Skocz do zawartości

Zdjęcie

baaardzo bym prosiła żeby się udało!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
57 odpowiedzi w tym temacie

#21
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów

jak radzicie sobie z jedzeniem z nudy?

wiesz, ja czegoś takiego nie mam, bo z reguły się nie nudzę, ale... myślę, że sposobem na to może być bardzo częste jedzenie - nawet do 7 razy dziennie - ale... bardzo, bardzo, bardzo małe porcje :!: :!: :!: :!: I....duuuuuuuuuuuuuużo picia (ja piję ponad trzy litry dziennie) - musisz po prostu zapełnić żołądek i uspokoić swój mózg... :grin:



...



...



#22
natalka_

natalka_

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
ja niby tez sie nie nudze, ale jak siedze w domu to tutaj przejde przez kuchnie, gdzies lezy jablko, banan, zrobie sobie koktajl i prosze bardzo :)
jutro mija tydzien diety! do tego jestem chora i nie moge biegac... biednemu zawsze wiatr w oczy :roll:

#23
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów

gdzies lezy jablko, banan, zrobie sobie koktajl i prosze bardzo :)

wiesz, to jeszcze nie jest taka tragedia - ja myślałam, że sięgasz po chipsy, paluszki, pizzę... Jeżeli ten koktajl jest owocowy i traktujesz go jako jeden z posiłków, to nie ma sensu się tym przejmować :wave: Jak CI napisałam powyżej - pij dużo wody min. niegazowanej, herbat (zielona i czerwona najlepiej) - koktajle ze świeżych owoców i warzyw też jak najbardziej wskazane :clap2:
Co do tego, że boisz się, że wrócisz do nocnego podjadania: moim zdaniem najlepiej jest po prostu jeść przez cały dzień regularnie 5 (a nawet 7) małych posiłków: co 2-3 godziny. ALE REGULARNIE!! Wtedy mózg nasz jest uspokojony, bo wie, że "za chwilkę" będzie miał dostarczone jedzonko. Nasz żołądek też będzie miał spokój, bo będzie sukcesywnie wypełniany, więc da spokój mózgowi a Ty w tym wszystkim będziesz chudnąć smacznie śpiąc :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze:
Powiedz nam jak Ty się w ogóle odchudzasz, tzn, jakie masz zasady odchudzania?? Bo nie doczytałam :blink:

#24
natalka_

natalka_

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
co do jedzenia w nocy- bylam u lekarza i podobno bylo to spowodowane na tle nerwowym, mialam badany cukier itp. ostatnio zastanawiamy sie z mama nad tarczycą, uogolniajac ciagle jestem na diecie (mniej restrykcyjnej niz teraz oczywiscie, ale musze sie ograniczac) zdazaja mi sie wpadki :oops: wiadomo-alkohol i pozniej samo leci jednak nigdy nie obzeram sie na codzien, jem wase, bez soli, tłuszczu itd. tak juz 4 lata, ale waga ciagle jest dosyć wysoka.
Teraz jestem na 1000kcal 5-7 posiłków dziennie, ostatni 3h przed snem, oprocz tego przed spaniem wypijam szklanke mleka gorącego (pozwala mi zasnac i spac bez budzenia!) :icecream: nie mam problemow z trzymaniem sie diety, szczegolnie teraz
Aha i na obiad jem obecnie ryby, raz w tygodniu mięso czy np. warzywa PYYYCHA!

#25
Trist

Trist

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
Witaj Natalko :)

Twoja obecna waga to moje marzenie :) życzę spełnienia Twojego marzenia :)
Z przekąskami jakie wymieniasz, myślę, że nie utyjesz :D fajnie, że zdrowo jesz, ilość posiłków - extra.
Alkohol czasem nęci...i mnie owszem... nie ukryję :D trzeba jakoś pokonać dziada :D
Może więcej ruchu i dziad zgon :D wyparuje :D

Pozdrawiam

#26
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

co do jedzenia w nocy- bylam u lekarza i podobno bylo to spowodowane na tle nerwowym,

Czyli musisz pilnowac , zeby jak najmniej stresu było na codzien :thumbsup:

Swietnie Ci idzie- masz dobrze poukładanae w głowie - a to przy diecie wazne- dalszych sukcesow zycze :clap: :clap: :clap:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#27
natalka_

natalka_

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
a nie dziękuję żeby nie zapeszyć
alkohol to zło! z którym tak trudno mi walczyc (jestem na 1. roku studiow- rozumiecie pokuse..) ale tyle dobrze dla mojego brzuszka ze idzie sesja :) także o zabawach moge zapomniec!
no wlasnie a jak zrzucic tluszcz na brzuchu? bo to moj najwiekszy problem! i jaki widoczny! :-/
dzieki za wsparcie ;) jak tylko wroce z biblioteki to Was odwiedzę :)

#28
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

jak zrzucic tluszcz na brzuchu

ja myslę, że najskuteczniej i najprościej systematycznie wykonując brzuszki, ewentualnie jazda na rowerze.
Dołączona grafika

#29
natalka_

natalka_

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
kiedyś czytalam, ze zeby pozbyc sie takiego tłuszczu to trzeba go po prostu zrzucic poprzez dietę, rozumiem ze to nie jest prawdą? :evil:

#30
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
Cześć nie miałam okazji się przywitać :thumbsup:

jak zrzucic tluszcz na brzuchu?

nie ma pojęcia, ale sama mam z tym problem.. dieta w połączeniu z ćwiczeniami na pewno da radę;]
gratuluję bo wspaniale masz wszystko poukładane w diecie :tanczy:
pozdrawiam

#31
natalka_

natalka_

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
dodajecie mi komentarze na moim blogu i bardzo chcialabym przejsc do Waszego i poczytac, ale nie umiem tego zrobic w bezposredni sposob (nie widze opcji typu "pokaz tematy tego użytkownika") Może któras z Was mi pomoze?
ostatnio moją dietę przejęły truskawki, ciagle pije koktajle (z mlekiem 0%) czy to bardzo duzy grzech? czasem zdarza mi sie przekroczyc 1000kcal!

co sadzicie o 8miniutowym absie na brzuch, jest skuteczny ? nie interesowalam sie tym wczesniej, ale sadzac po wpisach na naszym forum jest ciekawy:) :strong:

#32
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów

ostatnio moją dietę przejęły truskawki, ciagle pije koktajle (z mlekiem 0%) czy to bardzo duzy grzech?

nie byłby duży, gdybyś do tego jadła też inne rzeczy - to oczywiście z mojej perspektywy.

co sadzicie o 8miniutowym absie na brzuch, jest skuteczny ?

kazdy abs jest skuteczny moja droga :fun: :fun: Co do Twojego ostatniego pytania o to, jak spalić tłuszcz na brzuchu - dieta sama NIE WYSTARCZY niestety. To naprawdę trudna partia do wymodelowania (razem z biodrami i pupą). Więc koniecznie musisz ćwiczyć; z doświadczenia i mojego standardowego zestawu na brzuch polecam Ci:
:arrow: aerobiczną 6 Weidera (ćwiczenia znajdziesz w necie);
:arrow: zakup kołyski do ćwiczeń (jak masz na zbyciu jakie 50 zł) - i strzelanie po 400 brzuszków dziennie;
:arrow: cardio (na partie mięśnia brzucha, choć wymodeluje CI sie cała sylwetka)
:arrow: wspomniany przez Ciebie ABS (to rozbudowany trening mięśni brzucha, choć tez polecany jest początkującym).
Nie przejmuj się kolejnością - nie ma ona znaczenia. Po prostu wybierz coś dla siebie i zacznij działać :wave: :wave: Ja uwielbiam np. brzuszki z kołyską :tongue: I cardio - ale to dłuuuuuuuugi temat :whistle:

#33
natalka_

natalka_

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
dziękuję bardzo :)

a6w robilam i nie była dla mnie zbyt wymagająca(oczywiście do pewnego dnia, poznij to chyba normalne, ze cwiczac 20minut masz dosyc samego faktu!) no wlasnie i była do tego nudna... ogólnie rzecz biorąc to pod tłuszczem mam b. dużo mięśni tylko nie wiem jak je uwidocznić! (od zawsze trenowalam rozne sporty) abs mi się póki co podoba, ale czy 8 minut dziennie na prawde wystarcza? :)
poza tym aktualnie chodzę na taniec brzucha, ale to tylko raz w tygodniu także wielkich efektów się nie spoedziewam!:)
od tygodnia nie zrzuciłam nic! co jest?? :wavecry:

#34
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

od tygodnia nie zrzuciłam nic! co jest

czasem tak jest, że trzymasz dietę a organizm stoi w miejscu. Najwazniejsze, żeby sie nie zniechęcić i dalej dietkowac. Waga za chwilkę znowu zacznie spadać. Najlepiej i najszybciej spada w pierwszej fazie dietkowania, później jest troche stabilizacji, nastepnie znowu leci.
Dołączona grafika

#35
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów

od tygodnia nie zrzuciłam nic! co jest?? :wavecry:

natalka_, a Ty nie piszesz rozpisek dziennie - więc naprawdę nie wiem, jak jesz i ile kalorii i w ogóle czy wszytsko ok :) Żeby to ocenić, to musiałybyśmy widzieć Twoje żarełko codziennie - i ćwiczenia i...ile wypijasz płynów dziennie :fun: :fun:

czasem tak jest, że trzymasz dietę a organizm stoi w miejscu. Najwazniejsze, żeby sie nie zniechęcić i dalej dietkowac.

i tutaj iwonka69 ma racje!!

abs mi się póki co podoba, ale czy 8 minut dziennie na prawde wystarcza? :)

wiesz.... ja sobie tak myślę, że najlepiej.....przekonać się samemu :tongue: :tongue: :tongue:

#36
natalka_

natalka_

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
ok w takim razie zaczynam wpisywac tutaj co jem:)

7.30 sałatka- sałata rzymska+70g serka wiejskiego light+półogórka+8oliwek (około)
11.00 jabłko (duże)
15.00 pstrąg + pół paczki warzyw tj. 230g marchew+brokuły+kalafior (pieczone razem w piekarniku)
18.00 jabłko
22.00 :cry: 2xWASA ok 50g sera białego+koktajl z 15truskawek i 150ml mleka 0%

Zaznaczam że dzisiaj jadłam niewiele- niezbędnik obliczyl mi 700kcal
+ ABS brzuch 8min
+ 4l wody (ale pewnie wypije więcej bo jeszcze kilka godzin przede mna..
z niecierpliwością czkam na uwagi!!!!

aha moją zmorą jest musli moge jesc i jesc, a przeciez jest bardzo kaloryczne! :hmmm:

#37
natalka_

natalka_

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
no niestety dzisiaj sie obudziłam o 5.30 i zjadlam musli... 50g
jejku czemu to tak? :hmmm: takze 210kcal ot tak mniej dzisiaj musze zjesc


za to niesamowitą wiadomością jest fakt, że schudłam 1kg! :)

#38
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
natalka_, no to wielkie mega brawa za zrzucony kilogramek :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:

#39
natalka_

natalka_

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
bardzo dziękuję
Moje jedzenie dzisiaj:

musli rano o ktorym mowilam 250kcal!
ser biały light(ok100g) +rozmemłane truskawki :) [ale fajne słowo] + koktajl ok 15 truskawek i 100ml mleka
jabłko
salatka; salata lodowa, ogórek, oliwki, serek wiejski light(1/2)
koktajl jw.
2x jablko
salatka salata lodowa, ogórek, oliwki 70g tuńczyka

mam zamiar wypic koktajl :)

na obiad niestety dzisiaj nie miałam czasu!

aha bedzie ABS na bank!! :strong:

#40
natalka_

natalka_

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
co zrobic skoro tak bardzo chce mi się albo tego glupiego musli albo bakalii? rodzynek, suszonych bananów itp ? :hmmm:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych