Skocz do zawartości

Zdjęcie

szpinakowy zawrot glowy czas zaczac...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
472 odpowiedzi w tym temacie

#61
SZPINAK

SZPINAK

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 497 postów
a na rozerwanie szybkie tego ...no... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to 1 wersja sok z kapusty kiszonej mozna kupic gotowy parodniowy w butelce czasem kupuje :diabel: druga wersja to juz ciezsza sam robie sok z marchwi selera i pietruszki tez ma swoje zastosowanie :bicz: no i ful wersja dla odwaznych sok z kapusty sok pomidorowy sok z cytryny przyprawy natka pietruszki i wowczas ............. :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: tej ostatniej nie probowalem wiec nie wiem jak dziala... :-> :-> :-> ale mysle ze wybuchowo :oczy: :smiech3: :smiech3: a oc do soczkow to lubie sam z pietruszki pyszny gesty slodziutki ze szpianku to wiadomo jak nazwa wskazuje i z dyni niezly z dodatkami :clap: :grin: :tongue:



...



...



#62
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
SZPINAK, dzięki za porade z sokiem z kapusty :yikes: ale ledwie wyszłam do pracy a cała noc nie była moja :placz: :placz: :placz:
ale za to mam na wadze 62 :smiech3: :smiech3: :smiech3:

#63
SZPINAK

SZPINAK

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 497 postów
oto co pozarlem dzis
jogurt z ziarnami wszelakimi co sie wsypalo do miksera prawie zjadliwe :mrgreen:
przed chwila wciagnalem warzywa gotowane smakowita ta strawa byla a jakze
a wieczorem pokroje wode mineralna nozem na kawalki zeby latwiej do konsumpcji bylo :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :bicz:
aha i gorace napary moj przelyk odwiedzaly dzis bym poczul sie jak mis :oczy: :oczy: :clap2:

#64
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

pokroje wode mineralna nozem na kawalki zeby latwiej do konsumpcji bylo :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

Szpinak jesteś niemożliwy. Uśmiałam się do łez
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#65
Ruby

Ruby

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 677 postów

prawie zjadliwe :mrgreen:

Rozwiń myśl. :grin:

pokroje wode mineralna nozem na kawalki zeby latwiej do konsumpcji bylo

Aż takie problemy z uzębieniem, że nawet wody bez krojenia nie da rady. Biedny. :tula:
:smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym... :usmiech5:

Dołączona grafika

#66
SZPINAK

SZPINAK

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 497 postów
zabki zdrowe raz na tydzien wymywam dzieki temu czasem cos podjadam :smiech3: :smiech3: :smiech3:

#67
Ruby

Ruby

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 677 postów
Deserek dla niemowląt (kto to mówi. 8-)) co by zębom za trudno nie było. :tongue:
Bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym... :usmiech5:

Dołączona grafika

#68
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
SZPINAK, i to wszystko :?: To całe twoje żarełko na dzisiaj :?:

#69
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
SZPINAK, kurcze a nie za dużo ty jesz chłopie????????????????????????? Jak na moje oko to ogrom u Ciebie tego jedzenia :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

#70
SZPINAK

SZPINAK

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 497 postów
malenka malo jadam od 2 dni gdyz mi sie w przelyku zrobil grzyb i plesniawki jak co jakis czas od tych sterydow co musze wziewac na te pieprzon..... astme...wiec ciezko cos przelknac i tyle... na dzis to
jogurt naturalny z zarodkami
a na obiad kasza gryczana sama byla
i tyle
jedyne pocieszenie ze zrec sie nie chce

#71
Ruby

Ruby

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 677 postów

od tych sterydow co musze wziewac na te pieprzon..... astme...

Też kiedyś brałam. Znam to zło. :tula:
Bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym... :usmiech5:

Dołączona grafika

#72
SZPINAK

SZPINAK

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 497 postów
Ruby to moze znasz jakies nowe sposoby na pozbycie sie tego gown.....ja juz probowalem wszystkiego syropy do pedzelkowania ziola do picia i nic rozne leki i guzik z tego powracac bedzie to wiadomo ale moze sie jakiegos nowego sposobu od ciebie dowiem

#73
Ruby

Ruby

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 677 postów
Właśnie nie. I to jest jeden z powodów dla których moja matka stwierdziła, że koniec z tym, wbrew lekarzom odstawiła mi wszystkie leki i... Mój stan się nawet poprawił.
Na początku po odstawieniu dużo chorowałam (choć jak brałam to niewiele mniej :whistle:), ale teraz jak już nie biorę to jak na siebie to mało choruję i tak. :tongue:
Tylko głupia otyłość po sterydach została. :placz:
Bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym... :usmiech5:

Dołączona grafika

#74
SZPINAK

SZPINAK

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 497 postów
witajcie mieciutkie i slodziutkie dziewczeta........dzis snilo mi sie zem byl motorniczym tramwaju w peru :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: mialem swoj slozbowy czerwonawy kubraczek ktory polyskiwal dumnie na sloncu dzieki promykom wpadajacym przez ma szybke wentylacyjna w mym malym pojazdziku....... :thumbsup: :grin: siedzial jam zacnie i dostojnie na wygodnym foteliku i z gorliwoscia i uczynnoscia dowozil swych pasazerow na miejsce przeznaczenia :smiech3: :smiech3: :smiech3: niestety tylko to pamietam sen sie urwal widac sie tramwaj wykoleil mam nadzieje ze sie nic nie stalo mojej ulubionej pasazerce su lat 34 o miedzianych lokach - sklonnosciach do podjadania po godzinie 23 oraz kochajacej swego kotka teodora.... :oczy: :clap2: :smiech3: :smiech3: :tanczy2:

#75
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
SZPINAK, :smiech3: :smiech3: :smiech3: ty to masz chłopie sny hahahahahaaaaaaaa

#76
Ruby

Ruby

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 677 postów
Szpinak, sen genialny, nie ma co. :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym... :usmiech5:

Dołączona grafika

#77
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Wpadłam do Szpinaka na salony zobaczyć co słychać i dowiaduje się, że śnił o peruwiańskich tramwajach, śuper :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#78
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
o miedzianej ..... 8-) :usmiech5:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#79
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Szpinak sen super.............. :tanczy:
jak dzisiaj zasniesz to moze ci sie dalszy ciag przysni :hmmm: i kot teodor :hmmm: no o lasce to nawet nie wspominam :grin:

#80
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Chyba jednak dokończył sen i pewnie był proroczy .Może jaka miedziana się znalazła i Szpinak zajęty :-> :-> :->




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych