Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chcę schudnąć!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
517 odpowiedzi w tym temacie

#481
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Jak tam słonko u Ciebie?? :lovers: :bawi:



...



...



#482
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
witam :) :biegnie: poczytać co u Was,bo dawno mnie nie było

#483
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
slonko2544, dziękuję za odwiedziny. Teraz pospiesznie zajrzałem do Ciebie. Olu, bardzo mi przykro w związku z nie tak dawną stratą bliskiej osoby- Dziadka :bawi: :bawi: :tula: :tula: To święto nadchodzące pozwala obcować z Tymi których już nie ma w szczególny sposób, daje mozliwość spotkana , wyciszenia i i pewnego powstrzymania pedu życia choć na chwilkę. Życzę Ci takiej chwili wyciszenia , ukojenia... :lovers: :lovers: bywaj z nami częściej, zobaczysz ilu znajdziesz przyjaciół. :-) Do zobaczenia .. :lovers:
Dołączona grafika

#484
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
witam Słoneczko :) nadal dietkujesz?

#485
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
moniczka, ubytek moich kilogramów to "zasługa" moich nawarstwiających się kłopotów,chociaż wypracowałam w sobie pewne dietkowe "nawyki",nie jadam po 17stej,nie jadał słodyczy.

JAZOO, :lovers:

#486
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
witaj -ja jestem stosunkowo nowa na forum i wiesz te nawyki o których piszesz sprawdzaja sie-ja tez od tego zaczęłam i jem regularnie co 3 h do 18 odstawiłam słodycze i jest lepiej .....ale nie perfekcyjnie-daleka droga przede mną :-(

#487
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
Witaj wiki
Jestem w podlym nastroju i to wcale nie jest spowodowane dniem,jakiwdzis mamy.

#488
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Olu dobry wieczór, dzięki za odwiedziny. To prawda najważniejsze że nikomu nic się nie stało. Dobrze że to tylko blacha :mrgreen: a życie biegnie dalej... Myślę że bedę miał kiepski okres, ale :) dzięki wam jakoś wytrwam . W sumie nastroje mam różne, ale umiem być twardy.. nie poddam się. Wiesz słonko :-) to forum to najlepsze miejsce na które trafiłem, a ludzie tu są wyjątkowi. Najlepsze jest to że nie ma różnicy wieku- ba chyba jestem nestorem tych okolic, ale jestem otwarty dla wszystkich, bez wyjątku. Myślę że jak poznamy sie bliżej (mam nadzieję) bedziemy częściej się odwiedzać i rozmawiać . buziaczki na dobranoc - pogodnej nocy :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#489
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
slonko2544, wita m cie widze ze odkurzylas forum i wrocilas do nas>jaki dzis masz humorek pewnie lepszy niz wczoraj

#490
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
prawie 2 miesiące nie miałam komputera,dlatego mnie tu nie było.
powoli zabieram swoje rzeczy,bo matka kazała "wziąć co swoje i się wynieść",oglądałam już kilka mieszkań,umówiliśmy się na jutro w sprawie jednego mieszkania,ale raczej już się na nie zdecydowaliśmy,bo za wynajem chcą tylko 500zł i jeśli będą sprzedawać mamy prawo pierwokupu.
ze zdrowiem to różnie bywa,zresztą jak to u mnie.dobrze,że serduszko już całkiem zdrowe-byłam ostatnio na badaniach.kręgosłup mniej dokucza.niedługo czeka mnie wizyta u neurologa,bo coś z układam nerwowym nie tak-jak mnie pani doktor stukała młoteczkiem w kolano to noga nawet nie drgnęła.ponoć coś jakiś nerw uciska,ale poki nie utykam to nie jest tak źle.

#491
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

wziąć co swoje i się wynieść

to przykre, nie znam sytuacji, ale wiem ze prawda jest zawsze po środku. Trudno się mieszka razem , wiem o tym , sam mieszkałem z rodzicami. Może jednak i tak stanie się lepiej , jesli po prostu oddzielisz się od rodziny , zdystansujesz. Wówczas wizyty, spotkania, przyniosą tylko radość. Jak to zrobić ?? nie mam sposobu, dziwne czasy , trudne, więc jeśli nie zdołasz dogadać się w domu , czas niepokoju i stresu pewnie jeszcze przed Tobą , Olu trzymaj się i .... nie ocenialj pochopnie niczego, słowo wypowiedziane potrafi skaleczyć bardziej od czynów. Zgoda buduje , złość niszczy. Życzę Ci jak najlepiej :tula: :tula: :tula: :tula: :tula: :tula: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#492
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
faktycznie mało komfortowa sytuacja-ja tez mieszkam z rodzicami...Jazoo dobrze to ująłes-takie czasy
trzymaj sie!!!!!!! z czasem wszystko sie ułozy

#493
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
slonko2544, zostawiam Ci pokłady pozytywnej energii :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: zobaczysz ze wszystko będzie po Twojej myśli , uda się załatwić wszystkie sprawy tak jak chcesz, :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: Normalnie - wróż jaki jestesm czy co ? :smiech3: Tak w każdym razie będzie, ale swietnie sobie poradzisz . Wierzę w Ciebie... :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#494
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
byłam wczoraj w "domu" po kilka rzeczy.wchodzę do pokoju,a tam wszystko w pudłach na środku-mamusia sama mnie spakowała.pół nocy przepłakałam bo było mi bardzo przykro.nie chciałam się wyprowadzać w takiej atmosferze,zwłaszcza,że niedługo święta.tam pewnie nie pojadę,bo tam mnie nie chcą.
dziś porozwieszałam ogłoszenia o poszukiwaniu mieszkania,a w czwartek wychodzi ogłoszenie w gazecie,wiec może coś się znajdzie.

wiki77, JAZOO, :lovers: :lovers:

#495
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
slonko2544, atmosfera bardzo przykra :-( ale wszystko sie ulozy i bedzie dobrze zostawiam dla Ciebie troszke tulingow aby lepiej bylo :bawi: :bawi:

#496
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
zobaczysz ułoży się :lovers: trzymaj się

#497
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
powolutku się układa...

#498
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
i jak czy wszytko jakoś sie układa???? trzymam kciuki...a mamusia...szok :yikes:

#499
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
co tam slonko2544, slychac :?: lepsze choc troszke samopoczucie :?:

#500
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
jutro podpisujemu umowę wynajmu :grin:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych