Skocz do zawartości

Zdjęcie

Teraz na pewno dam radę!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
121 odpowiedzi w tym temacie

#61
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Oduczyłam się normalną herbatę słodzić jak mój osobisty prywatny Brat osolił ostatnią herbatę w schronisku - miałam 12 lat - w 5-u Stawach - jak tam jeszcze donoszono wszystko na plecach - nie można było nawet kupić herbaty... zrobiliśmy ostatnie dwie torebki w menażce - by dla 6-u osób starczyło jakiejś lury marki chyba lipton (nie pamiętam) - te trzy łyżki soli zaś pamiętam do dziś :sick: W schronisku mieli 2 miseczki - jedna z solą druga z cukrem - i mu się pomieszało...

Co do kawusi - słodzik

A do czerwonej herbatki od czasu do czasu ciut miodku....

Dobrej nocy i gratuluję rozpiski



...



...



#62
Guest_słodyczomanka_*

Guest_słodyczomanka_*
  • Guests
iwona83, :witam: Jeszcze u Ciebie chyba nie byłam :hmmm:

Dzisiaj również się nie dałam namówić na wiele poczęstunków i jakoś się trzymam.

No to Braawoo :clap2: :clap2: :grin: :grin: :tanczy: Silna wola to podstawa! :thumbsup: Z takimi rozpisakami jak ta, to waga napewno ruszy :thumbsup: :lovers:

#63
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
iwona83, to szybciutko sie waz i chwal,dziel sie postepami

#64
iwona83

iwona83

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 104 postów
Dzięki dziewczyny. Dzisiaj tez przyleciałam się przywitać i poczytać co tam u Was.
Dzisiaj znów malutki sukcesik ale ważny- jak szłam do domu to myślałam że lodówkę z kablem nawet zjem ale.............. właśnie wcinam marchewkę i już wiem że zjem coś lekkiego za chwilę.
Kurde muszę pójść do kolegi albo nie wiem gdzie bo wagi w domu nie mam.
Miłego dzionka.
Dołączona grafika

#65
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Miłego dnia

Lodówka smakuje ponoć lepiej bez kabla ;-)



Zdeterminowany Kurczak

#66
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
iwona83, ja proponuje jak jestes na diecie bo wciaz bedziesz biegac po ludziach zeby sie zwarzyc :hmmm:

#67
iwona83

iwona83

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 104 postów
syla19799, ale co proponujesz?
Dołączona grafika

#68
iwona83

iwona83

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 104 postów
Kurczę, rozpiskę już zapodam, bo potem zapomnę:
pół szkl. maślanki z truskawkami ( piję bez cukru jak nigdy i smakuje mi)
kromka z twarożkiem ( niestety biała bo tylko to było a bez śniadania nie wyjdę z domu)
2 jabłka, 3 wafle ryżowe, 2 marchewki
2 dechy wieloziarniste z twarożkiem i rzodkiewką, pół puszki szprota w pomidorach,
Jeszcze będzie- zupa krem z brokułów- pycha!!! ( i pomyśleć że jeszcze 3 tyg temu nawet nie chciałam spróbować, tak jak szpinaku- ale durna byłam)
ze 2 marchewki, jabłko i jak mnie przyciśnie to ze 2 wafle ryżowe.
Z ćwiczonek szybki i długi spacer i 18 min hula hop z obciążeniem z kaszy ( no nie mam fasoli w domu) zamiast gimnastyki w domu, bo po urzędach musiałam rajd zrobić.
Idę poczytać jakieś Wasze stare posty coby Wasze początki zobaczyć. Pa :wave:
Dołączona grafika

#69
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów

zupa krem z brokułów-


może przepis byś wstawiła bom zainteresowana :hmmm:

#70
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

ale co proponujesz?
_________________

sorki ale jakas roztargniona dzisiaj jestem mialam na mysli zebys kupila sobie wage zeby nie latac po ludziach. a jesli mozesz to wrzuc przepis na ten krem z brokolow bo ja tez nigdy nie probowalam

#71
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Chwali się, że bez śniadania nie wychodzisz z domu!

Świetna rozpiska

No i również czekam na przepis...

#72
iwona83

iwona83

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 104 postów
Moje Kochane, jak ja szukałam przepisu to znalazłam ze 100 a każdy inny.
Sama robię tak:
serek topiony, kostka knorra Bulion z oliwą z oliwek i ziołami ( normalnie daje się zwykłą), 2 ziemniaki, 2 marchewki, cebula, pietruszka, kawałek selera, por, ząbek czosnku, no i oczywiście brokuł.
Można też dodać różne inne warzywa, np. szpinak, fasolkę szparagową ale żeby to była zupa-krem-z-brokułów najwięcej musi być....... :yikes: brokułów. To samo dotyczy innych zup-kremów-z....
Wszystko drobno kroimy.
Cebulkę szklimy na łyżce oliwy, dodajemy resztę warzyw i kostkę, wodę ( tyle żeby wszystko przykryło), gotujemy aż zmiękną (ok 30 min), wrzucamy serek i miksujemy. Zamiast serka można dodać śmietany albo mleka ewentualnie nic. A jak ktoś chce to grzanki, np ziołowe.
Z tego przepisu wychodzą ok 4- porcje zupy. Życzę smacznego!! :chef:
Dołączona grafika

#73
iwona83

iwona83

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 104 postów
Witam. Dzisiejsza rozpiska.
jogurt z musli- 140 g
kisiel z suszoną żurawiną ( bez cukru bo na opakowaniu napisali żeby 3 łyżki dodać a to raczej mija się z celem)
2 dechy z twarożkiem, plasterkiem wędlinki i rzodkiewką,
zupa ogórkowa
sałatka z fetą plus decha z twarożkiem i decha z wędlinką.
Nie mam wagi a szkoda wydać 50 zł, bo te tańsze to ważą w cały świat ale się zastanawiam, chyba że będę się mierzyć a ważyć tylko przy okazji. Pozdrawiam.
Dołączona grafika

#74
Myrthi

Myrthi

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 309 postów
No i bardzo ladnie :) Oby tak dalej. Ja kupilam jakas wage za 30 pare zl i trzyma sie jak na razie ;)
Kiedyś:- 76kg
08.2008- 68
Aktualnie:
Dołączona grafika157 cm wzrostu

#75
iwona83

iwona83

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 104 postów
Myrthi, gdzie Twój blog bo nie mogę znaleźć?
Dołączona grafika

#76
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

Nie mam wagi a szkoda wydać 50 zł

moze masz gdzieś w pobliżu aptekę? Tam powinnas znależć wagę na której mogłabyś się zważyć , i to bezpłatnie. W aptekach też mozna sobie zmierzyć cisnienie. w dobrych aptekach. ;-)
Dołączona grafika

#77
Myrthi

Myrthi

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 309 postów

Myrthi, gdzie Twój blog bo nie mogę zn aleźć?

http://www.diety.pl/... ... -vt738.htm bo sie na 2 storne przesunal :)
Kiedyś:- 76kg
08.2008- 68
Aktualnie:
Dołączona grafika157 cm wzrostu

#78
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
iwona83, dobrze ci idzie :thumbsup: :thumbsup: a jesli o wage chodzi to ja widzialam kiedys elektryczna w biedronnce za 29,9 i w kauflandzie tez byly

#79
Myrthi

Myrthi

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 309 postów
Ja mam wage z pepco, taka szklana. O dziwo od poczatku lipca i jeszcze żyje :) A ważyć też dobrze waży bo sprawdzałam ^^
Kiedyś:- 76kg
08.2008- 68
Aktualnie:
Dołączona grafika157 cm wzrostu

#80
iwona83

iwona83

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 104 postów
Wagę z biedronki maja moi rodzice, w pepco były te same i według tej wagi co minutę inaczej ważę- raz 65 a raz 64 albo nawet 63 a jak się ważyłam u znajomych na takich lepszych wagach (czytaj ponad 50 zł) to zawsze 66. A w moim mieście apteki są powiedzmy małomiasteczkowe. Może jak się wybiorę do Tesco albo Auchan to będzie coś w przystępnej cenie. Tylko jak ja powiem mężowi że chcę wagę a rachunki leżą do zapłacenia? Pewnie tak :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: .
Już zapodam rozpiskę na większość dnia
2 dechy posmarowane feta z 2 plastrami szynki i rzodkiewką
kilka suszonych ananasów, i będzie
zupa krem z brokułów
ryba w folii z surówką
dziś idę na urodziny brata więc pewnie sałatka i kawałek ciasta no i kawa ( bez cukru). Obym się nie pokusiła o nic więcej bo wiosna idzie i trza wierzchnią warstwę zrzucić a pod nią jeszcze sadełko widać. Pozdrawiam.
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych