Skocz do zawartości

Zdjęcie

baaardzo bym prosiła żeby się udało!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
57 odpowiedzi w tym temacie

#1
natalka_

natalka_

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
od jutra przechodzę na dietę i pewnie nie zdecydowałabym się na pisanie tutaj ale bardzo potrzebuję pomocy i motywacji!!!

zdecydowalam sie na 1000kcal tylko irytuje mnie zmudne podliczanie kalorii, jednak co zrobic?
ile czasu potrzebuje zeby osiagnac zamierzony cel? wierze, ze mi pomozecie :)



...



...



#2
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
4kg na miesiąc więc potrzebujesz około 3miesięcy

Co do pomocy - możesz liczyć - wszyscy sa tu po to by sobie pomagać

Witaj i powodzenia

#3
natalka_

natalka_

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
dziękuję:)

#4
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

tylko irytuje mnie zmudne podliczanie kalorii

sciagnij sobie z netu NIEZBEDNIK ODCHUDZANIA tam sa podstawowe produkty al rowniez jest edytor i mozesz wprowadzic sobie kalorie swoich prodoktow w takich ilosciach jak jesz i wtedyy tylko klikasz na to co zjadlas i samo kalorie oblicza. powodzenia

#5
natalka_

natalka_

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
program jest super! dzieki :)

dopisek
mam jeszcze jedno pytanie: o jakiej porze dnia się ważyc :) ? zeby wyniki w moim suwaczky byly obiektywne?

#6
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
natalka_, wybierz sobie pore dnia i zawsze sie warz o tej samej porze
np ja warze sie rano :lovers:

i jeszcze jeno jeżeli chcesz coś dopisać to użyj opcji "edytuj" :grin:
pozdrawiam

#7
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
natalka_, witam na forumku :witam: no i trzymam kciukasy za osiagniecie wyznaczonego celu :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

o jakiej porze dnia się ważyc

ja zazwyczaj waze sie rano po toalecie to wtedy niby waga pokazuje najtrafniej :grin: ale tak jak sabina, powiedziala, najlepiej zebys wazyla sie o tej samej porze i nie waz sie codziennie :grin: (co prawdamalo kto przestrzega tego na forumie ale niby najlepiej wazyc sie raz w tygodniu ;-) )

#8
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
natalka_, :witam: i zastanawiam się czy te 50 kg zamierzone to nie za mało-pamiętaj tez o mineralce(ok 1,5 l dziennie) i o aktywności-jakiejkolwiek ,bo dietka dietką a spalanie trzeba wspomagać to i efekt i szybszy i dłuższy :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#9
Dodzik

Dodzik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 136 postów
natalka_, :witam:

#10
natalka_

natalka_

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
wodę piję do tego herbatki:) a powiedzcie mi czy spalacze tłuszczu są w porządku czy to niepotrzebna strata kasy? aktualnie kończę dyma burn xtreme jednak nie wiem czy jest sens kupować to lub cos innego...
jesli chodzi o aktywnosc fizyczna- tancze ale tylko raz w tygodniu, ostatnio rowniez biegalam, ale niestety idzie sesja, takze ze sportem moge sie pozegnac..

#11
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów

aktualnie kończę dyma burn xtreme

ja nawet nie wiem co to :grin: :blush:
jakies tabletki ??

skoro mało cwiczysz ty chyab nic ci takie specyfiki nei dadzą , tak mi sie wydaje bo maja one za zadaie spalanie tłuszczu ale chyab przy wysiłku :hmmm:

#12
natalka_

natalka_

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
zgadza sie, to sa tabletki:) podobno przynosza efekty takze bez cwiczen, ale w sumie ciezko mi je zauwazyc po ponad miesiacu stosowania. Interesowalam sie takze nowym preparatem Alli (chyba tak on sie nazywa) ale zeby go zaczac stosowac musialabym wazyc 68kg takze wole nie ryzykowac.
Co do cwiczen- na prawde staram sie jak najczesciej uprawiac sport, ale ogarnia mnie NAUKA :( Miejmy nadzieje ze sesja nie zmusi mnie do jedzenia czekolady :)

Swoja droga bardzo szybko schodzi mi woda z organizmu, podobno zeby doszlo to prawdziwego odchudzania (zrzucania tluszczu) potrzebne sa 2 tyg!

#13
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów

nowym preparatem Alli

to chyba to co ostatnio reklamują :hmmm:

ale zeby go zaczac stosowac musialabym wazyc 68kg

nie rozumie :hmmm:

#14
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Szkoda sie truć tabletkami tylko silna wola i umiar w jedzeniu zagwarantuja spadek wagi.A tablety wiadomo może trochę pomagaja na początku ale przecież nie będziesz łykać ich całe życie
Dołączona grafika

#15
natalka_

natalka_

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
co do preparatu alli to jest tak ze zeby zaczac go stosowac musisz 'pasowac' do takiej tabelki specjalnej ktora jest w srodku opakowania :) tzn ze on bardzo silnie oddzialowuje na oragnizm (nie wiem jak to mozliwe skoro jest bez recepty) i wskazanym jest ze zeby zaczac go stosowac to musisz wazyc odpowiedniu duzo i tu przy moim wzroscie (158) musze wazyc 68kg to jest tak jakby kwalifikowana otylosc do zaczęcia zażywania go :)

jejku dzisiaj zjadlam schab pieczony nie wiedzialam ze jest az tak kaloryczny :))

#16
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
natalka_, to lepiej odchudzac sie bez zadnych specyfikow jak troche pocwiczysz i ograniczysz kalorie do 1000-1400 to waga sama poleci bez niszczenia organizmu tabletkami ja kiedys bralam clarinol 1000 i dorobilam sie strasznego uczulenia na piersiach ktore pomimo leczenia nie chcialo bardzo dlugo zejsc

#17
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Witaj na forum :witam: i powodzenia :thumbsup:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#18
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
natalka_, witaj na forum :wave: :wave:

podobno przynosza efekty takze bez cwiczen, ale w sumie ciezko mi je zauwazyc po ponad miesiacu stosowania. Interesowalam sie takze nowym preparatem Alli

natalka_, moim zdaniem nie ma absolutnie sensu, byś brała te chemiczne wspomagacze! Nie masz 20, czy 30 kilo nadwagi, a jedynie - moim zdaniem - powinnaś siebie wspomóc przede wszystkim dużo ilością ćwiczeń i dietką o jakiej już dziewczyny wspomniały (1000-1200 kalorii). Naprawdę zrzucenie Twoich kilogramów nie będzie trudne - ale po prostu zdeterminuj się do działania :fun: :fun: :strong: :strong: Dobrą wiadomością jest to, że nasz mózg potrzebuje tylko trzech tygodni. by nowy styl życia (dietka plus ruch) zaakceptować jako coś naturalnego i ... potem już jest prościej :thumbsup: :thumbsup:

#19
natalka_

natalka_

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
pierwwzy tydzien juz prawie za mna:) nie uleglam pokusie!
moze wiecie czym spowodowane jest wstawanie w nocy i jedzenie- mialam kiedys taki problem, odkad sie przeprowadzilam zniknal, ale coraz czesciej się budze i boje sie ze znowu wroce (najczesciej siegalam po slodycze)
aha potrzebuje jeszcze kontaktu do dietetyka w warszawie, dobrego, zorganizowanego, ktory chetnie mi pomoze :)

#20
natalka_

natalka_

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
chyba odeszłam w niepamiec :)) mam jednak nadzieje ze po cichu kazdy dopinguje..
nie moge doczekac sie upragnionego celu a taka dluga droga przede mna! Najgorsze sa weekendy, dni pelne nudy(a raczej ciezkiej nauki w domu :) ) kiedy z kazdego kata spogladaja na mnie pysznosci...
jak radzicie sobie z jedzeniem z nudy?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych