Skocz do zawartości

Zdjęcie

moja druga próba


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3112 odpowiedzi w tym temacie

#21
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Kurde nie straszcie mnie tu jakimiś helikopterami :yikes: Musze do dziadka google zaglądnąć skąd macie te paskudztwo :roll: i czym sie to objawia



...



...



#22
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Te helikoptery ma kazdy czlowiek w zoladku,czasem nie wiadomo dlaczego ich ilosc sie powieksza i wtedy powoduja bole zoladka i nadkwasote..........
ja mam refluks,wiec u mnie czesto jest ich za duzo

helikopterami

ja je wlasnie tak nazywam :grin: :grin: :grin:

#23
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
ina to jest bakteria która powoduje wrzody na zoladku i dwunastnicy a z kad sie bierze sama dokladnie nie wiem ale lekarz mowil ze mozna od kogos sie zarazic ale tez od stresowego zyciaa ja jestem straszny nerwusek :myśli1:

#24
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
:hmmm: :hmmm: mam nadzieje że mnie to nigdy nie będzie dotyczyć :zdenerwowany: organy mam sprawne żadnej zgagi czy cos w tym rodzaju to może jest szansa że żadne helikoptery sie do mnie nie przyczepią :roll:

#25
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
[quote name="Agnieszka71"]Te helikoptery ma kazdy czlowiek w zoladku chyba jednak nie kazdy je ma bo moj maz tez robil ten test na obecnosc tej bakteri i jej nie ma[/u]

#26
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
ale ty je juz masz Inka!!!kazdy ma je w zoladku.tylko w normalnej ilosci.

to może jest szansa że żadne helikoptery sie do mnie nie przyczepią :roll:

pewno nie.
nerwusy maja przychlapane.

#27
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
syla ,masz chyba jakiś problem z cytowaniem wypowiedzi naszych .... chyba że tylko u mnie to występuje -dziewczyny , cytowanie syli u was też nie wychodzi jak trzeba? jak to robisz?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#28
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
wlasnie zastanawialam sie co zle robie ze nie wychodzi ?klikam cytuj i zaznaczam tekst

#29
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
zrób odwrotnie -zaznacz i kliknij cytuj ,powinno wejśc :hmmm:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#30
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Zaznacz tekst na dole kliknij cytowanie selektywne gotowe
Dołączona grafika

#31
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

Zaznacz tekst na dole kliknij cytowanie selektywne gotowe

dziwczynki dzieki za rade teraz jest okej poprostu robilam odwrotnie najpierw cytuj a pozniej zaznaczalam teraz juz umiem jeszcze raz dziekuje za pomoc :->

#32
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
syla19799, jak dzisiaj dzionek mija? Jakie plany?

#33
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
no dzionek calkiem calkiem pochlonelam snidanko :arrow: bulka graham z szynka drobiowa i pomidorkiem drugie sniad. :arrow: jogurt miedzy czasie przemoglam sie i wypilam az 2 kubki wody zielona herbate oraz kawke wlasnie mysle co na obiadek ale najprawdopodobniej pomidorowa. a co do jakiegos ruchu postaram sie wejscna orbitreka ale nie wiem czy sie zmobilizuje wlasnie zjadlam obiad :arrow: miseczke zupy flaki wiepszowe(to chyba ma duzo kalori ale bylo duzo marchwi malo flakow)miala byc pomidorowa ale z braku czasu zjadlam to co domownicy na wiczor jakis owoc ps. obliczylam kalorie spozyte dzisiaj i wyszlo918 wiec nie jest zle myslalam ze z ta zupa bedzie wieksza ilosc kalorii jednak weszlam na orbitrek 20 minut wiem ze to nieduzo ale wazne ze sie zmobilizowalam :arrow: jablkoi woda

#34
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
syla19799, Twoja rozpiseczka bardzo i się podoba no i ćwiczonka były a to bardzo ważne.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#35
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
mam nadzieje ze jutro tez pojezdze na orbitreku :strong:

#36
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

a jaki ten test robisz ?

dmuchany :smiech3: :smiech3: :smiech3: dmucham w taka rurke i potem pije taki plyn i znowu dmucham(bez skojarzen kolezanki :smiech3: :smiech3: :smiech3: )
po tygodniu mam wyniki i lekarz mowi co dalej

chyba jednak nie kazdy je ma bo moj maz tez robil ten test na obecnosc tej bakteri i jej nie ma[/u]

bo ma pewno normalna ilosc,jak ich jest za duzo to dopiero pokazuje

#37
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
se dmuchają :hmmm: :hmmm: :hmmm:

#38
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
co do testow na bakterie to ja robilam z krwi :oczy2:
moja rozpiska
:arrow: jogobella light z platkami i siemiem lnianym
:arrow: 2kromki graham z szynka drobiwa i pomidorem
:arrow: jablko
:arrow: roladka beci z warzywami plus jako surowka warzywka ktore mi zostaly od roladek
:arrow: 3szkl wody, herbata czarna, herbata zielona
no wlasnie zgrzeszylam zjadlam :
:arrow: drożdżówke byla pyszna ale ile kalorii :oops:
:arrow: herbatka

#39
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

drożdżówke byla pyszna ale ile kalori


gdyby nie ten grzeszek to bym powiedziała cudnie a tak powiem ,że trochę później się schudnie :smiech3: :smiech3: :smiech3:

a tak poważnie to cieszę się,że roladki smakują , kalorii nie wiem ile mają , ale w sumie to same warzywka duszone na wodzie i pierś ,więc wydaje mi się,że to jak najbardziej dietetyczne danie, oczywiście jeśli zje się z umiarem :thumbsup:

#40
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
obliczylam moje kalorie i mieszcze sie w 1000 wiec nie najgorzej ale moglo byc zamiast tej drozdzowy cos lepszego np .owoce mam straszne wyzuty :oops: ale obiecuje becia ze jurto sie poprawie a dzisiaj wlece na orbitka na30 minut bo wiecej nie dam rady :crazy:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych