Skocz do zawartości

Zdjęcie

Domi i jej wojna z tluszczykiem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
70 odpowiedzi w tym temacie

#21
Dominika224

Dominika224

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 postów

Naoglądałam się dzisiaj obrazków z rzeźni :yikes: i przechodzę w związku z tym na wegetarianizm :sick:

jak najbardziej uwazam to za wspanialy pomysl heh

Ja wlasnie dostalam wysypki na dekolcie,znajoma mowi ze to przez te moje piguly lkarnityny :blink: czy to mozliwe? :?: zaaplikowalam kremik na alergie i czekamy na efekty grrrrrrrr jak to mowia "jak nie urok to s**czka" :geek:
Dołączona grafika



...



...



#22
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

Ja wlasnie dostalam wysypki na dekolcie,znajoma mowi ze to przez te moje piguly lkarnityny

ja też łykam Lkarnityne,ale nic mi po niej nie wyskoczyło
Dołączona grafika

#23
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów

Naoglądałam się dzisiaj obrazków z rzeźni :yikes: i przechodzę w związku z tym na wegetarianizm :sick:

ja natychmiast zapominam takie obrazy ;-)

ja też łykam Lkarnityne,ale nic mi po niej nie wyskoczyło

ja se pije herbatke lkarnita ale nic mi nie ma :roll:

#24
Dominika224

Dominika224

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 postów
a moze ja mam jakas rozyczke czy cos :hmmm: :?: :?: e tez mi sie wydaje ,ze to nie przez karnityne...


glodna jestem :wavecry:
Dołączona grafika

#25
Dominika224

Dominika224

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 postów
Tak jak obiecalam codzienny zapis dietki...
no wiec generalnie moje jedzenie niczym sie nie roznilo od wczorajszego: tunczyk na wodzie,2jablka,kostka gorzkiej czekolady(magnez hihi) ,sok swiezo wycisniety z grejfruta,herbatki ziolowe,woda....
Niedziela mi minela leniwie dosyc..chociaz pocwiczylam sobie godzinke wiec wczorajsze folgi poszly w niepamiec :hmmm: :evil: :tanczy:


Weszlam dzisiaj na wage tak ciekawosci i nie moglam uwierzyc ,ze waze juz 62 kg :clap: :clap: na razie suwaczka nie przesuwam ,bo moze to sie zmienic heheh co prawda jestem w trakcie okresu i wazylam sie popoludniu wiec nie wiem czy to jakos zawaza na prawidlowosci :?: :whistle:


Milego niedzielnego wieczoru kobietki :->
Dołączona grafika

#26
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Dominika224, fajnie,że masz swojego blogaska...
Nie wiem kurcze czy to Twoje mało jedzenie nie obruci się przeciwko Tobie...
Wiesz jak dla mnie to nie szybko schudnąć tylko mądrze schudnąć...
Nie wiem czy nie będziesz miała efektu jojo jak zaczniesz niormalnie jeść :-/
No nic poczekamy zobaczymy...

#27
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

Weszlam dzisiaj na wage tak ciekawosci i nie moglam uwierzyc ,ze waze juz 62 kg


gratuluje :clap2: :thumbsup:

#28
Dominika224

Dominika224

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 postów
dzieki Becia:) naprawde sie ciesze ze w koncu zaczela waga spadac w dol hihi
Anja mam nadzieje ,ze sie nie obroci tzn ja generalnie juz od roku kiedy stracilam te pierwsze kiloski jem malo i dlatego nie przytylam z powrotem ...hmm co prawda waga stanela w miejscu poniewaz nie cwiczylam i jak zjadlam cos kalorycznego to np na drugi dzien cos zdrowszego heh takze wychodzilam mozna by powiedziec na zero czyli ani chudlam ani grublam.Od dwoch tygodni z wagi wyjsciowej 65 cwicze codziennie i no malo jem...hmm dzisiaj to sie nawet przestraszylam bo praktycznie glodna nie jestem i na dwoch ogorkach zielonych jade...nie mam w ogole apetytu..moze jutro przejdzie przynajmniej probuje zjesc jakas piers z kurczaka gotowana takze kobietki moje dzisiejsze ubogie menu juz znacie :( Waga dzisiaj pokazala 61kg czyli praktycznie tygodniowo ubylo mi 2 kg...szczerze mowiac nie wiedzialam ,ze tak szybko bedzie spadac i moze to dlatego ,ze to pierwsze kiloski .Co do powrotu do starego odzywiania nie ma mowy juz od roku sie lecze z fast foodow i ich nie tykam chyba ,ze mialam straszna ochote to raz w tygodniu mozna sobie pozwolic kawalek pizzy :D Ja wiem ,ze mam niezdrowe podejscie do tego wszystkiego ,ale uwierzcie mi jestem tak uparta jak koza,zdeterminowana i w koncu dopne swego i wroce do mojej starej zakurzonej wagi 54 kg heheh Bedzie ciezko ,ale dam rade w koncu i po raz ostatni !!3majcie sie cieplutko a ja jutro sie odezwe drogi pamietniczku ...dobranoc
Dołączona grafika

#29
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Dominika224, no my tez sie cieszymy i oby zdrowo spadala w dól :lovers:

#30
Dominika224

Dominika224

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 postów
Ina44 dziekuje kochana :) wlasnie wszamalam jablko :PPP ja mam nadzieje ,ze nam wszystkim bedzie zdrowo spadala xxx
Dołączona grafika

#31
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
a ja zagryzam marchewki :-P
Dołączona grafika

#32
Dominika224

Dominika224

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 postów
mmm marcheweczki samo zdrowie jutro ide na jakies warzywne zakupy :D koniec
Dołączona grafika

#33
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Dominika224, wiesz ja Ci życzę jak najlepiej i z całego :love: trzymam kciuki,żeby Ci waga spadła do Twojej wymarzonej czyli do 54 ale ja podchodzę do tego wszystkiego całkiem inaczej bo ja nie chce do końca życia na diecie siedzieć więc w mojej dietce nie ma miejsca na głodówki

#34
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

chce do końca życia na diecie siedzieć więc w mojej dietce nie ma miejsca na głodówki
_________________

anja popieram cie :thumbsup:

#35
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
syla19799, no i dobrze ale w cytacie powinnaś jeszcze dodać to NIE na początku :-> :-> :-> :->

#36
Dominika224

Dominika224

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 postów
Dziewczynki witam was w ten wtorkowy wieczor :) Obiecuje poprawe ,bylam dzisiaj w sklepie kupilam pelno warzyw i owocow ,troche rybek i bede jesc :D Nie mialam dzisiaj znowu apetytu ,ale slabo mi sie cos zrobilo wiec wmusialm w siebie rybke grillowana,jabluszka,grejfuta i marcheweczke na dzisiaj moj brzuszek juz nie ma sily zjesc wiecej ...z cwiczeniami tez kiepsko bo tylko 10 minut na orbiteku poniewaz cos mnie kulo i bolalo :((((( w ogole to mam dola ,brzydka pogoda,pochmurno i na dodatek nic mi sie nie chce ...spalam dzisiaj az do 17 ....czy wy sobie to wyobrazacie???Boshe co sie ze mna dzisiaj dzieje....
Dołączona grafika

#37
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

co sie ze mna dzisiaj dzieje

ja bym ci radzila isc do lekarza moze na poczatek do rodzinnego porobic podstawowe badania bo brak apetytu omdlenia spanie do 17 to moim zdaniem objawy jakiejs choroby lub oslabienia organizmu :hmmm:

#38
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

ja bym ci radzila isc do lekarza

ja też
Dołączona grafika

#39
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

poniewaz cos mnie kulo i bolalo :(((((

Dominika224, wydaje mi się, że ne powinnaś tego lekceważyć i czym prędzej do lekarza się udać.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#40
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Ja tez jestem tego zdania,idz dziewczyno do lekarza i badania zrob!
bo nie chce krakac,ale przez takie rygorystyczne odchudzanie to do anemii mozna doprowadzic :cry:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych