Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowa MOTYWACJA ;]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
781 odpowiedzi w tym temacie

#101
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Witam serdecznie :-)
Dzisiaj rano postanowiłam sie zmierzyć w kilku miejscach :-)
Zauważyłam niewielkie spadki, ale zawsze to spadki :-)
i tak w pasie wczesniej było 71 a jest teraz 70
w biodrach było 97 a jest teraz 95-96
w udzie było 54 a jest teraz 53

Jak mówiłam maleńka różnica, ale zawsze to mniej niż było :-D
Waga pokazuje juz nie 59 z kawałkiem ale 58,9 :D
ciesze się jak mysz do sera, ale się ciesze ;]
jem sobie rzeczy, które mi naprawde smakują..
wykonuje ćwiczenia, które mi podpasowały..
nie specjalnie ciągnie mnie do słodkiego..
i mieszcze sie w spodnie sprzed 5 lat;]

czego chcieć więcej? chyba juz powoli zbliżam sie do celu... :-) ale przede mna jeszcze utrzymanie wagi.. to bedzie najgorsze ;] mam nadzieje, że mimo wszystko sobie poradze :-)

Pozdrawiam :-)



...



...



#102
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Dzien dobry :-)

jak u Was lato? :-) bo u mnie jakos słoneczko sie chowa, a i burza wczoraj nawet była :zdenerwowany: :-P
Waga moja w normie:D nie wiem co się ze mna dzieje.. a raczej co sie stało z moją głową, ze teraz chudne z predkoscia kilograma na tydzien i jestem strasznie zadowolona :-) wcześniej jak nie było od razu 5 kg to mnie ogarniała złosc i inne nieciekawe uczucia.. odbijałam to wtedy na wszystkim wogół.. dzisiaj np mam 0,2 kg wiecej niz wczoraj i nie przejmuje sie zbytnio, bo wiem ze sama sobie na to zasłuzyłam..przez dzien miałam czas tylko na 3 posiłki w ogromnych odstepach czasowych wiec na wieczor organizm sie domagał jeszcze..
:arrow: na śniadanko koło 9 zjadłam 3 kruche kanapeczki z wedlinką z kurczaczka..
:arrow: o 12:00 zjadłam 120 g jogurtu naturalnego z musli i otrebami...
:arrow: i tu masakra bo zamiast zjesc o 15 i potem o 18 to ja zjadłam obiad o 18;/ był to kawałek kalafioru polany wymieszanym jajkiem na miekko i posypane to wszystko płatkami owsianymi...
:arrow: no i o 20 ..ehhh.. poszlismy na spacerek i ja zjadłam jakis batonik FIT (93 kcal) i do tego po tym jeszcze jabłko..
ja do łamania reguł mojej diety jestem tylko i wyłacznie zmuszana :| bo to on mnie namawia.. trzymajac cos przed moją buzią i wpychając.. robi to niby żartem, ale mi to wcale nie pomaga..
Ale poszłam spać dopiero po północy wiec chyba regulaminowy czas przed snem zjadłam tego batonika.. wiem, wiem nie ma co sie usprawiedliwiać ;]

#103
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
kkasiaa123, gratuluje Ci Twojego dietkowania na prawde masz silną wole i swietnie Ci idzie :win:

co do pogody to u nas od wczoraj burzowo i z przelotnym deszczem :myśli1:

#104
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów

gratuluje Ci Twojego dietkowania


dziekuje :-)

a teraz własnie skonczyłam 45 minut ćwiczeń ;] i kupiłam nawet hula hop :-P

#105
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
dzien dobry.. a moze i nie bo od wczoraj same niepowodzenia ...
wczoraj na wieczor objadłam sie chipsami, a dzisiaj waga mi nie działa;/ co do innych posiłków to były podobne do tych z wcześniejszych dni.. ale koło 20 do filmu objadłam sie chipsami :-( ale nie bede sie uzalać nad sobą tylko od razu ide ćwiczyć i to ostro.. nie dam sie zmęczeniu...

#106
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
kkasiaa123, no taaaaaaaaaaaaaa ja mam też tak z chipsami,że mnie weźmie i koniec....Ja teraz na dietce po prostu ich wogóle nie kupuje,żeby mnie nie kusiły i Tobie rownież tak radzę zrobić :lovers:

#107
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
ja nie kupuje ich..byłam u chłopaka i on do filmu przyniósł chipsy.. wkurza mnie to, bo zamiast wytrzymac te 2 godziny bez jedzenia ciągle przy mnie je ;/ kiedys mu normalnie nastrzelam :-( ale w niedziele wyjezdzam na kilka dni to tatusia i bede jesc tylko to co moge;-D bo tatuś też na diecie bedzie :-D

#108
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
kkasiaa123, a może po prostu porozmawiaj ze swoim chłopakiem,żeby Ci takich numerów nie robił :hmmm:

#109
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
jak probuje mu to wybić z głowy... gadam, gadam i gadam.. ale on ciągle mówi "kochanie to dla Twojego dobra" teściowa mówi ze jak urodze chore dziecko kiedys to mnie zabije.. oni widząc efekty, myślą, że się głodze.. a ja ładnie jem ;]... jak pojade do taty to bede miała spokój od zmuszania jedzenia na siłe.. chociaż też coś mu nie pasuje ze schudłam juz prawie 12 kilo.. ale ja sie im wszystkim nie dam.. pokaze, że potrafie.. że bede miała brzuszek i reszte ciała takie o jakim marze... musze im udowodnić, że moim posiłkiem nie jest tylko woda.. a pije jej duzo i tylko to zauważaja.. a to jak pałaszuje obiad to juz nikt nie widzi :-( ..

#110
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
kkasiaa123, no i masz rację a co do wciskania w Ciebie chipsów to ja nie wiem,czy to takie zdrowe....raczej bym się kłóciła.
Następnym razem jak On Ci chipsy podsunie to ty idz do kuchni-obierz ze 2 marchewki,pokroj je w takie fajne słupki i zajadaj przy nim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#111
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
już nie tkne tego świństwa ;] a on albo sie dostosuje do mnie, albo zabronie mu jeść w moim towarzystwie... bo mnie to juz denerwuje.. ja mu przynosze pączuszki ciasta itp on je przy mnie i mnie to nie rusza.. ale jak mi 20 razy mówi "zjedz" to mnie do szału doprowadza :-( ale i tak sie nie daje.. tylko wczoraj te chipsy ;/

#112
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
kkasiaa123, trzymam kciuki,żebyś jakoś przy nim wytrzymała z dietką,bo ja wiem,że to bardzo trudnę ale co tam-dasz radę i tyle :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#113
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
dziękuję :-)

#114
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
Co to za facet, który tak bardzo chce Ci zaszkodzić? Z miłości do Ciebie te chipsy ci podstawia? Napewno nie. On nie wie, że to świństwo, i tego sie wogóle nie powinno jeść. Niech poczyta na opakowaniu skład itp. To jest dbanie o Ciebie?

ja mu przynosze pączuszki ciasta itp on je przy mnie i mnie to nie rusza..

przestań przynosić, albo przynoś owoce, które tez możesz zjeść razem z nim.

"zjedz" to mnie do szału doprowadza

zastanowiła bym sie nad zmianą chłopaka,

teściowa mówi ze jak urodze chore dziecko kiedys to mnie zabije

kasiu, wydaje mi sie, że to nie bedzie jeszcze Twoja teściowa.
I mam takie spostrzeżenie:
Może Twój chłopak specjalnie tak robi, bo widzi, że laseczka sie z Ciebie robi i boi sie, że Cię straci? Że inny facet sie Tobą zainteresuje?
Czy Ty przypadkiem nie jesteś zbyt mocno pod ich wpływem? Takie mam przemyślenia i sorki, jak Cie w jakis sposób uraziłam.
pozdrawiam
Dołączona grafika

#115
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
chyba by mnie szlak na miejscu trafił jak by mi moja teściowa tak powiedziała :krzyczy:

#116
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
to nie chodzi o to, że on nie chce bym sie podobała innym. a wrecz przeciwnie.. tylko dziwi go, że jak kiedys duzo jadłam a teraz jem jakies jogurty i otreby ..no i jak ja sie tym najadam..

a napewno chłopaka nie zmienie :-)

jutro wyjezdzam do taty wiec po powrocie napisze wszystkie zalaełe rozpiski, a teraz ide troche poćwiczyć ;-)

#117
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Milego pobytu u taty :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: baw sie dobrze :wave:

#118
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
miłej zabawy i owocnej diety z tatą swoją drogą to fajnie bo zazwyczaj jak już to mamy sie dchudzają :grin:

#119
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
kkasiaa123, ciekawe na jak długo do tatka pojechałaś :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm: no nic miłego spędzania czasu z tatkiem Ci życzę :lovers:

#120
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
miłego pobytu :lovers:
a może zamiast chipsów kupic chipsy bananowe ?? i wsunąć mu pod nos :grin:
a dlaczego masz urodzic chore dziecko? przeciez dbanie o siebie to nic zlego
pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych