Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowa MOTYWACJA ;]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
781 odpowiedzi w tym temacie

#61
Katarynka

Katarynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 240 postów
No właśnie tak podejrzewałam. Ale może jednak zostaw sobie zapas jakiś? Mówię o 2 kg... Słyszałam też, że najlepsza waga to taka jak wzrost-110. Może na razie spróbuj do tego? Wiadomo, jeszcze wszystko zależy od kości... Jakie kto ma.
Dołączona grafika



...



...



#62
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
ja juz nawet mam wage taka w miare jak dla mnie.. ale bardziej chodzi mi teraz o ćwiczonka ;] znalazłam takie fajne na TALIE OSY czy jakos tak ;] bardzo fajnie sie je robi i zajmuja tylko 15 minut ;]

#63
Katarynka

Katarynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 240 postów
A może podasz skąd takie masz? Słyszałam, że bardzo skuteczne jest hula-hop. Próbowałaś? Też bardzo chciałabym w tych miejscach wyrzeźbić....
Dołączona grafika

#64
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Wpisz w necie CWICZENIA NA TALIE OSY i powinno znalezc ;] naprawde polecam mimo ze stosuje dopiero 2 dni ;]

#65
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
oj dziewczyny, tak podczytuję sobie i aż mi się komentowac nie chce, ale zastanawiam się czy Wy naprawde innych problemów nie macie?
kkasiaa123, mierzysz, ponad 170 czm wzrostu i te pare kg to aż taki wielki problem dla Ciebie? Wyluzuj kobieto, bo w psychozę wpadniesz, ja uważam że masz znakomitą wagę i jakies tam odchudzanie wogóle nie jest na miejscu dla Ciebie. Owszem, dużo ruchu, spacerki lub ćwiczonka, jak najbardziej wskazane dla wszystkich i dla grubych i dla chudych nooooo dla wszystkich ludzi bez ograniczeń.
Kobieto masz 21 lat, napewno świetnie wyglądasz, no chyba że w castingu dla modelek chcesz wziąć udział. Przyjdzie Ci kiedyś dziecko urodzić i wtedy co zrobisz, nie będziesz miała czasu wyrabiać talię osy. Dziewczyny zlitujcie się nie grzeszcie takimi tekstami bo ...... no kurde bo mnie to zaczyna denerwować. Sorki.
Trend na wieszaki dawno juz sie skończył, a facet który ma cos w głowie to nie patrzy ile masz w talii, tylko to co masz w środku. Amen.
Dołączona grafika

#66
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
tak, masz racje. Ja to wiem. Ale mimo to ze mam nogi i inne czesci w dobrej proporcji.. to brzuch mi taki wystaje, że nie wiem. Nie katuje sie jakimiś dietami.. po prostu ćwicze.. a zeby zgubuć ten brzuch to musze też i zgubić kilka kg.. te 55 kg to taka moja wymarzona waga.. ale jak bede wazyc 60 a brzuch bedzie juz taki jak chce to przestane sie odchudzać ;] i potem tylko cwiczenia i troche zdrowsze jedzenie... jeszcze 2 moze 3 kilo..

:-)

#67
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Dzien dobry :)
kilka dni mnie nie było.. z powodów rodzinnych ale juz jestem i nadrabiam zaległosci..

ostatnie 3 dni ciagle jadłam :/ prawie wcale nie ćwiczyłam i brałam moje tabletki.. i stanełam dzisiaj na wadze.. i uff pokazało wage taka jak 3 dni temu ;] no wiec dzisiaj zaczełam znowu ćwiczenia.. ;] w tym tygodniu nigdzie nie jade wiec moge sobie spokojnie ćwiczyć ;] ...

czytałam wczoraj artykuł w gazecie poswieconej cwiczeniom i takim podobnym.. i pisano w niej ze codzienne wazenie lepiej wpływa na diete.. nie pamietam dokladnie bo czytałam to na spiąco :))

#68
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Witam, :-)

wczoraj postanowiłam wyprobować te zupke z kapusty.. wyszło troche strasznie.. ale dzisiaj odsączyłam soki z zupy i zrzucilam skladniki od nowa i w innej ilości.. własnie sobie szamam na probe.. a od jutra zaczynam.. wiele osob wypowiada sie ze jest niedobra w smaku i w ogole.. a mi smakuje bardzo dobrze ;]

napisze jutro czy jeszcze zyje po niej ;]

#69
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Dobry wieczór :)
Dzisiaj jestem po pierwszym dniu na zupie kapuścianej.. nie jest źle.. zjadłam 3 talerze tej zupki a w przerwie podjadałam czereśnie..
Byłam u bratowej w piekarni wiec wziełam mase pączków i ciemnego pieczywa.. ale na szczescie na nic sie nie skusiłam ;-)
Okazało sie ze mam zapalenie pęcherza moczowego;/ musze pic sok żurawinowy i łykać witaminke C .. i nie wiem czy to nie powinno oznaczać przerwania diety :(
a do tego chłopak kupił moje ulubione ciastka i galaretki i zostawił mi do zjedzenia .. mam nadzieje ze sie nie poddam :)

życze miłej nocki :-)

#70
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Witam,
Dzisiaj jest II dzien mojej diety na zupie kapuścianej.. ogolnie jest bardzo fajnie, bo od wczoraj zgubiłam 1 kg ;]
a oto moja rozpiska ...:P
:arrow: rano o 9 zupka kapuściana :-)
:arrow: sok żurawinowy w miedzyczasie.. oczywiscie rozcieńczony woda ;]
:arrow: o 12 znowu talerz zupy kapuścianej ;]
:arrow: po zupie przez 2 godziny jadłam 1/5 ogórka zielonego... ale nie czułam sie głodna
:arrow: o 14:40 zjadłam kolejny talerz zupki...i ciagle pije ten rozcieńczony sok żurawinowy :)
:arrow: Myślę,że jeszcze koło 19 zjem jeszcze jeden talerzyk ;]

Troche mało mam tej zupy i chyba jutro bede musiała dorobić więcej ;] a jest przepyszna:D mmm :-)

#71
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
co w niej siedzi - przepis jaki ja mialam byl paskudny...

#72
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów

co w niej siedzi - przepis jaki ja mialam byl paskudny...

ja po prostu wszystkie składniki przez sito przelałam i wziełam cały wywar ;] i na tej wodzie zrobiłam nastepnego dnia zupe.. ale dodałam jedynie kapuste i pomidorki.. dolałam wody i koncentratu :) smakuje dobrze ;] moze nie powinno sie tego tak robić .. ale od wczoraj nie mam juz kilograma wiec moze cos jednak w tym sposobie gotowanie też jest :-)

#73
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Witam :-)
jestem bardzo zadowolona z mojej diety kapuścianej ;] w 2 dni schudłam 1,7kg .. dzisiaj waże 60,4 ;] suwaczek zmienie jak bedzie chociaż 59 :)
Wczoraj wieczorem zjadłam jeszcze jeden talerz zupki ;] i ogolnie 3 litry płynów ;]
Mój plan na dzisiaj
:arrow: Jestem na antubiotykach wiec na śniadanie 2 tabletki i 300 ml soku żurawinowego z wodą :-)
:arrow: około 9:00 pierwszy talerz zupki :-) i pewnie kolejny kubek soku z wodą..
:arrow: dzisiaj moge zjesc owoce i zielone warzywa... wiec miedzy 11 a 14 postaram sie podjadać własnie takie rzeczy :-)
:arrow: do domku wróce koło 16 wiec kolejny talerzyk zupy :-)
:arrow: i na kolacje kolejny talerzyk .. w okolicach 19 :-)

Dzisiaj nie moge ćwiczyć .. obiecałam chłopakowi jeden dzien przerwy :-P

Słodycze, które mój luby kupił przedwczoraj leżą sobie spokojnie na parapecie :-D nie tykam ich :-) tylko jak On przyjeżdza to wcina :-D i słysze tylko jak mówi "Kochanie jak zjesz jedną galaretke to Ci nie zaszkodzi" :-D pierwszy raz we mnie wmuszał :-) zawsze mówił na odwrót :-D a wczoraj poszłam z koleżanką połazić po sklepach i wziełam do torebki 3 ciastka :D specjalnie żeby mnie kusiły.. i chciałam koleżanke poczęstować.. a mnie nie ciągnęło do wszamania trzech na raz :D wziełam ze soba butelke wody z soczkiem :-) pozniej poszłysmy do pizzerii i ona jadła sałatke .. a ja normalnie żywiłam sie soczkiem :-) mimo, iż jadła sałatke to była bardzo tłusta.. nie wyobrażam sobie juz jedzenia takich produktów ;] za bardzo się staram żeby to wszystko zniszczyć :-)

Ajjj.. troszke sie rozpisałam . wiec juz koncze :-)
Miłego dnia :-)

#74
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
kkasiaa123, widze ze ci pieknie idzie tylko jestem ciekawa jak dlugo bedziesz jesc ta zupe bo ja juz chyba po 1 dniu bym miala dosc .naleza ci sie wielkie :clap: :clap: :clap:

#75
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
syla19799 jak pisałam troszke wyżej.. tę zupę przygotowałam w troche inny sposób ;] ale chyba rownież skuteczny :-) i dziękuje za miłe słowa :-)

#76
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
kkasiaa123, podziwiam naprawde bo bez ruznicy toby nie nylo i jakby pysznie nie smakowalo to i tak po jednym dniu bym to zucila bo lubie jedzonko urozmaicone. powiedz mi a po tej dietce kapuscianej co zamierzasz stosowac bo ja mazna tylko bodajrze tydzien stosowac

#77
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
syla19799 , dzisiaj zaczynam trzeci dzien.. we wtorek więc musze przejsc na inna diete.. myślę, że pierwszego dnia postaram sie same owoce i warzywa.. poźniej stopniowo dodając inne produkty.. tak by ilość kalorii spozywanych wyniosła w granicach 1000-1200 :-) po miesiącu może przejde na 1500 kalorii.. i tak przy tym pozostane chyba. Będę nadal ćwiczyć, bo chce jeszcze tego tłuszczyku z brzuszka sie pozbyć :-)

#78
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
kkasiaa123, super plany bardzo rozsadne trzymam kciuki zeby sie udalo :thumbsup: :thumbsup:

#79
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Dziękuje :-)

#80
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
ponoć na pozbycie się tłuszczyku z brzucha pomocny jest tran :tongue: ja dopiero zakupiłam i próbuję :grin: życzę powodzenia w dalszym dietkowaniu :thumbsup:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych