Skocz do zawartości

Zdjęcie

10 Ktos jeszcze??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
357 odpowiedzi w tym temacie

#321
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów

zrzuciłam :!: dwa kilogramki :!:

Wielkie gratulacje :clap2: :clap2: :clap2:



...



...



#322
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Witaj,
Gratuluję i trzymam :thumbsup: za dalszą walke. Super ze robisz 6 Weidera, ja sie nie moge zmobilizowac, ale jak sie troszke rozrusam , to moze dogonię silniejsze kolezanki w ich poczynaniach :dumbells:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#323
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Magdziołek, :clap: :clap: :clap: :clap: super,że jesteś :clap: :clap: :clap: pisz jak Ci się urlop udał

#324
przebisniegi

przebisniegi

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
czesc dziewczyny, jestem nowa, zapisuje sie do Was juz w trakcie odchudzania, zaczelam 4,5 miesiaca temu, troche mnie ubylo bo az 8 kg,i sporo wysilku mnie to kosztowalo :dumbells: zostalo okolo 10. Wedlug ostatnich wyliczen dietetyka zeby schudnac do wagi 74 kg i przy mojej aktywnosci fizycznej powinnam jesc codziennie ok.1700 kcal. za tydzien koncze wspolprace z dietetykiem i sprobuje wlasnych sil w ukladaniu posilkow. oby poszlo jeszcze lepiej.

#325
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
przebisniegi, będę trzymała kciuki, pisz jak ci idzie :thumbsup:

#326
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
przebisniegi, ja też trzymam kciuki :thumbsup: Wierzę, że ci się uda. W końcu jakąś tam wiedzę od tego dietetyka masz, także z układaniem jadłospisu problemów być nie powinno. Gratuluję spadku tych 8kg! :clap2:

#327
iksińska

iksińska

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
Ja też muszę schudnąć z 10 kg :lol: I jak na razie ruszam się ile wlezie, nie jem słodyczy i staram się wytrzymać xD

#328
bernadeta

bernadeta

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
:hmmm: Ja te 10 rowniez ,ale jest ciezko oj ciezko!!!!!! :hmmm:

#329
szyszunia

szyszunia

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
hejka!!!!
Co mam robić, żeby w dwa tygodnie schudnąć około 10kg?? :-( :-(
Pomóżcie mi :-)

#330
Dorotek0404

Dorotek0404

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 192 postów

żeby w dwa tygodnie schudnąć około 10kg?


:yikes: :yikes: to nie realne, hmm chociaż kto wie ale na pewno nie było by to zdrowe i twój organizm tego by nie wytrzymał... także stanowczo odradzam
Dołączona grafika

#331
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

Co mam robić, żeby w dwa tygodnie schudnąć około 10kg??

Nierealnym jest aby tyle schudnąć w dwa tygodnie. Z resztą jesteś jeszcze młodziutka i odchudzanie w Twoim wieku nie jest wskazane bo jeszcze rośniesz, rozwijasz się i Twój organizm potrzebuje różnych składników odżywczych.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#332
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

Nierealnym jest aby tyle schudnąć w dwa tygodnie. Z resztą jesteś jeszcze młodziutka i odchudzanie w Twoim wieku nie jest wskazane bo jeszcze rośniesz, rozwijasz się i Twój organizm potrzebuje różnych składników odżywczych.


popieram , zdrowe odchudzanie to 1kg, tygodniowo

#333
Dominika224

Dominika224

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 postów
Czesc Dziewczyny :-o ja tez mam niestety 10kg do zrzucenia ,zapal jest,checi sa,tylko czy sie uda dociagnac do konca?czy ktoras z was juz osiegnela jakies efekty??? :strong:
Dołączona grafika

#334
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

czy ktoras z was juz osiegnela jakies efekty???

nasze suwaczki mówią wszystko :-)
Dołączona grafika

#335
Dominika224

Dominika224

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 postów

czy ktoras z was juz osiegnela jakies efekty???

nasze suwaczki mówią wszystko :-)



:-> no tak Asiulka heh wasze suwaczki sa imponujace i niektore z was osiagnely naprawde duzo,chodzilo mi generalnie o to czy ta 1000kcal dieta to tak przez caly czas?macie jakies przerwy?cwiczenia? Ja niestety naleze do osob niecieprliwych i od razu chcialabym widziec efekty :-> wiem ,ze jest to najgorsza rzecz jaka moze byc ...katorznicza dieta i oslabianie calego organizmu w moim przypadku ...Mam nadzieje ,ze w 4 miesiace uda mi sie schudnac te 10 kiloskow a pozniej to tylko stabilizacja i uwazanie zeby nie powrocic do starych nawykow.Myslicie ,ze to mozliwe 10 kg w 4 miesiace??aaaaaaaaaaaaa ja chce byc juz szczupla :cry:
Dołączona grafika

#336
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Dominika224, ja twierdzę,że jeżeli na prawdę będziesz przez te 4 miesiące się rozsądnie odżwiać i ćwiczyć to stracisz te 10 kilosów

#337
rooooosalie

rooooosalie

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Niestety u mnie jak narazie kiepsko.. :-/ jestem rozczarowana, bo od 2,5 tygodnia stosuję dietę a waga ruszyła ledwo o niecały 1 kg.. :-( Miałyście tak kiedyś? Naprawde trace motywacje - spodziewałąm się bardziej spektakularnych efektów :cry:
Ale zgadzam się z Dominiką- widząc wasze suwaczki zaczynam wierzyć że jednak wszystko możliwe... !! :thumbsup: pełny szacunek dla Was dziewczyny!
Dołączona grafika

#338
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
rooooosalie, to normalnie czasami waga szybko spada a czasami musi troche potrwać zobaczysz że za jakiś czas spadnie później znowu sie zatrzymie to całkiem normalne

#339
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
i Sabi ma rację nie można się zniechęcac a robić swoje konsewentnie ,napisz coś o sobie -zapraszamy :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#340
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
rooooosalie, ja też podpisze się pod tym co dziewczyny napisały-daj czas swojemu ciałku stosuj dietkę a waga na pewno ruszy;)
Trzymam kciuki za Ciebie i pisz z nami :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych