Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jazoo czyli - moja droga Smoka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2791 odpowiedzi w tym temacie

#2721
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
monika22, nasze połówki już przyzwyczajone do naszej miłości....Buntowały się ale dały za wygraną i się nawet zaprzyjaźniły :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Moniś ja se u Jazzo potańczę z Tobą a Ty moj piękny dawaj jutro jakiś znak albo co :blink: :spotkanie: :spotkanie: :spotkanie: :spotkanie: :spotkanie: :spotkanie: :spotkanie: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: :taniec: :taniec: :taniec: :taniec: :taniec: JAzzo pamiętaj :dzwoni:



...



...



#2722
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
No to i ja jestem ze swoimi kciukami. Dziękuje za sygnały i przepraszam, że nie odpuszczam zbyt często. Ale myslę dużo i ciepło:) :lovers: :love:

#2723
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Wchodzę niestety tylko do aktualizacji suwaka, ale fasjnie że jakoś toczy się dalej forum, mam nadzieję że od września pełną parą. Dla podsumowania efekt tygodnia 1 - 4 kg mniej :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
Dołączona grafika

#2724
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

efekt tygodnia 1 - 4 kg mniej

No nic tylko gratulować Krzysiu.

Pozdrawiam
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2725
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
jazoo ale fajnie :clap: :jupi: :clap: :jupi: :clap: :jupi: -

1 - 4 kg mniej

:win: :win: :win: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: dzięki za sygnałki i mysle o was :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#2726
brunecia

brunecia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 151 postów
Wooow pozazdrościć, gratuluje! :-)

#2727
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Wpadam na chwilę z ranka z aktualizacją. Kolejny kilogram mniej. Wprawdzie tempo zmniejszyło się , ale to naturalne. Zastanawiam się nad wprowadzeniem okresu stabilizacji za ok 2-3 kg. Po tym np. miesiącu utrwalania wagi dalej dietować :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm:
Dołączona grafika

#2728
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
wow,rany gratki Krzyś co ja tu widzę????? :win: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :lovers:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#2729
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Można by rzec , akcja trwa , jednak za chwilę (jak myślę ok 7 dni) zawieszam okres gubienia , na rzecz utrwalenia, jak sądzę na jakiś miesiąc. Obawiam się zbyt gwałtownej zmiany :hmmm:
poza tym wszystko gra :mrgreen:
Dołączona grafika

#2730
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

poza tym wszystko gra

a obszerniej???????????? :myśli1: :myśli1: :myśli1: :wave: :lovers:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#2731
brunecia

brunecia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 151 postów
Mój drogi, bo najważniejsze żeby mieć dystans do tego chorego świata :mrgreen:

#2732
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Kochani, obecnie mój status w odchudzaniu jest taki że po szybkim zgubieniu 6 kg zarządziłem sobie krótką przerwę, a właściwie czas na utrwalanie. Myślę że tak ok 2 tygodni do miesiąca i powracam do dalszej diety. W efekcie - 117 utrzymuję , a codzienna kontrola wagi utwierdza mnie że jest ok. Teraz troche dojadam węglowodanów , ale bez przesady :mrgreen:
W sumie , w trakcie tej diety czuję się lepiej niż na dukanie, bo mogę praktycznie większość rzeczy jeść i tez nie ma ograniczeń specjalnych w warzywach itp. Dania zjadam w każdej postaci : gotowane, duszone i smażone. Przeciwnie do dukana , nie muszę szukać chudych produktów. Generalnie jem wszystko co ma minimalną zawartość węglowodanów i cukrów. Chleb , ziemniaki, makarony, ryże kasze, to niestety nie dla mnie, ale cała reszta niemal bez ograniczeń. :mrgreen: Tak więc jestem dobrej mysli , czego i wam życzę ... :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#2733
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Hmmm marnie coś widzę z ruchem na forum... :sick: :sick: Zaczynam - myślę za kilka dni - od 1pażdziernika, kolejny etap diety, a właściwie to bedzie come back. przez 3 tygodnie powrót do normalnego jedzenia zrobił swoje (mam nadzieję) , organizm znów nauczył się trawienia węglowodanów, więc gotów jestem na kolejny skok z wagi. Trzymajcie kciuki jak by co.....
oczywiście jeśli ktokolwiek tu zajrzy :mrgreen:
Dołączona grafika

#2734
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
witam witam serdecznie kope lat mnie tu nie bylo :D widze ze JAZOO, nie poddajesz sie i walczysz caly czas :) podziwiam naprawde podziwiam :) ja sie dawno poddalam :P ale od poniedzialku staram sie ograniczac:P zobaczymy co z tego wyjdzie :) sciaskam i pozdrawiam

#2735
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
Jazoo dopinguje cię z całego serducha i trzymam kciuki :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: pozdrawiam cieplutko :lovers:
Dołączona grafika

#2736
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
JAZOO, wpadlam sie przywitac :wave:

#2737
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
JAZOO, ja tu zaglądam codziennie ale sama ze sobą pisać nie będę.

Pozdrowienia dla Ciebie i Twoich dziewczyn :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2738
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
Krzyś, jak tam następny etap dietki? Dajesz radę?
Buziaczki
Dołączona grafika

#2739
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Jazoo ruch na forum wreszcie się poprawił myslę ,że wszyscy po mału wracają.A ty jako szeryf tego babińca to najpierwszy powinieneś powrócić :mrgreen: :mrgreen:
Dołączona grafika

#2740
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

A ty jako szeryf tego babińca to najpierwszy powinieneś powrócić

Taaaa a o Krzysiu słuch zaginął :-(
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych