Skocz do zawartości

Zdjęcie

chce schudnac


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
154 odpowiedzi w tym temacie

#41
Dodzik

Dodzik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 136 postów

wazenieto moj nlog


tez tak mialam ze musialam sie codziennie wazyc bo inaczej wariowalam do czasu kiedy waga mi sie popsuła :-P wtedy nie mialam wyboru i bylam na "odwyku" teraz jak zwaze sie raz w tygodniu to chociaz widze efekty dietkowania

dopisek 18:23

wstawie dzisiejsza rozpiske:
:arrow: jogurt truskawkowy z polowa opakowania platkow fitella+ 2 wafle ryzowe z serkiem
:arrow: pomarancza
:arrow: 2 kawalki ryby + bulka grahamka+ dwa plasterki pomidora
:arrow: jabco



...



...



#42
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
a ja wagi nie posiadam i dlatego mój suwaczek się nie zmienia :-/

#43
Dodzik

Dodzik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 136 postów
slonko2544, no to trzeba szybko :biegnie: zakupic jakas albo do apteki :biegnie: sie zwazyc a napewno bedzie mniej i bedziesz mogla przesunac suwaczek


a dzisiaj biegalam po sklepach i szukalam hula hop i nigdzie nie ma :placz: :placz: :placz:

#44
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
Dodzik, we wtorek będę wiedziała ile ważę,bo przy przy przyjęciu do szpitala ważą

#45
Dodzik

Dodzik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 136 postów
slonko2544, a dawno temu sie wazylas??

#46
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Dodzik gratuluję pogonionego kilogramka
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#47
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
Dodzik, oj dawno,chyba jak się tu rejestrowałam,ale miałam wahania wagi...w górę i w dół i teraz nie mam zielonego pojęcia ile ważę :hmmm:

#48
Dodzik

Dodzik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 136 postów
jezeli trzymalas sie dietkowania dzielnie to waga na pewno pokaze mniej :-) trzymam za to :thumbsup: :thumbsup:

#49
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
wiem,że teraz w najbliższym czasie będzie o wiele mniej...

#50
Dodzik

Dodzik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 136 postów
a ja jutro postanowilam ze zgrzesze :-P bo mam kupila dzisiaj takie pyszne ciasteczka ale jakos nie skusilam sie na nie chociaz slinka to strasznie mi leciala.... no ale ze nie bylo zadnego grzeszka przez caly tydzien to jutro pozwole sobie na te ciasteczko no moze 2 :grin: :grin:

#51
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
slonko2544, a waga która ostatnio spotkałam w selgrosie tylko 15zł. kosztowała :lovers: :lovers: i ważyła jak moja domowa takze taanie nie znaczy złe :lovers: :lovers: :lovers: echhh słoneczko mam nadzieje że jakos w tym szpitalu bedzie i wszystko będzie po Naszej mysli jesli chodzi o zdrówko :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:

#52
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
ina44, obawiam się,że gdybym miała wagę to ciągle bym na nią stawała

echhh słoneczko mam nadzieje że jakos w tym szpitalu bedzie i wszystko będzie po Naszej mysli jesli chodzi o zdrówko


ina44, :lovers: :lovers: :lovers:

#53
Dodzik

Dodzik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 136 postów
oj dziewczyny jak mnie dzisiaj ssie bym chyba konia z kopytami pozarla :-? w dzien tak jesc mi sie nie chcialo jak teraz :-? no normalnie szok co chwile chodze do lodowki otwierasz patrze... i zamykam bo wiem ze nie wolno. wole lepiej isc juz spac bo jeszcze nagrzesze i z jutrzejszej nagrody beda nici wie milutkiej nocki dziewczynki

#54
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Dodzik, dobrej nocki a Ty Słoneczko wagę to olej bo masz wazniejsze sprawy na glowie i i tak wielki szacunek :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: że Ty w takiej chwili o niej myslisz :lovers: :lovers: Ja bym ja olała totalnie :-/

#55
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
ina44, jak się zajmuję dietką to mniej o tym wszystkim myślę

ina44, :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:

#56
Dodzik

Dodzik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 136 postów
dzien dobry dziewczyny :grin:
wczoraj jakos czasu nie mialam zeby na forumek wlezc :-/ bo od samego rana sprzatanie, pranie, gotowanie same wiece jak to jest..... pozniej wieczorkiem bylam umowiona na :piwo: z moja dawna klasa z liceum... fajnie jest spotkac sie z ludzmi ze szkolnej lawki porozmawiac itd. najbardziej wzruszyl mnie nasz wychowawca ktory sie poplakal i powiedzial ze " dla takiej klasy warto uczyc". Na nastepny weekend umowilismy sie jeszcze raz ale to pojedziemy na cmentarz do naszego kolegi ktory popelnil samobojstwo przed studniowka :placz: :placz:

jeszcze wstawie rozpiske z wczoraj chociaz nastawiam :po dupsku: na baty bo nagrzeszylam:
:arrow: jogurt z musli+ jabco
:arrow: 2 ciasteczka :oops:
:arrow: jabco
:arrow: miseczka zupy pomidorowej gotowanej na kostce rosolowej z makaronem
:arrow: 2 drinki :oops:

#57
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
Dodzik, pomimo twoich grzeszkow to i tak nie bylo tak tragicznie a spewnoscia juz dzis rozpiska jest piekna bez slodyczy i drinkow

#58
Dodzik

Dodzik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 136 postów
oj dzisiaj dzien bardzo udany :-) naladowalam energie chyba na caly tydzien :-) dzisiaj byla taka sliczna pogoda sloneczko swiecilo ze ze znajomymi wybralismy sie na spacer nad morze do stegny.... mam do niej jakies 50 km takze siup w autko i juz na miejscu :-) polazilam sobie po plazy i lesie z jakies 1,5 godziny i tak jakos mi sie fajnie zrobilo :-) ale za to zbytnio na jedzonko czasu nie mialam ale mysle ze nie jest zle :-)

a oto rozpiseczka:
:arrow: jogurt z platkami pitella (pol opakowania)+ 2 dechy z szynka i pomidorem
:arrow: salatka z tunczykiem( kukurydza czrwona kapustaogorekpapryka i tunczyk)
:arrow: 2 krokiety z grzybami i kapucha
:arrow: herbatki zielone woda i teraz fervex bo cos mnie chyba lapie

no to tyle :-P ide poczytac co u was na salonach

#59
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Zdrowiej więc szybciorem!

Milsze

Zdeterminowany Kurczak

#60
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
Dodzik,

polazilam sobie po plazy i lesie z jakies 1,5 godziny

wcale sie nie dziwie ze energi nabralas po takim spacerku w dodatku nad morzem az ci zazdroszcze bo ja musze czekac do lata bo ja mam do morza conajmbniej 300km




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych