Skocz do zawartości

Zdjęcie

Energetyczna Ell czyli jeszcze troszkę...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
914 odpowiedzi w tym temacie

#81
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Witajcie Dziewczyny :wave: :wave: Dopiero teraz jestem, bo dziś prawie cały dzień ... spałam :fun: :fun: Obudziłam się o 9:00 i mimo @, złych przeczuć i wczorajszej chandry gigant pobiegłam na do apteki się zważyć :whistle: I MAM ponad 1 KILO MNIEJ :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: Dziwne figle mi płata ten organizm ale tego rodzaju figle to uwielbiam :thumbsup: :thumbsup: Tak się ucieszyłam, że zjadłam śniadanko (3 kromki Wasy z ogórkiem smarniętym musztardą - oj, ostro), zobaczyłam jakiś horror, który mnie uśpił, więc... około 12:00 poszłam spać :whistle: :whistle: i obudziłam sie o 16:00 ca oznaczało, że spóźniłam się na kafffffkę z fantastyczną koleżanką (wybaczyła mi:D) Jak przyszłam do domku była 18:30 więc zjadłam kaszę z warzywami, zaparzyłam sobie herbatkę i... po a6w i kolejnym filmiku do Was wskakuję :lovers: :lovers: Aha - i zmieniam suwaczek :skacze: :skacze: :skacze: Odejmuję kilogramik i definiuję na nowo wagę, jaką chce osiągnąć (nazwijmy to pierwszym etapem) :usmiech5: :usmiech5: :usmiech5: :usmiech5: :usmiech5:



...



...



#82
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
Gratuluję! :thumbsup: :clap: :clap: :tanczy: :clap2: :clap2:
1 kg do przodu :thumbsup: :clap: :clap2:
Trzymaj się :wave:

#83
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
ailataN, dziękuję wielkie :skacze: Każdy kilogramik "do przodu" czyli de facto "do tyłu" cieszy szalenie, szczególnie, jak go ubywa niespodziewanie :tanczy: :tanczy:

wiec na wage nie ma sensu teraz stawac,przed @ na pewno wiecej pokaze :tongue:
poczekaj i po @ sie zwaz,na pewno spadnie

Właśnie Agnieszka 71 - według wszelkich znaków na ziemi i niebie tak powinno być i z doświadczenia wiem, że tak jest i że masz rację. Więc jak w tych warunkach mam ponad 1 kg mniej (a czuję się jak bomba - tak jestem spuchnięta i wydęta przed tym @) to co dopiero będzie po :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:

#84
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
:win: to koniecznie napisz jak jeszcze Ci waga spadnie :thumbsup: :thumbsup:
:tanczy: :tanczy: Miłej nocki :wave:
P.S. który dzień ćwiczysz A6W?

#85
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów

P.S. który dzień ćwiczysz A6W?


Droga ailataN, a więc dziś był 6 dzień a6w :usmiech5: Zachęcam wszystkich do tych ćwiczeń - są znakomite (to moja druga tura a6w w życiu - za pierwszym razem doszłam do 29 dnia i potem przerwałam, ale teraz sobie jadę od początku) :dumbells: :dumbells:

#86
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
A mój pierwszy dzień :oops:
Zapomniałam zapytać jeszcze czy to trzeba robić wszystko naraz (czyli czy jedną serię trzeba robić bez przerw), bo ja robiłam przerwy :oops:
Na pewno dasz radę :thumbsup: 29 dni to dużo :grin:

#87
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
ailataN, każdy kiedyś robił pierwszy dzień a6w :skacze: Brawa wielkie dla Ciebie za podjęcie wysiłku :clap: :clap: :strong: :strong:

Zapomniałam zapytać jeszcze czy to trzeba robić wszystko naraz (czyli czy jedną serię trzeba robić bez przerw),

tak ailataN, wszystko bez przerwy; jak w kolejnych dniach będziesz miała np. 2 serie po 6 powtórzeń (jak w Twoim przypadku :skacze:) to też wykonujesz te dwie serie bez przerwy :grin: I wtedy też nie rób też przerw pomiędzy ćwiczeniami. Powiem Ci, że początkowe 3-4 dni były dla mnie najtrudniejsze, ufffffffff, a potem jest coraz lepiej (ja się nawet nudze na tych ćwiczeniach :myśli1: :myśli1: ) :fun: :fun:

#88
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów
Ell, -gratuluję straconego kiloska :clap2: :clap2: :clap2:

#89
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
Ell, jestem pod wrażewniem Twojej determinacji i silnej woli. Wirtualnie mogłabyś mi jej trochę przekazać, bo u mnie ostatnio coś kiepsko z silna wolą.
miłego dzionka
Dołączona grafika

#90
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
Ell dwie serie na raz :yikes: nudzisz się? :yikes: :yikes: O mój Boże! Nie no ja nie dam rady... :cry:
Papa :wave:

#91
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Ell, gratuluję utraconego kilogramka i trzymm kciuki za utratę dalszych.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#92
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Ell, gratuluje traconego kiloska :clap2: :thumbsup: trzymam kciuki za dalsze postepy :thumbsup:

apropo serów, to tez uwielbiam przeróżne , ale fakt, faktem czasem ser do sera nie podobny, :-/

#93
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

, a więc dziś był 6 dzień a6w

znasz moze strone na necie na ktorej sa pokazane i porzadnie opisane cwiczenia a6w bo ja znalazlam ale nic z tego nierozumiem
gratuluje zrzuconego kg :clap: :clap: :clap: :clap:

#94
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Witajcie Dziewczyny :lovers: :lovers: Dziś tylko ona sekundę wpadam, nawet nie dam rady wpisać rozpiski (ale to dobrze, bo było okropnie) :fun: Dziękuje za gratulacje z okazji porzuconego kiloska :skacze: :skacze:
syla19799, szybciutko odpowiadam, że dla mnie najbardziej czytelna strona z a6w jest ta

Chętnie Ci też pomogę, jabyś miała jakieś pytanka :usmiech5: :usmiech5: Zmykam teraz i mam nadzieję, że jutro będe mogła z Wami pobyć dłużej :lovers:

#95
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
Papa Ell miłego wieczorka :lovers:

#96
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
Ell, znalazlam nawet strone z filmem a6w ale dziekuje za pomoc i mam nadzieje ze dzis zajrzysz do nas na dluzej

#97
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Ell, :clap: :clap: :clap: :clap: za zgubiony kilogramek i nastepnych zycze :clap2:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#98
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Ell, a dzisiaj jak Ci dzionek minął??????
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#99
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

Zmykam teraz i mam nadzieję, że jutro będe mogła z Wami pobyć dłużej

obiecalas ja czekalam na ciebie caly dzien a ty nawet niezajrzalas a co ty porabiasz ze masz tak moludko czasu dla nas

ell kolejny dzien nie ma cie na forum co sie z toba dzieje :sick:

#100
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Witam Wszystkich :lovers: a w szczególności sylę 19799, :lovers: Też za Wami tęskniłam,za fantastycznie uporządkowanym i zdrowym życiem, gdzie wiadomo co/jak/kiedy/o której godzinie... Mam nadzieję, że w tym tygodniu będzie jak wcześniej - i dietkowo i w ogóle. Przepraszam za milczenie ale chyba już jestem i postaram się codziennie Was odwiedzać.
Może zacznę od rozpiski na dziś :mrgreen:
:arrow: 9:00 - dwie garście winogron
:arrow: 11:30 - dwie kromki ryżowego z serkiem, ogórkiem, jajkiem oraz dwie sojowe "parówki" (to oczywiście duuuuuuuużo za dużo jak na II śniadanie, ale ciągle mi zimno, więc ciągle chce mi się szalenie jeść!!)
W planie - 3 litry czerwonej herbaty (bo rozgrzewa organizm), na obiad brokuł zapiekany z tofu (i mnóstwo rozmarynu), później jakiś owocek około 17:00 a kolacja około 19:00 wyklaruje się sama :whistle:
Aha - i wracam do a6w bo przez tydzień zero ruchu fizycznego... Zacznę mimo wszystko od dnia 6 - wiem, że tak nie można, ale moim celem nie jest kaloryfer na brzuchu ale kondycja. Więc dziś jeszcze 6 dzień a6w, do tego joga :love: :love:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych