Skocz do zawartości

Zdjęcie

Energetyczna Ell czyli jeszcze troszkę...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
914 odpowiedzi w tym temacie

#841
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
Loana, dziekuje bardzo za przepisik i pewnie kieys go wykorzystam bo zapowiada sie pysznie :lovers:



...



...



#842
Loana

Loana

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 672 postów
Nie ma za co Dorotko :-) już teraz życzę smacznego i wszystkiego pysznego :-)
Dołączona grafika

#843
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Przepisik smakowity :slinka:
Dołączona grafika

#844
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Ell, matko jedyna, dziewczyny , litości ... :yikes: :yikes: :yikes: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: Chyba się wykończę , wylizałem monitor, myszkę i pół klawiatury... Jeno jest tylko moim ratunkiem - brak blendera :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: Rany julek ale to jazda z tymi zupami - kremami. Przepisy ekstra, szczęście że nie moge teraz ich jeść, bo jak bym zaczął ..... hmmmm z końcem było by trudno :mrgreen: Ell specjalnie dla Ciebie przesyłam u ściski i pozdrowienia. A tak poważniej , czytam Wasze posty i przykro mi że tak wiele z Was ma kłopoty z pracą ... Nie mogę się z tym pogodzić, a te które pracują ... zarobek mają "umowny" :cry: czasem nie wiem co w takiej sytuacji mówić :nie wiem1: :nie wiem1: :nie wiem1: :nie wiem1: Oddał bym wiele zeby inni wiedli dobre życie, a jednocześnie tak niewiele mogę... wyć można. :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#845
Loana

Loana

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 672 postów
blender jest ważny, blender mieć warto :-) i owszem, gdyby zjeść wiadro takiej zupy, to byłoby przegięcie...ale miseczka to żadna tragedia :-) więc zastanów się nad takim blenderkiem ;-)

hmmm...no z pracą faktycznie jest kiszka :-( sama wczoraj przeglądałam dodatek w wybiórczej i nędza potworna :blush:

Ell ściskam Cię w pasie :-)
Dołączona grafika

#846
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Ell no i jak tam dziś z naszymi brzuszkami ja 10 zaczynam :tanczy:

#847
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Loana, miłego wtorkowania i uśmiechu ale tu pyyyyyszności nononono prawdziwe historie kuchenne :-> :-> :-> :-> :lovers:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#848
Loana

Loana

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 672 postów

Loana, miłego wtorkowania i uśmiechu ale tu pyyyyyszności nononono prawdziwe historie kuchenne :-> :-> :-> :-> :lovers:

Ba! historie kuchenne są ważne (a film pod tym tytułem jest bardzo uroczy ;-) i polecam równie mocno jak krem z papryk ;-) )

i wiadomo, że muszą być prawdziwe - żadne tam "erzatze" ;-)
ściskam wtorkowo Shas! :lovers:
Dołączona grafika

#849
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
ELL znowu nam zniklas mialas byc wczoraj wieczorem albo dzis o 10 a nadal cie nie ma martwie sie troszke :zdenerwowany: jak po wizycie u lekarza :hmmm:

#850
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Witajcie Moi Drodzy :lovers: U lekarza...jak u lekarza :whistle: Lepiej nie mówić bo i po co -jeszcze się zapeszy :tongue: Powiem za to, że dzień dziś zabiegany, mnóstwo spraw do załatwienia, a wydawałoby sie że "mam wolne" :evil: Z dietką ok, choć pogoda taka, że boli głowa :myśli1: Jedzonkowo było:
:arrow: 0,5 l. świeżego soku z marchwi i winogron
:arrow: jogurt z fitellą oraz otrębami i siemieniem
:arrow: banan plus kawa z 2 cistkami LuGO!
Będzie:
:arrow: zapiekanka grecka (ziemniaki, czerwona cebula, oliwki, płatki migdałowe, feta) 0 taka mała miseczka tego specjału :fun:
:arrow: 4 cytryny
:arrow: na kolację zupa porowa z przepisu wczorajszego Loany!
WOW - ale mam dziś jedzonko, mniam :thumbsup: :thumbsup: Loana proszę o więcej przepisów :lovers:

Oddał bym wiele zeby inni wiedli dobre życie, a jednocześnie tak niewiele mogę... wyć można.

mamma mia - Jazoo, dramatycznie to brzmi bardzo (w stylu Ell :tongue: ) ale nie przejmuj się tak bardzo! Każda sytuacja czegoś uczy - pewnie nie jest tak źle, choc zawsze mogłoby być lepiej. A jak jeszcze można zjeść zapiekankę grecką, to na pewno nie jest źle :evil: Dziękuję za uściski i pozdrowienia; ja przesyłam dużo pozytywnej energii :thumbsup: Ściskać nie będę, bo jakoś tak około-przeziębieniowo się czuję, więc mogę zarazić :evil: :tongue: :evil: :tongue: Ale wypiję pod wieczór sok z 4 cytryn i będzie dobrze :grin:
Loana Ty tak w pasie nie ściskaj, bo mi patrzałki wychodzą na wierzch :tongue: Mam nadzieję, że nie przybija Cię ta śląsko-jesienna szarość...ja się bronię jak mogę :fun: Ale zaraz będzie... wiosna :whistle: :grin: :grin: I zgadzam się z Toba Loana w całej swej rozciągłości: blender jest baaaaaaaaardzo ważny :!: Bez blendera ni hu-hu (kurczę, jak to się pisze cholerstwo :tongue: ). I dziękuję za podpowiedź z garnkiem - jak będzie jakiś przypływ gotówkowy zakupię na pewno :clap2:
Sabinka - ja dziś przed południem odpadłam w kołysaniu, bom u lekarza koiła swe nerwy :usmiech5: :usmiech5: Ale natychmiast jak tylko głowa przestanie boleć to nadrobię stratę - przynajmniej 200 musi być :dumbells: Nadal Cię podziwiam, ze trzaskasz brzuszki bez kołyski - mi się to w mojej małej łepetynie nie mieści :zdziwiony: :zdziwiony:

#851
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

Ale wypiję pod wieczór sok z 4 cytryn i będzie dobrze

jak ty to zrobisz bo ja lyzki tego specyfiku bym nie lykla :sick:

#852
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów

jak ty to zrobisz bo ja lyzki tego specyfiku bym nie lykla :sick:

Kochana, to jest wręcz PYSZNE!!!!!! Łykałam sok z 20 cytryn i też było świetnie :grin: W poczatkowej fazie jest kwaśny, ale w połączeniu ze środowiskiem jaki ma się w buzi i w gardle ten sok staje się NIEMOŻLIWIE SŁODKI!! Jakbyś łykała miód :thumbsup: :thumbsup: Jest pyyyyyyyyyszny - ja mogę go pić i pić - poza tym naprawdę chroni przed rozwinięciem się przeziębienia :clap2: :clap2:

#853
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
ja tez barzdo lubie cytrynki i moge go sporo wypic :-) ale nie z 20 cytryn :-P

#854
Loana

Loana

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 672 postów

WOW - ale mam dziś jedzonko, mniam Loana proszę o więcej przepisów

ależ proszę bardzo i polecam się ;-) wiesz, że ja lubię gotować i cudować...więc chętnie się podzielę :-) faktem jest, że jak mi coś zasmakuje, to jestem monotonna (patrz zupa paprykowa), ale od czasu do czasu coś zrobię godnego polecenia :-)
to ja w takim razie nie ściskam, a przytulam i uciekam :-)
Dołączona grafika

#855
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Ell w tym wszystkim , co dzieje się , chyba i o to chodzi żeby umieć patrzeć na innych przez pryzmat ich zmartwień i radości. Sukcesów i klęsk, tak jestem zaprogramowany trudno mi się zmieniać, może to jakaś forma dziwna, ale z drugiej strony , nie znoszę niedomówień, niejasności, wolę mówić to co myślę , dlatego czasem to dziwnie brzmi. Ell to że infekujesz :smiech3: :smiech3: i tak nie sprawi ze wywiniesz się od moich "czułości" :smiech3: :smiech3: Musisz się pogodzic z tym że na mnie trafiłaś. Moje współczucie... :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#856
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
Ell, jak poszla pierwsza czesc jazdy na orbitku?

co do twojego samochodu no to naprawde spory problem bo nie dosc ze trzeba kasy na naprawe to jeszcze trzeba przez kilka dni zyc bez samochodu :bawi: :bawi:
zycze ci milutkiej srody i mam nadzieje ze sie sklikamy na gg bo mam pytanie

#857
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

to jeszcze trzeba przez kilka dni zyc bez samochodu

dla człeka, który porusza się tylko i wyłącznie samochodem to naprawdę wielki problem bo niezwyczajny jeździć komunikacją miejską. Ja za to poruszam prawie zawsze autobusami i pociągami. Casami narzekam bo się spóźniają albo niespodziewanie zmieniają trasy ale zawsze dcojadę tam gdzie chce.

Ell miłej środy Ci życzę
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#858
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Ell gdzie jesteś?
Środowo Cię nie było-z kawcią czekam :fun: :fun: :fun: :fun:

#859
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Halo :wave: Ja dziś wszystko robiłam w biegu - kawa w biegu (Anja - intencyjnie piłam z Tobą :usmiech 7: :usmiech 7: ), jedzenie w biegu, załatwianie spraw malych i dużych w biegu! Aż z rozpędu odebrałam telefon, nie Loana :tongue: :tongue: Ćwiczeń.... :zdenerwowany: żadnych do tej pory nie było i już dziś nie będzie nad czym ubolewam baaaaaaaardzo :zdenerwowany: Jutro mam nadzieję z rana nadrobić - Syla, Loana - obiecuję orbitek sposbem Syli i zrobię podwójnie (za dziś i za jutro). Naprawdę taki zabiegany dzień - i zaraz tez muszę mykać do znajomej i nie będzie mnie chyba już dziś :myśli1: Albo moze na chwilkę :fun:

#860
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
Ell, zycze ci spokojniejszego czwartku no i trzymam :thumbsup: za orbitreka a raczej za cwiczenia na nim




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych