Skocz do zawartości

Zdjęcie

10 Ktos jeszcze??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
357 odpowiedzi w tym temacie

#301
Magdziołek

Magdziołek

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 56 postów
Mam prośbę, dziewczyny napiszcie co i jak jjecie w ciągu dnia (tak przykładowo).
Wczoraj była niedziela i trochę sobie podjadłam, zasypiałam z wyrzutami sumienia... Ale dziś do godz. 13,00 zjadłam duży jogurt waniliowy i 1 banana.
Jestem przed.... i tak mnie korci na słodycze - ale walczę :hmmm: i mało cos spada....
Zjem sobie dziś jeszcze jednego banana, mam ugotowaną zupę grzybową to taką porządną miske obskoczę i na kolację zrobie sobie ogórki i ciut ciut śmietanki (nie lubie kefiru) i woda -rzecz jasna!!!!
Pozdrawiam ;-)
Magdziołek
Dołączona grafika



...



...



#302
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Magdziołku ja zaproponuję Ci poczytanie naszych blogasków w temacie Ludzie Listy piszą i tam dowiesz się co jadamy w ciągu dnia.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#303
Magdziołek

Magdziołek

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 56 postów
Juz zabiram sie za czytanie :-D

Pozdrowionka
Magdziołek
Dołączona grafika

#304
Magdziołek

Magdziołek

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 56 postów
anetaz3, jak Ci idzie odchudznko?
Ja trzymam się do tysiączka kcal piszę sobie na karteczce ile zjadłam, aby mieć świadomość ilości zjadanych kalorii :blush:
Staram się , ale efekt narazie marny.... 1 kg i ani drgnie chyba, że waga nie działa prawidłowo. Będzie dziś koleżanka to sprawdzimy.
Pozdrowionka :grin:


Dopisek:
nadzwyczajna,
Dzięki za podpowiedź z tym octem jabłkowym... będę miała to na uwadze. Mój domowy narazie fermentuje.... i biorę ten w tabletakch 2x dziennnie.

Pozdrawiam
Magdziołek
Dołączona grafika

#305
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Magdziołek, kochana jako modernizatorka forum muszę Cię poprosić o to,żebyś nie pisała posta pod postem bo to nie jest zgodne z netykietą forum.W prawym górnym rogu masz funkcję ''edytuj'' z której możesz korzystać jak coś chcesz dopisać

#306
Magdziołek

Magdziołek

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 56 postów
Anja, dzięki za zwrócenie uwagi będę teraz edytować :thumbsup: , przepraszam za zamieszanie :oops:

Pa pa :-)
Magdziołek
Dołączona grafika

#307
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Magdziołek, eeeeeeeeeeeeeee to tylko taka koleżeńska rada ;-)

#308
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów
Witam wszystkich! Magdziołek zaliczyłam dziś małą wpadę(kawałeczek szarlotki) ale odpracuję to wieczorkiem na rowerku.Pozdrawiam gorąco
P.S.A ten Twój 1 kg to na dobry początek-damy radę.

#309
Magdziołek

Magdziołek

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 56 postów
:yikes: Cześć dziewczyny!!!!
No wreszcie waga się ruszyła... niby 2 kg (to całe nic), ale już tylko 8 kg do końca.
I ubrania, głównie spodnie takie luźniejsze - czy to możliwe??? :c
Napiszcie mi jak się dokładnie nazywa i jakiej firmy proponujecie błonnik w proszku, gdzieś o tym czytałam, ale nie moge teraz odnaleźć- z góry dzięki.
ale mi ten spadek wagi poprawia humorek ojojoj :thumbsup:

Pozdrawiam, przy tej paskudnej pogodzie i życze wszystkim dużo SŁOŃCA :-D
Magdziołek
Dołączona grafika

#310
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów
Gratuluję tych 2 kg!!! Ja się ważę w sobotę to zobaczymy co waga pokaże.U mnie pogoda piękna,no może trochę wieje ale może być. :-)

#311
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Magdziołek, gratuluję dwóch kilosków pogonionyc. brawo, brawo
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#312
Magdziołek

Magdziołek

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 56 postów
Dziewczyny dzięki za miłe słowa wsparcia !
Anusiak może coś podpowiesz, doradzisz, masz już za sobą część zbędnego balastu - rownież gratuluję :!:
Powiedz mi w jakim czasie to zrobiłaś?

Pozdrawiam, u mnie dziś leje od rana, zachmurzenie całkowite chyba nie ma sznas na słońce. :blush:
Magdziołek
Dołączona grafika

#313
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

Powiedz mi w jakim czasie to zrobiłaś?

Tesześć kilo, które widać na suwaku straciłam od momentu czynnego udziału na forum czyli od początku marca jakoś. Oczywiście oprócz forum jest jeszcze dietka, ćwiczonka jakieś. Staram się też unikać słodyczy(choć nie zawsze wychodzi), gazowanych napojów, fast foodów.

u mnie dziś leje od rana, zachmurzenie całkowite

U mnie też właśnie leje. Od rana było nieco słoneczka ale teraz to nawet najmniejszych szans na to nie ma. A zapowiadali na dzisiaj dwadzieścia osiem stopni.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#314
Magdziołek

Magdziołek

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 56 postów
Anusiak napisał: Tesześć kilo, które widać na suwaku straciłam od momentu czynnego udziału na forum czyli od początku marca jakoś. ....


Forum naprawdę daje :!: "kopa" :!: , bo są chwile słabości ale ja wtedy od razu myślę o tym moim suwaczku....
Wczoraj trochę podjadłam, ale nie zasnęłam póki tego nie wyskakałam, a jak? Wstyd się przyznać, ale powiem. MP3 na uszy ze skoczną muzyką na maxa, zamknęłam się w garderobie i tak skakałam z godzinę, aż purpurowa byłam :oops:
Dobrze, że mnie nikt nie widział - obciach normalnie.

Pozdrawiam z deszczowo-burzowego Lublina
Magdziołek
Dołączona grafika

#315
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów

Wczoraj trochę podjadłam, ale nie zasnęłam póki tego nie wyskakałam, a jak? Wstyd się przyznać, ale powiem.


Magdziołek,ja już myślałam że Ty mówisz o czymś znacznie przyjemniejszym,a Ty o skakaniu w garderobie.Chociaż kto wie z kim Ty byłaś w tej garderobie :hmmm: :hmmm: :hmmm:

#316
Magdziołek

Magdziołek

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 56 postów
Anetaz3.... oj sama byłam w tej garderobie-niestety :blush:
Było późno, rodzinka spała więc, żeby nie pobudzić .... to ta garderoba została....a to za karę :mrgreen:

Pozdrawiam, życzę miłego weekendu i sprzyjających wyników na domowych wagach!

3 kg za mną i kolejny tydzień - i twardo zakladam kolejny kilogram, oprócz tych kilogramków poprawiła mi się cera, jest gładziutka.
Dalek trzymam się do 1000 kcal dziennie, bieganie lub skakanka i codziennie 6 Weidera - oby tak dalej!
Papa
Magdziołek
Dołączona grafika

#317
katarzynakasia

katarzynakasia

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
ja co prawda 9 nie 10.. ale to bliziutko :))

#318
Magdziołek

Magdziołek

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 56 postów
Wracam do Was po urlopie, trochę odchudzona i melduję, że zrzuciłam :!: dwa kilogramki :!: . Jestem na dobrej drodze bo połowę założonego planu wykonałam.

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie! :-D
Magdziołek
Dołączona grafika

#319
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów

zrzuciłam dwa kilogramki


No to gratulować :win: :win: :win: :win: :win: :win:

#320
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

że zrzuciłam dwa kilogramki

no pięknie Magdziołku i przyjmij ode mnie moje najszesze gratulacje
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych