Skocz do zawartości

Zdjęcie

Energetyczna Ell czyli jeszcze troszkę...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
914 odpowiedzi w tym temacie

#861
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Ell nabiegałas się tyle ,że ćwiczonka możemy uznać ,że jadnak były :lovers:
Dołączona grafika



...



...



#862
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Syla, życzenia się sprawdziły, bo jak do tej pory czwartek spokojniutki :lovers:
Kama36, dziękuję za to pocieszenie, bo naprawdę było mi żal, że nie mogłam tych ćwiczeń wypracować. Dziś około 14 zaczne pedałować, a wcześniej brzucholce, oczywiście :thumbsup: :thumbsup:
Jedzonkowo było:
:arrow: maślanka z owocami (jabłko, banan) oraz siemieniem, otrębami i żurawiną
:arrow: jajecznica, 3 deski z pomidorem
:arrow: kawa i prince polo "caffe latte" - tak dla towarzystwa :blush:
Aktualnie się delektuję:
:arrow: prażone z solą bez tłuszczu pestki dyni (50 gram)
Będzie:
:arrow: zupa-krem porowy z migdałami (wczoraj zrobiłam z przepisu Loany, ale nie zdążyłam zjeść :tongue: )
:arrow: litr maślanki naturalnej z prawdziwymi jagodami z prawdziwego lasu od mamy (mniam!!)
A ćwiczenia jak zrobię - to wypiszę :whistle: Miłego dnia Wszystkim :wave:

#863
Loana

Loana

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 672 postów
hej Ellunia :-) no dietkowo całkiem, całkiem...wymazując to princ polo ;-) hehe...ale rozgrzeszam Cię, bo mnie jutro czeka ciasto dyniowe...a w sobotę ciężka batalia i masa smakołyków na stole ;-)
ale będę dzielna...jako i Ty bądź moja droga :-)
Dołączona grafika

#864
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
czescEll, witam cie w piteczkowy poranek i pytam czy dzis cwiczonka z loana zaliczylas bo jesli nie to ja o 9 bede jezdzic moje 3 minuty na orbitku wiec zapraszam do wspolnego wysilku :dumbells:
a zapomnialam ze o 10 standardowo przynajmniej 200 brzuszkow ze mna i sabinka

milego dnia ci zycze :wave:

#865
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
ell co tam u ciebie dziś słychać?
mam nadzieje ze udało sie coś poćwiczyć
miłego dnia :lovers:

#866
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Ell miłego weekendu pewnie jak wszyscy spędzisz go po części na cmentarzu i u rodziny :lovers:
Dołączona grafika

#867
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Ell widzę, że ostatnio szalenie zabiegana jesteś i czasu na nic nie ma.

Pozdrawiam piąteczkowo i odmeldowuję się
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#868
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Halo - wpadam pozdrowić Wszystkich!! Dziś cały dzień poza domem... Ale miło było i dość detkowo o dziwo. Może jutro wstawię rozpiskę, bo dziś mi się oczy kleją... Pozdrówka!

#869
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Ell milej niedzieli ci zycze :lovers:

#870
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Ell co tam dizś u Ciebie słychać?

#871
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
Ell, co sie dzieje martwie sie :zdenerwowany: napisz choc slowko :lovers:

#872
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
pozdrówka poniedziałkowe :wave: :lovers:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#873
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Ell, dawno nie zajrzałem do Ciebie, zostawie jednak tylko ciepłe słow, bo sam jestem jak by poza gremium. Jesli będziesz , napiszesz , z radoscią poczytam, teraz jednak sam znikam w niebycie pracowniczych spraw.... :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#874
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Ahoj!! Jestem na króciutko się przywitać :lovers: :lovers: Z dietą do kitu, z ćwiczeniami też - Syla robi to za mnie :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: Ale obiecuję poprawę od jutra :tongue: Pozdrówka :lovers: :lovers: :lovers:

#875
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Ell trzymam za słowo dziś dietkujemy i ćwiczymy :mrgreen: obiecałas :mrgreen:
Miłęgo dnia :lovers:
Dołączona grafika

#876
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
ell no ja trzymam za słowo chociaż ty chudzielec jesteś to Ci nei zaszkodzi :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:

#877
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
Ell, ja tu czekam na spowiedz z dnia dzisiejszego z dietki no i cwiczonek a w szczegolnosci z cwiczen orbitrekowych bo obiecalas ale jakos caly czas sie migasz moze dzis bylo lepiej :hmmm:

#878
Loana

Loana

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 672 postów
cześć leniwcu :tongue: co tam się wydarza w Twoim układzie cząsteczek? mam nadzieję, że wszystko w porządku możliwym...i nie obijasz się obrzydliwie ;-)
ściskam Cię moja droga i czekam na jaką kawową propozycję :evil:
Dołączona grafika

#879
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Witajcie Drodzy Moi, dziś dietkowałam pięknie i wspaniale jak Syla i Loana mniej więcej :tongue: :evil: No, może wpadł dziś jakiś batonik mały, ale to w biegu i przeciwdziałałam spadkowi cukru, bo mi się słabo zrobiło a prowadziłam autko :grin: :fun: :grin: :fun: Więc to leczniczo proszę potraktować :tongue: Jedynie za ćwiczenia daję sobie :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: Przynaję się - jestem ostatnio STRASZLIWY, STRASZLIWY leń :zdenerwowany: :zdenerwowany: :myśli1: :myśli1: :zdenerwowany: :zdenerwowany: :myśli1: :myśli1: Wprawdzie całymi dniami nie ma mnie w domu, ale wiem, Was też nie ma (LOANA) a ćwiczycie... Przykro mi bardzo, że tak zawodze w ostatnich tygodniach Was i siebie, ale mam nadzieję, że wreszcie wpadnę w ten ulubiony rytm codzienny albo co-drugi-dzienny :tongue: A rozpiskę z dzis wstawię jutro i plan dnia tez będzie!! Wieczorne pozdrowienia :) Zmykam spać - jak się śpi to się chudnie :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

#880
Loana

Loana

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 672 postów
śpij dobrze leniwcze ;-) ja idę popracować wreszcie...bo wiadomo..dupa czasowa ;-)
ja też ostatnio się od-orbitrekowałam, bo nie ma siły rano...więc ostatni raz był basen w poniedziałek...może jutro się uda ;-)
buziaki Wariacie :-)
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych