Skocz do zawartości

Zdjęcie

szpinakowy zawrot glowy czas zaczac...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
472 odpowiedzi w tym temacie

#1
SZPINAK

SZPINAK

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 497 postów
witam wszystkie dziewczeta...
od dzis jako ze poniedzialek postanowilem zaczac zapisywac w wirtulanym kajeciku...
rozne mysli dzialania a i czasem pierdol....
slonko przygrzewa dzis mam wolne ...wciagam wlasnie slonecznik i zarodki pszenne..a wy?mniam mniam mlaskam sobie wesolo i chyba pojde zaraz na spacer z mym oskarkiem..



...



...



#2
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
świetnego masz psiaka szpinak ,

wciagam wlasnie slonecznik i zarodki pszenne..a wy?

o tej godzinie? zasuwałam do pracy :tongue: i to tyle jeśli chodzi o przyjemności :lol: :lol: psiaka też mam ,a Twój ile ma lat?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#3
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
SZPINAK, no w końcu masz swojego blogaska :clap2: no to kochany rozpiseczki mam nadzieję,zaczniesz wstawiać co i jak jesz wtedy będzie łatwiej Ci samemu kontrolować jedzonko ;-)

#4
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów
SZPINAK, -piesek przecudny.Ja mam 3 psiaki.

#5
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Szpinak coś mało Cię na forumku. Mam nadzieję, że dietka w normie
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#6
SZPINAK

SZPINAK

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 497 postów
uf.. co za dzien wlasnie wrocilem do domciu...z rana masa papierow dokumentacje trza bylo robic na wykop musialem tez jechac po drodze migdaly wciagalem jak wpadlem jak poopier... studentow to od razu zaczeli lepiej pracowac....hiih....slabo spalem dlategoz dzis bylem malo mily w kontaktach ....ale mi przeszlo gdyz po obiadku jestem w wege reastauracji powciagalem kofte indyjska do tego kasza i warzywka...mniam i soczek z marchewki slodki byl nawet...hm a na kolacje to sobie zrobie moze kielki tofu i ciecierzyce...??? tak teraz patrze po mym pokoju i mysle ze to dobrze ze jutro przychodzi sprzataczka i ten syf zamiecie...dobra napisze pozniej ide z oskarkiem pobiegac troche..papapa aha i tak sobie mysle ze musze zaczac gotowac w domu bo wydam fortune na te obiady na miescie....

#7
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
uf Szpinak ,z tego co widzę ,to Pani Szpinakowej na horyzoncie nie widać ?sam musisz gotować ,sprzątać , a studentów opierniczasz ,nie ma tam jakiej studentki? :hmmm: i nie powiem ,podoba mi się ten jadłospisik-ciecierzyca :icecream:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#8
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

ciecierzyca

Wczoraj był programik nadwójce"jesteś tym co jesz" czy jakoś tak i był super przepisik na kotlety z ciecierzycy pieczone w piekarniku tylko Anusiak nie zapamiętała nie wiem
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#9
SZPINAK

SZPINAK

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 497 postów
wrocilem oskar wciaga karme i macha ogonem... co do studentek to sa ano i owszem ale u mnie nie mieszkaja...hihih czasem pomieszkuja....a od gotowania i sprzatamia mam sprzataczke przeca pisalem...

#10
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

a od gotowania i sprzatamia mam sprzataczke przeca pisalem...

taaa,czytac umim jak na razie ,tylko tak wiesz,z ciekawości( :tongue: baby tak mają ) diabel
Dołączona grafika Dołączona grafika

#11
SZPINAK

SZPINAK

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 497 postów
ze kobietki ciekawe to wiem ja zem czytal w poradniku domowym :mrgreen:
tera przy dzwiekach dubowych rozmyslam o menu na jutro...jako ze dzien spedze w domu
:chef: na sniadanko niech bedzie koktajl z mleczka sojowego z figa kielkami pszenicy i lyzeczka kakao a do tego bula razowa z kielkami salata i pasztetem z groszku
sie rozmarzylem :evil:
a obiad nie wiem czy dozyje....bo mam tyle dokumentacji a oddaje stanowisko niedlugo wiec zdenerwowany

#12
noembra

noembra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 postów
Jejku ale mi smaka na to śniadanko zrobiłeś slinka slinka

#13
SZPINAK

SZPINAK

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 497 postów
ciao slonca ni ma moze i dobrze to mnie nie ciagnie na zewnatrz i siedze przed biurkiem...z wymarzonego sniadania nici plan upadl len go zjadl... :grin: na razie wypilem herbate zielone troche wody i zjadlem buze razowa oraz bule otrebowa do tego ryba pod pierzynka od siostry i troche salaty i papryki czerwonej kupilem sobie jeszcze soczki jedniodniowe z marchwi i selera gdyby mnie kusilo na jakies slodkie pokusy :mrgreen:
a na obiad to nie wiem chyba sie wycwanie i pojde do siostry bo mamy isc do kina wieczorem to wczesniej wpadne cos podjesc...
nie daj im reki swej nie daj
nie daj im duszy swej
nie daj nie daj oczy

#14
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
SZPINAK, ale z Ciebie cwaniuch-sistrą się wyręcza

#15
SZPINAK

SZPINAK

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 497 postów
drum n bass mi przygrywa wiec zasuwam i w dokumentach tresci nadbywa :mrgreen:
co do cwaniactwa ano i owszem jak mnie zapraszaja i czestuja to nie odmawiam a jakze nie wypada :grin:
na obiad ma byc podobno droga telefoniczna zem sie ja dowiedzial zestaw specjalny czyli z soczewicy kotleciki marchew z dynia sam moze zrobie a co mi tam otreby dorzuce i orzechy zaszaleje :chef:
siostra jest vege i dlategoz te warzywka takie dobre i jam zem byl wegedzieciakiem zanim mnie golonkowy potwor przekupil swym niewatpliwym czarem :evil:
reasumujac zem zadowolony z mych postepow zywieniowych i oby tak dalej czego sobie i wam drogie slodziutkie zycze :clap:

#16
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Codziennie u siostry nie jadasz :hmmm: Muszę Cie zmartwić będziesz musiał te jakieś Twoje kiełki szykować jak nic.Już mi Cie żal smiech3 .Na suwaczku masz 3 kg. mniej czy to w ten tydzień? wow1

#17
SZPINAK

SZPINAK

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 497 postów
WALKA TRWA NA DZIS
SNIADANIE:
MOJ PRYWATNY MIX ZBOZOWO ORZECHOWY NA SNIADANIE KILKUNASTOSKLADNIKOWY ORAZ JABLKO
SNIADANIE II:
SOCZKI Z JABLEK MYCH OGRODOWYCH Z WCZORAJ ROBIONE WLASNORECZNIE
OBIAD:
ZUPA WARZYWNA WIELOSKLADNIKOWA CZYLI CO W DOMU TO DO GARA
WIECZOREM:
KOKTAJL Z MLEKA SOJOWEGO I ROZNE ZBOBZA I ZIARNA

LALALALA SEKRET UKRYUTY POSROD CHMUR... JAH BLESS :grin:

#18
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Szpinak ,ja się nie chcę przesadnie czepiać ale niestety taka moja rola :

Zasada 6
nie nadużywaj formatowanie tekstu !

Na Forum można pisać zarówno czcionką pogrubioną jak i kursywą. Jednak pamiętaj, aby nie nadużywać formatowania. Wykorzystuj je tylko wtedy, kiedy przyczyni się do poprawy czytelności informacji lub chcesz zaakcentować jakiś istotny fakt. Natomiast pisanie całej swej wypowiedzi np. czcionką pogrubioną jest niemile widziane przez innych.


polecam jednak przeczytanie regulaminu i netykiety ,to sie przydaje ,żeby uniknąć czepiania się takiej zmory jak ja myśli1 oczy ;-)
Dołączona grafika Dołączona grafika

#19
SZPINAK

SZPINAK

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 497 postów
luzik sorki zapomnialem robilem przelew stad te literasy
czasem mozna sie pomylic nie?...bede pamietal

#20
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
OK ,tosz mówię m,że nie czepiam sie przesadnie : to po dupsku i to bicz nie używam jak na razie ;-) smiech3 smiech3 smiech3

ZUPA WARZYWNA WIELOSKLADNIKOWA CZYLI CO W DOMU TO DO GARA

:icecream: :icecream:
i tak saaam działasz? slinka
Dołączona grafika Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych