miarodajna :win:
Dołączona grafika

#77
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

Ah dziewczynki 61 61 61!!!:) sie zważyłam

:clap: :win: :clap: Wielkie brawa- no to juz tylko 6 kilogramow!!!

ale zawsze jakiś alkochol

Ja juz nie studiuje ale piwko sobie wczoraj kupiłam i mi sie chlodzi na wieczor- jak Mala wieczorem umyje i ułoze do spania - to je sobie spije w najbardziej barbarzynski sposob- na kanapie z pilotem w reku :whistle:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#78
sunny rose

sunny rose

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 67 postów
ah Tomsa ;s
barbarzyństwo masz rację, ja wpadłam w cug codziennie po dwa wieczorkiem gdzieś, wczoraj sie wybrałam na chińskie jedzenie ze znajomymi a skończyło sie na grze w piłkarzyki gdzieś w nowobogackim klubie o czerwonych skórzanych obiciach suto polewanej piwem, i sie rozkoszuję ostatnimi oddechami studenckiego życia czując na plecach oddech pracy magisterskiej ... i dorosłego życia, do którego w ogóle nie dorosłam


mam nadzieje dorosnąć

a i wiecie co jak łykam ten chrom w ogóle nie chce słodyczy..mam całą szufladę tych dóbr a nic nie korci;d
bo uśmiech jest słońcem co dnia

Dołączona grafika

#79
sunny rose

sunny rose

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 67 postów

Ah dziewczynki 61 61 61!!!:) sie zważyłam



gratulacje, wlasnie rano waga jest najbardziej miarodajna :win:



dziękuje garsteczko :* podniosłać mnie na duchu ;)
bo uśmiech jest słońcem co dnia

Dołączona grafika

#80
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
sunny rose, GRATULACJE :clap: :clap: :clap: :clap:
to już -3 kg BRAWO :clap2: :clap2:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych