Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy ze stratą kilogramów spełniają się marzenia ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
126 odpowiedzi w tym temacie

#81
garsteczka

garsteczka

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 656 postów

i sie rozkoszuję ostatnimi oddechami studenckiego życia czując na plecach oddech pracy magisterskiej ... i dorosłego życia, do którego w ogóle nie dorosłam


pewnie, korzystaj z zycia puki na to czas, a doroslosc, to takie sztuczne pojecie :hmmm:

niektorzy dorastaja bardzo wczesnie a inni cale zycie jak dzieci :blink:
Dołączona grafika



...



...



#82
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

Ah dziewczynki 61 61 61!!!:) sie zważyłam


no to ciesz się kobieto :clap2: a ważyc to tylko z rana bo w ciągu dnia waga ma odchylenia nawet do 2 kg,

#83
sunny rose

sunny rose

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 67 postów
:) już 62 zgrzeszyłam w nocy pizzą :) ale postanawiam poprawe...teraz jem pieczywko dilight, kurde drogie ale może sie opłaci:*a co tam u was..
bo uśmiech jest słońcem co dnia

Dołączona grafika

#84
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów

już 62 zgrzeszyłam w nocy pizzą :)


Kochana nie martw się każdy człowiek grzeszy ;-) a na diecie to szczególnie :grin: :grin:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#85
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
sunny rose, każda z nas grzeszy ale najważniejsze jest podnieść się i dietkować dalej ;-) :thumbsup:

#86
sunny rose

sunny rose

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 67 postów
Dziękuje dziewczynki...:* dziękuje...
teraz pewnie będę grzeszyć namiętnie i non stop...
połamało mi się serduszko...na milion kawałków...wisiało całą noc na telefonie i odkryło prawdę...i znów dostało porządnego kopa :( ja nie wiem czemu to się trafia wszystko akurat mi skoro jestem taka dobra i kochana, może z tego żalu i smutku zejdzie mi kilko kilo...bo na pewno sporo wypłacze...skoro od drugiej w nocy nie przestałam...uciekam stąd bo jak zacznę się żalić to nie skończę, a to jest jedyne miejsce w którym mogę o wszystkim napisać.
buziaki...... :love: :love:
bo uśmiech jest słońcem co dnia

Dołączona grafika

#87
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

połamało mi się serduszko...na milion kawałków...

Przykro mi, ze tak bardzo ktos Cie zranił :cry: :lovers: :lovers: :lovers:
Mam nadzieje, ze mimo wszystko nie poddasz sie, i bedziesz teraz juz na cąlej linii walczyc o siebie i swoje marzenia :thumbsup:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#88
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
sunny rose :lovers: tulam Cie mocno :cry:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#89
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
sunny rose, ojcia jak mi strasznie przykro :cry: :cry: :cry: Nie uciekaj od nas tylko pisz,jeżeli Ci to pomaga :lovers: :lovers: :lovers: Ściskam Cię mocno :lovers: :lovers: :lovers:

#90
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
sunny rose, bardzo mi przykro,że ttak cierpisz :lovers: trzymaj się dzielnie

#91
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
sunny rose, bardzo mi przykro ze masz takie problemy :cry: :cry: :cry:
ale wierze w to ze jestes twarda babka i dasz sobie z tym wszystkim rade!!!
przytulasiam i ściskuje :lovers:

#92
sunny rose

sunny rose

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 67 postów
dziękuje wam dziewczynki :*
jesteście takie kochane...mam nadzieje że sie jakoś to u mnie ułoży, że będę twarda stanowcza :* :*


dziś nie będę płakać...mam nadzieję że ON nie będzie do mnie dzwonił....

kochane .... :* :love:
bo uśmiech jest słońcem co dnia

Dołączona grafika

#93
ponto

ponto

    Zaciążona :)

  • Members
  • 1 048 postów
Rozyczko - Zycze Ci, abys szybko wyszla z cienia. Jeszcze sie znajdzie ogrodnik, ktory bedzie wiedzial jak dbac o taka Roze. Widocznie ten nie umial :-(

Bardzo mi przykro :-( . Tulkam Cie mocno :lovers:

#94
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
Kochana nie ma co rozpaczać ON nie jest tego wrt :-( Podnieś czoło do góry i idź dalej a napewno sie wszystko dobrze ułoży :lovers: Trzymam kciuki za twoje szczęście :lovers: :thumbsup: :lovers: Bo w 1000000000000000000000000000% jesteś tego warta :lovers:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#95
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
sunny rose, i jak tam dzisiaj u Ciebie?
Mam nadzieję,że troszkę lepiej już dziś :lovers: :lovers: :lovers:

#96
sunny rose

sunny rose

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 67 postów
jej dziękuje,,,..dziewczynki :( u mnie nie lepiej...wpadam w jakiś marazm...leżałabym i patrzyłabym w sufit...na ogół jestem wesoła, nie nauczyłam sie na koło z mechaniki...przez to i dziś dostałam swoja pierwszą dwóje na studiach
i mimo że wiem....mimo....wszystko...planujemy że ON przyjedzie do mnie NA WEEKEND ....jestem słaba słabiutka... za bardzo chyba potrzebuje ciepła..by móc sie odwrócić i pójść w swoją stronę


a najgorsze że ja dalej go uwielbiam, i boli mnie że on mnie też :( dla niego wczoraj powiedziałam dla swojego byłego że już nie wrócimy do siebie nigdy...teraz bede sama samotna bez nikogo...

egoizm??? pewnie tak

ale każdy z nas jest egoistą
coraz częściej lapie doła...może pójdę do psychologa... dziś to na pewno sie upije...i pójde na impreze...jakoś musze to wszystko odreagować sie zresetować zeby wrócić do tnormalnego trybu życia..żeby skończyć dobrze studia...napisać prace znależć miłość i byc w końcu szczęśliwa..ważę 60kg a opycham sie teraz słodyczami...zajadam smutki...a spalam nocą....rycząc w poduszke.
dajcie mi kopa..może sie zbiore...
a najgorsze że nie moge nikomu powiedzieć bo mi wstyd....:( nie ON nie ma zony...jeśli o tym myslicie, jeszcze nie ma...
lowam was :lovers:
bo uśmiech jest słońcem co dnia

Dołączona grafika

#97
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
sunny rose, na serio po dupie dostaniesz za te zajadane smutki idz ty kobito lepiej na tą imprezę i się wyszalej

#98
sunny rose

sunny rose

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 67 postów
pójde kochana , pewnie dziś na czworakach ale pódje
bo uśmiech jest słońcem co dnia

Dołączona grafika

#99
garsteczka

garsteczka

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 656 postów

a najgorsze że nie moge nikomu powiedzieć bo mi wstyd....:(



stan przed lusterkiem i powiedz na glos to co Cie dreczy, taki niby glupi sposob a pomaga ;-)

potem idz na te impreze, tego kwiatu to pol swiatu, moze akurat kogos poznasz? a najwazniejsze wybawisz sie i odstresujesz :grin:
Dołączona grafika

#100
sunny rose

sunny rose

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 67 postów
gartseczko spróbuje :) hmm ciekawe,...

troche mi lepiej....:) może i pół swiatu ale reszta nie jest taka cudowna...

:(

ale ale sie zbiore...i napisze wam za jakiś czas że mam wymarzoną wagę i wymarzonego faceta zobaczycie!!!!!!
bo uśmiech jest słońcem co dnia

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych