Skocz do zawartości

Zdjęcie

baaardzo bym prosiła żeby się udało!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
57 odpowiedzi w tym temacie

#41
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
natalka_, rozpiskom się przyglądam i są piękne, więc brawo!
A teraz mała analiza:

no niestety dzisiaj sie obudziłam o 5.30 i zjadlam musli... 50g

wiesz dlaczeg?o - bo zbyt późno zjadłaś poprzedniego dnia!!!! Taki jest mechanizm niestety - jak późno zjadasz cokolwiek, to rano (wcześniej rano) budzisz się z przeogrooooooomnym głodem. Sama się przekonałaś, niestety :tongue: Alet też nie ma tragedii w Twoim przypadku, bo zjadłaś te musli i ok, bo wliczyłaś je jako posiłek w ciągu dnia więc bardzo, bardzo mądrze!! Czasem nie trzeba tak bardzo bać się, że "coś nie tak" ale z głową to rozwiązać. Ty tak zrobiłaś i za to kolejne brawo :lovers:

aha bedzie ABS na bank!! :strong:

za to także wielkie brawa :clap: :clap: I wielkie brawa za ilości wypijanej wody!! No tutaj z Ciebie jestem dumna na całego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

co zrobic skoro tak bardzo chce mi się albo tego glupiego musli albo bakalii? rodzynek, suszonych bananów itp ? :hmmm:

poradziłabym Ci kilka sposobów:
:arrow: nigdy nie kupuj DUŻEJ PACZKI MUSLI!!! Ja kupuję te musli Fitella (pomarańczowe i miętowe) - w małych opakowaniach po 50 gram i po jednej paczce!! Jak nie mam musli w ilości 1 kg w domu, to nie jem!! :blink:
:arrow: wypij 1,5 litra zielonej herbaty czy wody min z cytryną albo np. wyciśnij dwie pomarańcze (chodzi o to, by wypełnić żołądek i o to, że że jak chce Ci się czegoś węglowodanowego (cukry, słodkie), to najlepiej szybko zmienić smak na gorzki czy kwaśny :) W ogóle to może troszkę chromu byś podjadła, co?
:arrow: zjedz BIAŁKO!! Koniecznie, bo musli to węglowodany (cukry) i powodują, że jak zaczniesz to chcesz więcej i więcej. Musisz wtedy jeść więcej białka - syci na dłużej, masz po nim dużo więcej energii na ćwiczenia i ogólnie buduje mięśnie. Węglowodany nie są w tym momencie polecane, więc szybciutko przygotuj sobie coś białkowego!
Musisz sama siebie troszkę "poczarować" z tym musli, ale wiem, że Ci się uda! Pisz, co się dzieje w tej kwestii :D
PODSUMOWUJĄC natalka_, idzie Ci rewelacja! :strong: :strong: :strong: :strong: I gratulacje ode mnie za kilogram w dół! :lovers: :lovers:



...



...



#42
natalka_

natalka_

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
o kurcze bardzo dziękuję za super wyczerpującą no i bardzo pomocną odpowiedz!!! :!:
a czy picie gorącego (0%) mleka przed snem to grzech:)?

dzień dzisiejszy:
75g sera bialego chudego+rozgnieciony banan+1wasa
2 kanapki z wasa salata, szynka z indyka, zoltym serem(w sumie jeden plasterek na dwie) rzodkiewka i sałata
panga-filet ok 200g + 200g mieszanki (brokuly kalafior marchew)
grejfrut+ok 8truskawek
sałatka: salata, 50g serka wiejskiego light, oliwki, rzodkiew, ogórek
koktajl (truskawkowy :love: :love: kurcze tych truskawek musze sie najesc bardzo duzo przed koncem sezonu u nas kg po 5zł! podobno w okresie szczytu ma kosztowac ok 2zł za łubiankę! ale pan na targu powiedzial mi ze desze wymyja truskawki... :-( )
mleko
no i oczywiscie :strong: abs [czy na prawde te kilka minut dziennie mi wsytraczy? NIEWIARYGODNE ĆWICZENIA, ale faktycznie po tyg widzę małe rezultaty!


nadal czekam na pomoc odnosnie kwestii bezposredniego przechodzenia na czyjes blogi :))
pozdrawiam (sesyjnie o 1.30!)

#43
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów

o kurcze bardzo dziękuję za super wyczerpującą no i bardzo pomocną odpowiedz!!! :!:

proszę bardzo :usmiech5: :usmiech5: :usmiech5: :usmiech5: :usmiech5:

a czy picie gorącego (0%) mleka przed snem to grzech:)?

oczywiście, że nie! Nawet czasem bardzo wskazane, bo pomaga zasnąć. Ale mleczko też ma swoje kalorie, więc może czasem zostawić sobie w ciągu dnia troszkę miejsca "kalorycznego" na to mleko :grin:

ale faktycznie po tyg widzę małe rezultaty!

świetnie i :clap2: :clap2: :clap2: Ważna jest konsekwencja i systematyczność :thumbsup:

nadal czekam na pomoc odnosnie kwestii bezposredniego przechodzenia na czyjes blogi :))

natalka_, idziesz na górę tej strony, tam masz hasło "grupy", włączasz, a tym samym wchodzisz na stronę główną. Tam z kolei odszukaj hasło: "Skocz do" i rozwiń je... Znajdziesz "Ludzie listy piszą...napisz swój blog" i to właśnie tutaj są nasze indywidualne, poszczególne blogi - znajdziesz na pewno. O to chodziło? Pozdrawiam! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#44
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Witaj Natalka

Bardzo ładnie Ci idzie ;]
Powodzenia :)

#45
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

nadal czekam na pomoc odnosnie kwestii bezposredniego przechodzenia na czyjes blogi :))

natalka ,wystarczy wjechac na sama gore lub na dol,tam kliknac na forum diety pl.strona glowna i kliknac na ludzie listy pisza....napisz swoj blog.
Ell kliknelam na grupy,ale nie znalazlam sie na stronie glownej :blink"skocz do..." jest rowniez pod twoim tematem nad szybka odpowiedzia natalka,nie musisz do strony glownej przechodzic :grin:

#46
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów

"skocz do..." jest rowniez pod twoim tematem

Agnieszka71, to się zdziwiłam, że faktycznie jest!!!! :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: Tyle czasu jestem na forum i nie wiedziałam że strona z hasłem "Skocz do.." nie jest główną stroną :blink: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
natalka_, a jak dziś - też wzorowa rozpiseczka :?: :?: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :grin: :grin: :grin:

#47
natalka_

natalka_

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
w weekend było uczone także nie mogłam Wam nic napisac! :)
naturalnie zwiodły mnie musli... :yikes: czy to tak bardzo tuczy? tak samo suszone owoce? mam do nich ogromną slabość a tu prosze bardzo..!! ponadto dzisiaj jest super:
2x jablko
100g truskawek
ryba (grenadia?) + surówka jabłko+marchew
koktajl 200g truskawek+100ml mleka 0% i do tego ok 50gserka wiejskiego light z truskawkami

pyyyychaa!! na kolajce bedzie sałatka:))
powiedzcie mi (odnośnie brzucha) bo ja generalnie mam bardzo rozwinięte mięśnie i na brzuchu i na rekach i na nogach i one sa przykryte tym okropnym tłuszczychem, czy najskuteczniejsza jest dieta? tj. wiem ze ćwiczenia ogolne- spalajace kalorie a nie cwiczace dana partie mięśni sa wskazane, ale jesli chodzi o ten brzuch to znalazalm ABS wielostopniowe w internecie i je robie, ale poczatkowe poziomy wcale mnie nie męczą czy cwiczenia te bardziej zaawansowane (robiące zapewna"szczesciopak") pozwolą mi na zrzucenie tego tłuszczu czy to kwestia diety?
kurcze mam nadzieje ze zrozumiale to napisalam :D
no to do nauki! Milego dnia :wavecry:

#48
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Co do brzuszka to dobry jest Twister.. polega to na tym ze stoisz na kółku ktore się kreci.. ty sie trzymasz rękoma czegoś sztywnego na wprost Ciebie i krecisz biodrami.. mozna rowniez stanąć tyłem do sciany i obracac sie do tyłu dotykajac sciany.. oczywiscie bioderkami ruszac nie wolno.. ja znam taki sposób ;]

#49
natalka_

natalka_

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
a czy on nie jest nudny :?:
dzien dzisiejszy (jadłospis jest coraz bardziej okrojony przez naukę)

serek biały 100g z 1/2 pomidora
jabłko
sałatka (tuńczyka ok 50g sałata, pomidor, ogórek)
pstrąg ok 150g+kapusta kiszona
150g rodzynek


(prawdziwie studencki! :-P )

#50
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Nie jest nudnyy ;)

jak swojego czasu chodziłam na siłownie to własnie na nim najwiecej czasu spedzałam :) jest to naprawde fajne urządzenie. a ćwiczenie na nim jest bardzo przyjemne :) przynajmniej dla mnie ;)

#51
natalka_

natalka_

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
kurcze ani ja nie pisze ani nikt do mnie nie pisze
przepraszam za nieobecnosc, ale ciagle sie ucze i raczej nie spedzam czasu przed komputerem

mam pytanie: jak sie mają rodzynki do diety? maja az 277kcal ale sa takie dobre...

#52
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów

mam pytanie: jak sie mają rodzynki do diety? maja az 277kcal ale sa takie dobre...

oczywiście możesz je włączyć w dietę (jak i inne suszone owoce), ale musisz traktować to jako jeden z posiłków w ciągu dnia, czy przekąskę - zwał, jak zwał, ale powinnaś wliczyć zjadane kalorie do dziennej dawki kaloryczności. Poza tym one są słodkie - może Ci się chciec po tym jeść jeszcze bardziej - więc raczej uważaj :)))
Jak już miną egzaminy, to może będziesz częściej :wave: Na ten czas - powodzenia!

#53
natalka_

natalka_

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
kurcze:) czyli lepiej ich uniknę, jesli chodzi o dietę to wszytsko w miarę ok (nie licząć drobnych wyskoków kalorycznych, spowodowanych przez musli lub rodzynki), nadal cwicze (ABS-> 3 poziom x1dziennie) a poza tym za 2 tyg wylatuje na 2 m-ce i mam nadzieje ze to sprawi ze bede jadła miliard razy mniej :DDD
tylko co z alkoholem :hmmm: ogarnia mnie przerażenie :wavecry:

#54
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
natalka_, pochwal się gdzie znikasz na 2 miesiące :hmmm: :hmmm: :hmmm:
Mam nadzieję,że tam gdzie będziesz to neta będziesz miała :lovers:

#55
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Co tam u Ciebie Natalko?

#56
natalka_

natalka_

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
bardzo Was moje drogie przepraszam za niepisanie, ale sesja, sesja, sesja i uwaga juz zdaję relacje:
jestem po 8 (!) egzaminach- jeden przede mna (glupia szkola...)
schudlam jeden kilogram, ale jakże widoczny!! :)
w niedziele lece (juz sie chwale:P) do Edynburga, tam mam internet, a co najwazniejsze mam juz karte na silownie takze bieziemy sie do ostrej pracy (dobilo mnie dzisiaj "7kg przed Toba...)
:strong:
ABS cwicze codziennie od dnia kiedy deklarowalam ze zaczynam jestem juz na 3(lub4) poziomie takiego zestawu ktory sobie wybralam :)
DIETA zdecydowanie mi sprzyja!!!

a jak Wasze samopoczucia:)?

#57
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

dobilo mnie dzisiaj "7kg przed Toba...)

Natalka bądź optymistką i zobacz szklankę do połowy pełną tzn. tyle samo już jest zgubionych kilogramów za tobą.
Teraz mając karnet na siłownię i stosując zdrową dietę następne siedem kilo pogonisz w mig a przy okazji ładnie wyrzeźbisz sylwetkę :-)
Dołączona grafika

#58
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Witam serdecznie :-) długo Cię nie było..
no to wielkie gratulacje z okazji egzaminów i zrzuconego kilogramka:D
Pomyśl sobie ze juz tylko 7 kilo ;] a nie np 15 ;]
Mam nadzieje ze bedziesz chodzić na tę siłownie :D
Pozdrawiam serdecznie :-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych