Skocz do zawartości

Zdjęcie

chce schudnac


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
154 odpowiedzi w tym temacie

#121
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

liczenie kal weszlo ci w nawyk juz

oj Syla nawet nie wiesz, jak to pomaga i ile człowiek w niewiedzy sobie krzywdy robi tym jedzeniem bez ograniczeń. Tu wpadnie batonik, tu jakas sałatka, kawałek kabanoska z lodówki, serek żóty do piwka córcia czekoladka częstuje i tak przez cały dzień. A wieczorem, jak sie zrobi podsumowanie to człowiekowi wierzyć sie nie chce. :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: Jak to możliwe, przecież ja nic nie zjadłam dzisiaj. :hmmm: :hmmm: :hmmm:
Dołączona grafika



...



...



#122
Dodzik

Dodzik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 136 postów
witajcie dawno mnie nie bylo u siebie na salonach...
weekend zawalilam w dietkowaniue no ale swietowalam swoje oczko takze chyba troche usprawiedliwione i do tego @ przyszla...
dzisiaj na wadze 61 :grin: :grin:

a rozpppiska przedstawia sie tak:
:arrow: jogurt
:arrow: 2 wafle ryzowe z pasztetem drobiowym
:arrow: ogorek i 2 male kotlety z serem
:arrow: czerwona herbatka woda

#123
Dodzik

Dodzik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 136 postów
witajcie ;-) dawno mnie ie bylo u siebie na salonach ale czas to nadrobic.
postanowilam ze znowu bede wstawiala rozpiski zebyscie mogly mi doradzic co i jak i licze na wasza pomoc ;-)
waga poleciala w dol i jest 59 zostalo bardzo malo.... ale jakos nie jestem zadowolona ze swojego wygladu i moze zmienie swoj cel na mniej zobaczymy....
od kilku dni robie brzuszki... ok 150 dziennie....

dzisiejsza rozpiska to
:arrow: 2 kromki chlebk arazowego z pasztetem i pomidorem
:arrow: danio
:arrow: i w planach pol porcji ryzu z piersia z kurczaka i sosem chinskim kupnym

#124
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
Dodzik, my to sie chyba jeszcze nie poznalysmy :wave: :wave: :wave:
to zapowiada sie wielki powrot do dietkowania i trzymam kciuki ze juz nie odpuscisz :thumbsup:
ps nakrzyczalabym na ten pasztet ale ostatnio sama zem jadla :blush:

#125
Dodzik

Dodzik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 136 postów
buziaki444, no chyba jeszcze nie mialysmy okazji sie poznac wiec witam ;-)
i juz za mna obiadek ;-) ale jakos tak dzisiaj dziwnie sie czuje ;-/ taka pelna jestem a dopiero co @ sie skonczyla takze to nie z jej powodu ;-/

#126
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
Dodzik, a moze poprostu duzo pijesz i troche soli i juz sie woda zatrzymuje i moze dlatego tak sie czujesz?
albo to jakies utajone obrzarstwo mialo miejsce :smiech3:

#127
Dodzik

Dodzik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 136 postów

a moze poprostu duzo pijesz i troche soli i juz sie woda zatrzymuje i moze dlatego tak sie czujesz?


faktycznie dosc sporo pije ;-) kilka herbatek dziennie z l-karnityna ;-) do tego woda

albo to jakies utajone obrzarstwo mialo miejsce :smiech3:


nie pilnuje sie strasznie zeby nie napadac na lodowke ;-P

#128
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów

faktycznie dosc sporo pije ;-) kilka herbatek dziennie z l-karnityna ;-) do tego woda

to moze przyjrzyj sie temu co jesz bo moze za duzo soli i zatrzymujesz wode :hmmm: bo duzo produktow juz ma sporo soli w sobie i mozesz nawet nie wiedziec ze tyle jej zjadasz...
albo tak sie czujesz bo poprostu duzo pijesz (nie musisz nawet zatrzymywac tej wody) ale jak sie np wypije 3 litry w ciagu dniato czlowiek sie kula bo taki pelny jest ;-)

#129
Dodzik

Dodzik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 136 postów
hmmm ja tu mysle ze chyba inny problem jest.... od kilku dni lazienki nie odwiedzalam... moze wypije wieczorkiem sobie jakas figure1 i zobaczymy co z tego wyniknie....
moze faktycznie duzo soli jest w tym co jem.... bo w takim sosie kupnym to pewnie tyle go jest ze ho ho....

#130
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów

od kilku dni lazienki nie odwiedzalam

polecam suszone śliwki :grin:

#131
Dodzik

Dodzik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 136 postów
Nikola, suszone sliwki na mnie nie dzialaly juz wszystkie sposoby wyprubowalam.... musze poszukac w sklepie soku z kiszonej kapusty

tydzien temu sie wazylam i bylo juz na wadze 57.7 wiec cel juz byl osiagniety :tanczy: niestety radosc moja nie trwala dlugo... kolejny tydzien pozwolilam sobie na wszystko na co tylko mialam ochote.... i dzisiaj na wadze 59 :shock: :-/ wiec wracam do dietkowania i to takiego ostrego.... niedlugo trzeba bedzie sie w bikini pokazac a tu sadelko wystaje....

#132
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów

kolejny tydzien pozwolilam sobie na wszystko na co tylko mialam ochote.... i dzisiaj na wadze 59

no i masz kare za niesubordynacje :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku:

#133
Dodzik

Dodzik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 136 postów
oj należało mi sie oberwac :placz: ale dzisiaj juz ladnie pieknie bez zadnych grzechow :-) i tak ma zostac wieczorkiem napisze co pozarlam i sami ocenicie :-P

#134
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
no to czekamy do wieczorka :myśli1: :myśli1: :myśli1:
milego dnia :lovers:

#135
Dodzik

Dodzik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 136 postów
obiecalam wiec jestem i rozpiske wstawiam :mrgreen:
:arrow: puszka tunczyka 130gram
:arrow: 2 kromki razowego z serkiem i pomidorem
:arrow: serek wiejski light
:arrow: activia z platkami
:arrow: 2 jabca

:yikes: o kurcze ile tego wyszlo a myslalam ze nie jest zle :-/
:strong: z cwiczonek zrobilam 210 brzuszkow

a co z picia :hmmm: 2 herbatki z lkarityna i troche wody

#136
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
A obiadek gdzie???nie bylo dzis nic cieplego :evilmad:
wedlug mnie nie bylo za duzo :hmmm:
a liczylas kalorie????pewno nawet 1000 nie ma :myśli1:

#137
Dodzik

Dodzik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 136 postów
Agnieszka71, obiadku nie chcialo mi sie gotowac dla siebie :-/ a kalorii nie liczylam bo nigdy nie umialam tego robic moze ktoras dziewczyna jest w tym lepsza i moglaby mi je policzyc?? z gory dziekuje

#138
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

moze ktoras dziewczyna jest w tym lepsza i moglaby mi je policzyc?? z gory dziekuje

hahahahahahahaha dobra jestes :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: ja niestety tez nie umiem tak z glowy :blink:

obiadku nie chcialo mi sie gotowac dla siebie :-/

:po dupsku: ale powinnas,bo cos cieplego jest wazne!!!!!
No ale przy sobocie to ci daruje :tongue: :grin: :fun: :grin: :fun: :grin:

#139
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów

:yikes: o kurcze ile tego wyszlo a myslalam ze nie jest zle

no i sie doigralas :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: jakie duzo??? toz to za idealnie jest :grin:

#140
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Dodzik, w tej Twojej rozpisce nie ma z pewnością przekroczonego tysiaka, więc moim zdaniem to troszeczkę, troszeniutko za mało :whistle: :whistle:
Co do Twojej prośby

a kalorii nie liczylam bo nigdy nie umialam tego robic moze ktoras dziewczyna jest w tym lepsza i moglaby mi je policzyc??

to po prostu bierzesz sobie tabele kalorii i dodajesz :blink: :blink: Jak miałabyś pytanie odnośnie poszczególnych skomplikowanych potraw (np. ile kalorii może mieć naleśnik z dzemem) to chętnie odpowiem (ja będę wiedzieć :tongue: ), ale nie ma sensu, zeby za każdym razem ktoś liczył Ci kalorie... To przecież proste - poradzisz sobie :thumbsup:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych