Skocz do zawartości

Zdjęcie

Energetyczna Ell czyli jeszcze troszkę...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
914 odpowiedzi w tym temacie

#121
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
syla19799, to może ja ci ją po prostu kupię tę herbatę, zapakuję i wyślę??
anetkoz3, ja wiem, że ten obiad jest śmiechu wart, ale - teraz się będę tłumaczyć :blush: byłam w pracy i mieliśmy gości z zagranicy i musiałam kpuić ciasto pyyyyyyyyszne i dużo, więc to, że skończyło się na jednej delicji i paluszkach to sukces - chrom rulez :chef: ). Dziś będzie dobrze :strong:



...



...



#122
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Ell, to pewnie sie spotkalysmy na innym forum tez :mrgreen:
A co do "parcia na dietke " tez mam male problemy chwilami-ale trzeba wytrwac i juz. Czasem zle sie czuje, ale wiem tez ze zle sie czuje jak nic nie robie i rosne jak drozdzowka w piecu- tyle ze wszerz, a nie w gore :placz: :placz: Dlatego twarde musimy byc :dumbells: :thumbsup:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#123
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

to może ja ci ją po prostu kupię tę herbatę, zapakuję i wyślę??

nie mozesz bo to wiaze sie z kosztami a nie chce zebys nanie sie przeze mnie narazala juz wystarczy ze kotki wspierasz finnansowo .patrzylam za nia wnecie ale tam jest cena bodajze 49,90 lub cos kolo tego.
Ell, i znowu sie minelysmy jak ja bylam to ciebie nie bylo i odwrotnie a jakie masz plany na dzisiejszy dzien

#124
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
syla19799, faktycznie się mijamy :-( Ja tez teraz tylko na sekundkę - jestem w pracy, no i ten tego, ekhm... Będę wieczorkiem to podgadamy :lovers:

#125
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
Ell, czy cos sie stalo bo piszesz tak zagadkowo ze zaczynam sie martwic :lovers:



dzien pozniej
ell odezwij sie czyzbys miala jakies problemy obiecalas wczoraj ze zajrzysz wieczorem i opowiesz co sie dzieje a ciebie nie ma nie wiem dlaczego nie znamy sie ale stealas mi sie bliska wwiec tym bardziej chce wiedziec co sie dzieje twoje posty zawsze daja mi wiele radosci i ciepla wiec czekam na znak od ciebie bo sie martwie

#126
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Ell Czemu Cie nie ma? :cry: :lovers:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#127
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Witajcie Dziewczyny :lovers: Szczególnie syla19799 i tomsa, Was ściskam najmocniej :love: Raz jeszcze dziękuję za Waszą troskę - nie zawsze mogę być obecna wirtualnie :wavecry: No tak się składa, że faktycznie miałam parę spraw do załatwienia - spraw medycznych... Bo jak pierwsza tura badań wyszła rzeczywiście fantastycznie, tak druga...nie do końca. Koniec końców znaleziono mi dość duży guzek i kilka mniejszych w tarczycy - teraz już tylko pozostaje biopsja i określenie czy ten "gość" w moim gardle jest złośliwy czy też da mi spokój... Dziwne uczucie - czuję się, jakby kręcono film o Ell ale z pewnością to nie ja biorę w nim udział. Jestem spokojna - dopóki nie będzie wiadomo dokładnie, jestem spokojna :ceyes:
A dietka - dobrze, choć nie doskonale. Np. dziś zjadłam pizzę (dwa kawałki wegetariańskiej) przed pójściem do lekarza i mój mężczyzna - dla pocieszenia - kupił mi czekoladę gorzką z chili - mniam! Więcej grzechów dietetycznych nie pamiętam w dniu dzisiejszym: był koktajl z maślanki i siemienia oraz otrębów, była zielona i czerwona herbatka :) Na kolację będzie owocek - pomarańczka :strong: I kolejny dzień a6w Staram się, by mój dzień wyglądał normalnie :myśli1: Choć myśli mi uciekają i oddycham bardziej świadomie każdego dnia, każdej chwili :-? Musi być dobrze, po prostu :wave: Idę zobaczyć co u Was :lovers:

#128
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
Ell, tak mi przykro z powodu problemow zdrowotnyc calym sercem jsetem z toba i wierze w to ze ten wynik ostatni okarze sie dobry .

Musi być dobrze, po prostu

musi :!: :!: musi :!: :!:

#129
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
syla19799, oczywiście że będzie dobrze :thumbsup: Mam nadzieję, że z moją dietką będzie lepiej, bo jak czytam Twoje rozpiski dzienne Syla to :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: Ja po prostu rumienie się ze wstydu - jestem żarłoczna podjadaczka bezwstydna :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony:

#130
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
Ell, ale popacz na inne dziewczyny to one jedza jak wrobeliki w porownaniu z miom jedzeniem

#131
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Kochana, ale każdy ma inny organizm i trzeba po pierwsze słuchać siebie a po drugie nas na forum :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: Uważam, że Twoje ostatnie rozpiski są naprawdę świetne! I ćwiczenia - regularnie je wykonujesz!! I brawo za to jak się starasz każdego dnia o zachowanie tego planu - naprawdę bomba! Bardzo bym chciała mieć znów silną wolę jak Ty! Naprawdę musisz rozpoznać siebie w tym całym odchudzaniu - dla mnie jedzenie zbyt małej ilości kalorii powodowało, że tyłam na potęgę :(( Więc zaczęłam jeść dużo (nawet do 1.500 kalorii choć staram sie z całych sił o 1000 dziennie) i zaczęłam chudnąc - wytworzyła sie u mnie pamięć metaboliczna i organizm nie odkłądał tłuszczu na czarną godzinę...

#132
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
Ell, staram sie i narazie mi to jakos idzie mam nadzieje ze do czerwca bede miala wymarzone 64kg

#133
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
syla19799, myślę, że jeżeli sobie utrzymasz to, co wypracowałaś, to będziesz miała te 64 kg!! Nie dopuszczaj innej myśli i spokojnie rób swoje :D

#134
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
Ell, oby oby ale takie mile slowa z twoich ust daja mi mega motywacje tylko nie wsiem na jak dlugo . musze dzisiaj zaliczyc 11 dzien a6w alemi sie potwornie niechce a dzis juz mam 3 serie po 10 powtorzen a ty ell cwiczysz?

#135
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
ćwiczę, ale jestem jeden dzień do tyłu w relacji do Ciebie... Wiesz, też z Tobą zrobię 11 dzien a6w - dla towarzystwa :skacze: :dumbells: Powiedz kiedy zaczynamy :strong: :strong:

#136
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

Wiesz, też z Tobą zrobię 11 dzien a6w - dla towarzystwa

no wiec bylamzrobic wlasnie i klapa nie dalam rady sil mi starczylo na 2 serie ale w takim razie od jutra robie codziennie 3 serie po 8 powtorzen to chyba tez cos da jak myslisz

#137
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
jasne, że tak :!: :!: :!: :!:

#138
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
Ell, jestem godna podziwu dladziewczyn ktore wytrzymuja do 42 dnia ja juz po 10 dniu wiedzialam ze wiecej chyba nie dam rady i sie niepomylilam a teraz z innej beczki znasz moze jakis dobry kren na ujedrnienie piersi bo po zrzuceniu 14 kg toone chyba najbardziej ucierpialy

#139
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
syla19799, z dotychczasowego doświadczenia wiem, że nie ma "oszałamiających kremów" odnośnie tej "okolicy" :whistle: Albo ja przynajmniej na nie nie trafiłam. Żaden Estreme Slim (i tym podobne) nie działał - jedyne co działało i działa to standardowe ćwiczenia na ujędrnianie. Ja osobiście smaruję się też od czasu do czasu balsamikiem ujędrniającym z kawą (Soraya). Ale to bardziej dla tego, bym czuła się psychicznie lepiej, niż że on działa naprawdę. Poza tym... kupuję świetne biustonosze - to wizualnie działa najlepiej :whistle: :whistle:

#140
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

Poza tym... kupuję świetne biustonosze - to wizualnie działa najlepiej
_________________

tak to super gorzej jak sie go sciagnie




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych